255 Shares 8134 views

Ponieważ podłoga jest wykonana z pułku własnymi rękami

Właściciele nowoczesnych domów i mieszkań starają się zoptymalizować przestrzeń wewnątrz pomieszczeń domowych. Jest to szczególnie ważne, gdy obszar jest ograniczony. Jeśli też postanowiliśmy pójść za przykładem większości, konieczne jest, aby zastanowić się, jak zrobić półkę odkryty. Może być ustawiony w dowolnym pomieszczeniu, może to być łazienka, pokój dzienny lub sypialni. I korzystać z tego projektu można maksymalne korzyści, ponieważ może on być umieszczony na wszystko z kwiatów do książek.

Jeżeli dana osoba nie posiada odpowiednich umiejętności w zakresie obróbki drewna, dostaje takie produkty, ale nie zawsze są odpowiednie pod względem wielkości i konstrukcji. Najlepiej jest zrobić własną półkę i dopasowanie wymiarów określonym kątem, łatwy do zainstalowania w pobliżu jakichkolwiek mebli.

Wybór materiału

Ponieważ drewno jest stosunkowo łatwy w obsłudze, że wygląda imponująco, estetyczne i naturalne, jego życie w pomieszczeniu może być dość duże, zwłaszcza jeśli posiadają ochronę powierzchni. Materiał najbardziej wszechstronny jest z tworzywa sztucznego, może być używany do symulacji drewno, kamień i pozbycie się wad tych materiałów. Najsilniejsze półki narożne są te, które są wykonane z metalu. Są to najbardziej wiarygodne i trwałe, lecz napisać im trudno byłoby w klasycznym wnętrzu.

Przygotowanie materiałów i narzędzi

Półka podłoga może stać się prawdziwą ozdobą pomieszczeń dla jakiegokolwiek celu. Na to będzie wymagało niewielkiej ilości drewna oraz zestaw narzędzi będzie dostępny dla każdego DIY. Czynniki te są na korzyść w celu realizacji takiego produktu samodzielnie. Do przeprowadzenia wymaganych prac:

 • Arkusz MDF
 • układanki elektryczny;
 • mały poziom budynku;
 • farba akrylowa;
 • frez dysk ;
 • Frezarka;
 • wiertarka;
 • wiertarki;
 • sznurka;
 • ołówek;
 • linijki metalowej;
 • wsporniki.

Po przygotowaniu tych narzędzi, można przenieść się do prac nad znacznikami.

Instrukcje dotyczące produkcji: płyty wdrażania oznakowania

Dlatego musimy bardzo małą półkę dostać płytę pełnowymiarową nie jest wymagane. Można kupić resztki stanie płynność lub raspilochnom sklepu. Często w sklepach można znaleźć wykończenia, po konieczność określenia wielkości arkusza. Aby to zrobić, kąt ściana powinna mierzyć głębokość dolnej części, mnożąc wynik przez 2. skrawki należy dodać około 5 cm. Jeśli będzie produkowany półkę podłogową, trzeba pamiętać programu szkolnego. Będziesz potrzebował lekcji, które były prowadzone do reprezentowania koło bez użycia kompasu. W tym przypadku można użyć ciąg i ołówek.

MDF powinny być układane na powierzchni, przypięte do środka przycisku. Dalsze wzmocnienie sznurka, a na drugim końcu powinien zatrzasnąć ołówek. Pozwoli to, aby reprezentować okręgu, długość przewodu z przycisku przed końcem sznurka należy dokonać wymaganego promienia. W przedstawionym przykładzie wykonania, ten parametr wynosi 40 cm. Przy przewodzie metalowa musi być uzyskane przez koła podzieloną na cztery ćwiartki tej procedury master musi być stosowane z wielkim odpowiedzialności, ponieważ półwyrób powinien zwrócić ten sam. Wynika z nich wyciąć elementy poziome i pionowe półki, każda część musi być wykonywane w dwóch egzemplarzach. Jeśli założymy różnicę w wielkości sektora, konieczne jest, aby dostosować szczegóły siebie, procedura ta może być wywołana bardzo uciążliwe.

Przeprowadzanie MDF cięcie

Gdy półka na kwiaty własnymi rękami podłogi, następna faza może zacząć widział cięte MDF. Jest to możliwe do odmowy usługi profesjonalnego cięcia wzoru, mistrz do pracy trzeba elektryczny układanki. Płytek należy przygotować warunki prowadzenia narzędzia na linii nakreślonej przez. Najlepiej jest zrezygnować z korzystania z piły, ponieważ używając go nie będzie w stanie uzyskać czyste cięcie. Małe frytki podczas cięcia jest nieuniknione, ponieważ jakość cięcia można osiągnąć jedynie za pomocą odpowiedniego sprzętu.

