888 Shares 7851 views

Garland na ścianę z rękami

Każdy z nas pragnie, aby święta Nowego Roku były zabawy, w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Aby stworzyć świąteczny nastrój niekoniecznie wydać dużo pieniędzy dekorowanie apartamentu kosztownych pułapek. Ważne jest, aby pokazać wyobraźnię, w połączeniu z wit i nie wydając dużo pieniędzy, aby przekształcić swój dom za pomocą niezwykłych rzeczy.


Niewątpliwie głównym atrybutem święta zawsze będzie choinka. Ale to może być uzupełniony różnymi ornamentami wykonanymi z papieru, tkanin, szkła i blichtr. Jednym z nich będzie wieniec na ścianie.

Garland fanów

Jeden z przykładów wykonania z wieńcami papieru są mocowane ze sobą wentylatora. Jej utworzenia produkcyjnego: papieru kolorowego, silne nici, igły, nożyczki i klej PVA. W przypadku braku arkuszy kolorowego papieru, można użyć dowolnego papieru, nawet jego krajobraz lub wygląd opakowania.

Arkusze cięte są na tych samych rozmiarach prostokątów, z których każdy jest utworzony jak akordeon. W tym przypadku grubość pasm powinna wynosić około jeden i pół centymetrów.

Każdy z założonymi mieszków powrotem na pół i sklejone ze sobą tak, aby wentylator. Następnie forma wstępna musi zostać rozszerzony w liczbie tak, że znajdują się one do góry nogami w stosunku do siebie i połączyć klejem. Im większa liczba sztuk jest zrobione, tym większy będzie ostatecznie wieniec. Jak powiesić girlandę na ścianie? Aby dołączyć go, konieczne jest dołączenie do niego w pewnej odległości od siebie pętle wspólnej nici w kolorze girlandami.

ażurowy wieniec

Wyjątkowo piękny apartament wygląda objętościową ażurowy wieniec. Do jego produkcji potrzeba nożyczki, klej i papier kolorowy. Papieru do cięcia kręgi o takiej samej średnicy, a następnie jest zagięty w pół każda. Powinien dostać trójkątny figurę. Po tym, jest trójkąt nacięcia po obu stronach. W tym przypadku technologia produkcji wykorzystywane śniegu.

Otrzymana kształtka wstępna powinna być stosowane, stosuje się na ich dolnej części i małej ilości kleju, w celu połączenia tych dwóch części ze sobą. Gdy klej wyschnie, trzeba wziąć się do środkowej części dwóch kawałków i delikatnie je wyciągnąć. Rysunek powinien otwierać się i przekształcają się w kłębek. Powstałe kulki mają być połączone ze sobą. Oto zwykły dekoracji jest kolejnym przykładem jak ozdobić ścianę z wianka.

Figurki do dekoracji

Dzieci muszą połów ozdób choinkowych w postaci różnych figur, które są bardzo łatwe do cięcia. W tym celu każdy arkusz powinien być złożony jak akordeon. Szerokość jednego boku mieszek należy dobrać do wielkości co planujesz, aby uzyskać dane.

Następnie należy wyciągnąć mężczyznę i starannie wyciąć bez cięcia części, w której uchwyty i stron. Wreszcie, trzeba wdrożyć na akordeonie i ozdobić swój pokój, a także choinki. Figury z wieńcami na ścianie wygląda bardzo imponująco.

Jak zrobić choinkę na ścianie?

Nie każda myśl idei, aby umieścić choinkę to nie tylko na podłodze, ale również na ścianie. Taki układ byłby bardzo przydatny w małych mieszkaniach, biurach, sklepach lub pomieszczeniach. Ogólnie rzecz biorąc, w tych miejscach, gdzie jest mało miejsca, a ludzie doceniają wszystko nietypowe i oryginalne.

Możesz być zbierane z pomponami świerkowych. Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do multi-kolorowe kulki, które są zalecane, aby przędzy. Jednak papier falisty, też powinien być dobry, aby przejść.

Innym dobrym rozwiązaniem byłoby drzewo girlandy ściany. Można wyciąć z kolorowego papieru o tych samych rozmiarach miseczek, dołączyć je do mocnej nici, tworząc w ten sposób przyszłe girlandę. A następnie przedstawić go na sylwetce ścianki choinek.

Drzewo elektrycznym girlandą

Decyzja ta będzie mieć sympatię tych, którzy cenią sobie blask i połysk. Aby utworzyć taki dekoracji wystarczyłoby zwykłe Girlandy choinkowe, które można przymocować do ściany za pomocą taśmy klejącej. Można je umieścić niemal każdą formę Narodzenie jodły. Gotowy sos można uzupełnić piękne kule, blichtr, koralików i zabawek.

