537 Shares 2550 views

Skuter motobloków z jego rąk. Jak zrobić domowy skuter z motobloków?

Motobloków to profesjonalne narzędzie, które jest używane podczas prac rolnych. Dzięki zastosowaniu takich urządzeń może być bardziej odnosi się to również do skuterów śnieżnych, co najważniejsze w tym przypadku – w celu udowodnienia poprawności i obserwować pracę technologii. Skuter z motobloków własnymi rękami można zrobić, jeśli przygotować jakieś materiały i narzędzia, których lista znajduje się poniżej.

Takie urządzenia mogą być używane w zimie jako ruch pojazdu, kiedy istnieje potrzeba, aby przejść do zbierania drewna na opał lub do polowania. Skutery doskonałe i zwrotność, który służy jako jego główne cechy. Skuter z motobloków własnoręcznie można wykonać z procesem przeróbka nie będzie zbyt łatwe, ale do przeprowadzenia tych prac naprawdę wszystko jedno. Można wybrać jeden z istniejących metod przeprowadzania tych prac, niektóre z nich są bardzo proste, podczas gdy inne mają większą złożoność.

prace przygotowawcze

Aby przeprowadzić prace trzeba będzie zaopatrzyć się w giętarki. Nie zawsze mają takie narzędzie w arsenale DIY, dlatego można ją wypożyczyć. Skuter z motobloków własne ręce nie mogą być wytwarzane bez użycia spawarki, dlatego przed rozpoczęciem prac niezbędnych do obiektywnie ocenić swoje możliwości. Główny element projektu wykona ciągnik, doskonale nadaje się do tego ręcznego narzędzia.

Nie szukaj nowoczesnego rodzaju sprzętu trzeba będzie przygotować coś, co należy do klasy średniej. Do produkcji utworów skuter będzie musiał wykonać w roli taśmociągu wyposażonego snegozatsepami. Gąsienice mogą być łatwo wykonane przez siebie, i można śledzić swoją wyobraźnię. Skuter z motobloków własnych rąk mogą być wykonane bez ścieżek, to jest niezbędne do przygotowania koło.

Szczególne cechy skutera

Do przeprowadzenia prac niezbędnych dla konkretnej technologii, która obejmuje szereg etapów. Początkowo szkic należy przygotować, co pozwala na montaż poprawnie. Dobrze, jeśli można zrobić układ. Ważne jest, aby prawidłowo zidentyfikować cechy strukturalne sprzętu, który będzie zależeć od problemów skuter. Układ może być wykonany z kartonu, korzystne jest, aby przeprowadzić pełną skalę.

Właściwości produkcyjne ramki

Przed dokonaniem skuter od chodzenia ciągnika, trzeba myśleć o tym, które elementy projektu można kupić, a które powinny być wykonane w sposób niezależny. W kolejnym etapie prac można wykonać wdrożenie ramy. W tym celu na ogół stosuje się rury preferowane zastosowanie elementów ramowych, które zostały zapożyczonych z motocykla. Wynika to z faktu, że te elementy pojazdu są najbardziej niezawodne w porównaniu z rurami, które są przeznaczone do układania rurociągu.

Wyprodukowanie skuter ciągnika spaceru z rękami, zdjęcie które zostały przedstawione w artykule, można użyć Bender, które będą stanowiły elementy o pożądanym kształcie. Ich przywiązanie powinna być przeprowadzona poprzez zastosowanie zgrzewania punktowego. Teraz trzeba zrobić stawy w taki sposób, aby uzyskać zakaz zerwaniu połączenia.

Advance do ramy należy wzmocnić przez zastosowanie spawania nawiasach maszyn, które będą potrzebne do zainstalowania silnika, fotele i inne części. Przed dokonaniem skuter od chodzenia ciągnika, konieczne jest, aby przygotować siedzibę, która jest zwykle stare krzesło może mówić. Z konieczności pożyczyć starą koła rowerowego, który również się przydać w pracy.

W końcu, należy uzyskać doskonałą pojazdu mechanicznego, który może pomieścić jeden lub dwóch pasażerów. Ponadto, projekt będzie mógł przewieźć ładunek znikomą masę.

Zalecenia dotyczące stosowania skuterze

Po domowe skuter z silnikiem kultywatora jest wykonany, można zacząć go używać. Należy jednak pamiętać, że pójdą środki bezpieczeństwa, byłoby wyeliminować obrażeń. Można zatem transportowane przez ten pojazd zamrożonej wody.

Alternatywą Prefabrykacja skuter

Homemade skuter od spaceru ciągnika może być wykonane, a kilka innych technologii, silnik ma być stosowany, pożyczone od wspomnianego urządzenia. Przed montażem, korzystnie przygotowuje jednoosiowy „Newy”, który posiada silnik japońskiej. W większości przypadków, urządzenie jest częścią czterocylindrowym benzyn silnikowych, który jest chłodzony powietrzem. Jednak silniki dwusuwowe mogą być również stosowane, ponieważ mają niską wagę. Jeśli się pojazd z takim silnikiem, masz projekt, który doskonale nadaje się do naprawy i może być uruchamiane ręcznie.

Funkcje skutery

Skuter z silnikiem kultywatora jest w stanie przyspieszyć do 70 km na godzinę. Jednak w tym przypadku do twórczości zespołu należy podchodzić profesjonalnie. Daje to skuter, który jest w stanie pokonać śnieżny zatorów. Na podobnej jednostki będą orać ziemię, aby pójść do lasu, polowanie lub połowy, a także łatwe do jazdy. Paliwo będzie zużyty w małej ilości, będzie więc opuścić około 2 litry na godzinę.

zalecenia ekspertów

Skuter kultywatora silnik korzystnie wykonuje program, który zakłada istnienie dwóch narty (będą znajdować się w przód), oraz jedną ścieżkę – tyłu. Konstrukcja ta ma większą stabilność.

Inny przykład wykonania wytwarzania skuter

Na początek będzie musiał podjąć główne elementy przyszłej budowy. Następnie silnik jest zamontowany na silniku gąsienicy. Dwa pręty muszą być przymocowane do silnika Caterpillar. Trakcja musi być przymocowany do belki poprzecznej i kierownicy i jazda na nartach. Pomiędzy prętami należy zamontować siedzisko i przednią zębatkę. Wyprodukowanie skuter ciągnika spaceru z rękami, że rysunki zdecydowanie powinien przeczytać przed rozpoczęciem pracy, należy użyć kołków i śrub, które wzmocnią wszystkie części urządzenia. Na to możemy założyć, że skuter jest gotowy.