Kiedy zostanie wykonana podłoga kąt półki, kolejnym krokiem jest cięcie okrąg w taki sposób, aby uzyskać 4 części. W tym przypadku znowu będzie używać ołówka oraz przewodu, mierzoną narysować koła na jednym z sektorów o mniejszej średnicy. W opisywanym przypadku, ten parametr wynosi 25 cm. Od forma wstępna powinna być mała górną półkę, a trzy pozostałe części należy mają zakrzywione krawędzie. Teraz, w przypadku wchodzi frezarkę. Zaokrąglone krawędzie tnące master musi być leczona, ale kąt końcowy przynieść urządzenie nie powinno być. Części te muszą być prostokątne, tak że później pułk bardziej zauważalny obróbka i wykańczanie.

zespół utrzymujący

Gdy podłoga jest wykonana z pułku z własnymi rękami, w następnym kroku można przystąpić do wykonania montażu. Zaleca się najpierw zbudować strukturę „wyschnąć”. To dlatego, że być może trzeba będzie dostosować witryn zaokrąglony koniec. W celu osiągnięcia wspólnego gęstość, tylne końce szczegóły trzeba przycinać. Jak tylko będzie w stanie osiągnąć idealną geometrię, konieczne jest przygotowanie otworów na sprzęcie, będą one przechodzić przez ścianę jednego sektora do drugiego końca.

Łączniki w postaci śrub musi być zainstalowany na zewnątrz, gdzie nie będą one widoczne. Trzy części wykonane wcześniej muszą być ze sobą połączone. Gniazda do śrub są wykonywane według tej samej technologii, są one wymagane, aby zablokować górne małych półek. Jego pozycja powinna być sprawdzana na poziomie budowy, wkręcając w miejscu. Po zmontowaniu, półka na książki podłoga powinna być malowane na pożądany kolor, po naniesieniu warstwy farby należy pozostawić do wyschnięcia. Nawet jeśli projekt zostanie umieszczony na podłodze, to najlepiej, aby dołączyć go do ściany. Aby to zrobić, trzeba zdobyć powierzchni korka, markizy produkt do góry ustalonych wsporniki.

półka narożna alternatywna produkcja

Półka podłoga może być wykonywane różnymi technikami, ale do produkcji, można użyć i krawędziach płyt. Do przeprowadzenia prac będą musiały:

 • Klej stolarski ;
 • ruletka;
 • piła do metalu;
 • szlifierka;
 • Śruby mebli;
 • Półka dekoracyjne obsługuje;
 • wkręty;
 • plama;
 • Skrzynka mitra;
 • poziom;
 • Zacisk.

powinien przygotować się krawędziach płyty 20 mm.

Znakowania i cięcia półfabrykatów

Ołówek na przygotowanej płycie pod linijki Należy zauważyć linię graniczną. Pomiary wykonywane są jako elementy poziome dokładnie będzie o różnych długościach. Konstrukcja ta wygląda dwóch pasków wzmacnianych kątem 90 ° do sąsiednich ścian. Pomiędzy nimi są stałe prostokątne półki, które są skierowane na przemian w jedną i drugą stronę. Końce każdego półwyrobu musi być odcięta pod kątem 45 ° lub 90 °, to powinien przygotować pole ścięcia. Ważne jest, aby zainstalować go na planszy, aby uzyskać symetryczny sekcje.

zespół konstrukcja

Po wykonaniu półki wewnętrzne koloru na takiej techniki, końce części powinny być smarowane klejem, po naciśnięciu dokręcić śruby blokujące dalej z gniazda. Śruby nie pasuje tutaj, na każde połączenie powinno być przygotowane za pomocą dwóch śrub. Obie części muszą być stosowane półki do ściany, umieszczenie na poziomie, wskazując punkt ołówkową utrwalania. Otwór jest wówczas przygotowana do kołków, półki powinna być przymocowana do wspornika za pomocą śrub i zawiesić na ścianie konstrukcji na pożądanej wysokości. Może ona znajdować się blisko podłogi. Zamiast nawiasach jest możliwe użycie dekoracyjny wsparcia trwałości.

wniosek

Ostrość od kąta nie jest tak zauważalne ze względu na zaokrąglenia strukturę. Szeroki obszar zaokrąglona powierzchnia wzrośnie ponad półek narożnych, będzie to znacznie zwiększyć efektywność wykorzystania przestrzeni w rogu.

Półki wewnętrzne, z których wykonane są przedstawione w artykule, może mieć zupełnie niezwykły design. To dlatego, że kąt instalacji może być nie tylko wewnętrznie, ale również zewnętrznych. W tym przypadku jest konieczne, aby przygotować dwie boczne ścianki 4 i części, które mogą mieć takie same lub różne rozmiary. Takie półki montowane są często w kuchniach, a ich szerokość jest określona przez wymiary puszki, które mogą być przechowywane przyprawy.