Jak widać, choinka z wianka na ścianie jest łatwy i skuteczny sposób, aby ozdobić swoje mieszkanie na Nowy Rok.

Garland jako pętla promieniowania

Garland mogą być wykorzystane w celu podkreślenia i narysować kontur różnych przedmiotów. Ten rodzaj biżuterii będzie wyglądać stosunkowo dobre. Można położyć wieniec na półce środkowej, a jej krawędzie zostawić droop. Lub może być ustalona na głowie łóżka, okapem lub na obwodzie lustra.

W celu umieszczenia drut świecące na ścianie, można użyć pinezki lub paski taśmy klejącej.

Inne pomysły na dekorowanie mieszkania na Nowy Rok

Można zrobić wieniec na ścianę z rękami. Jednym z pomysłów materiału do produkcji tego typu dekoracji jest korzystanie z polaru. Na początku trzeba wyciąć runo na równe paski szerokości około dziesięciu centymetrów. Obok nich jest konieczne, aby cięcia po obu stronach. Środek tkanki powinny być pozostawione uncut na głębokość około dwóch centymetrów.

Potem trzeba zakasać wszystkie paski na rolkach i wbić je z igłami, tak aby nie podzielić. Na ostatnim etapie prac trzeba wkręcić bułki na liny lub pasa, tworząc jeden zgrabny kwiaty. Taki wianek na ścianie będzie wyglądać świeżo i niezwykłe.

W przypadku braku runa można użyć najzwyklejszych ręczników papierowych. Muszą dodać: mały pokój, i duży, jak to możliwe, a przy czterech. Po tym chusteczki powinny być nawleczone na silnym wątku. To będzie bardzo oryginalny, jeżeli budowa takiego wianka używać różnych kolorów. A także może być uzupełniony z kulkami, zabawki i koralikami.

Kolejny bardzo ciekawy wieniec na ścianie uzyskuje się z kulkami z pianki, które są owinięte tkaniną. Długość wieńca może być całkowicie wolna, tkanina jest także możliwe użycie dowolnego. Jako ozdobne dodatki do własnych filcu liście, owoce, drzewa lub inne kształty.

i naturalne elementy mogą być wykorzystane na Boże Narodzenie rzemiosła. Jako przykład można uznać za niezbędne do tego celu stożków naturalnego drewna. Wieniec na ścianie z nich będzie wyglądać naprawdę. Aby to zrobić, stłuczki musi być dołączony do jasnym warkoczem i powiesić je w odpowiednich miejscach. Ponadto, można po prostu położyć na komodzie, stoły, parapety, tworząc atmosferę Nowy Rok w mieszkaniu lasu.

Nietypowe rodzaje choinek

Boże Narodzenie wieniec na ścianie i może być spożywane jako rysowane kredą. Ten rodzaj biżuterii jest znany od dawna. Wystarczy narysować kredą las kosmetyczny w odpowiednim miejscu i ozdobić go z zabawkami i balonami, za pomocą taśmy klejącej.

Innym pomysłem na choinkę – zbierać go z kawałków drewna. Opcja ta będzie bardzo dobrze wyglądać w wiejskim domu lub domku. Trzeba znaleźć schludny okrągłe kawałki dzienniki i przymocować je do ściany w kształcie choinek.

Alternatywny pomysł jak ozdobić ścianę w kształcie choinki wianka, będzie tworzenie samych girlandy z papieru do pakowania prezent. Każdy z nas musi znaleźć piękną i kolorową folię opakowania, w którym różne prezenty zostały zawinięte. Z niego wyciąć części przyszłego odżywiania i przymocowany do ściany za pomocą taśmy klejącej. Co więcej, ponieważ takie papier może przekręcać cały wieniec i zawiesić na ścianie, co daje pożądany kształt.

Wreszcie, należy rozważyć, jak można zbudować drzewo bielizny i papieru frędzlami. Zwykli drewniane bielizny może stać się prawdziwym ozdoby choinkowe. Są przyłączone do dowolnego paska, mocowane do ściany za pomocą taśmy klejącej. Mogą również dołączyć karty i drobne upominki. Jak powiesić girlandę na ścianie z choinką? To też nie powinno sprawiać trudności. Tym bardziej, że aby to zrobić za pomocą kołków jest bardzo proste.

Drzewo może być przedstawiony w formie papierowej frędzlami, mocowane do ściany za pomocą taśmy. W ogóle, jeśli zastanowić i sen, można ozdobić swój dom na Nowy Rok najbardziej niezwykły i oryginalny sposób. Świeże pomysły, aby pomóc!