97 Shares 5445 views

Zalecenia dotyczące sposobu czyszczenia mutonovuyu płaszcz w domu

Większość czasu czyszczenia mutonovye płaszcz nie jest potrzebne. Ale mądrzy gospodynie wiedzą, że na wiosnę ta procedura powinna być stosowana jest wart, a następnie ulubiony rzeczą zachwyci ich wygląd przez wiele lat. Najważniejsze – aby mieć pojęcie o tym, jak do czyszczenia mutonovuyu płaszcz w domu prawidłowo, więc nie licz niefortunne strat. Użyj profesjonalny, ale proste w konstrukcji wskazówki dotyczące wprowadzenia produktów futrzarskich w porządku.

czyszczenie zapobiegawcze

Jak czyścić mutonovuyu płaszcz w domu od kurzu?

 • Umieścić fur rzecz na manekinie produktów krawieckich albo na wieszaku, a następnie zwisać swobodnie. Pokrywa płaszcz arkusz moczy się w wodzie i bez nadmiernego zapale pokonać Muchy lub dłoni. Pył, który miał czas na osiedlenie się na drogich rzeczy podczas noszenia, pobije wilgotnej ściereczki. Grzebień specjalne szczotki futra (dostępny w handlu w sklepie) i wytrzyj przygotowany roztwór do powłoki. Czynił to: w litrze ciepłej wody rozcieńczonej łyżkę octu 9%. Ostatnim etapem pomaga usunąć nieprzyjemny zapach i sprawia, że połysk futra.
 • No jasne, płaszcz Mouton trociny i otręby. W przeszłości, coś wpadło do ogromnego bębna do trocin i otrębów i walcowane z nim. Pokryj idące i prosto wstrząsać.
 • Chodzić na produkcie lepkim wałkiem.

Usuwanie plam

Nawet w ciężkich zabrudzeń można zrobić bez czyszczenia. Wyroby futrzane są wieków, podczas których pokolenia zgromadziły wiele sposobów, w jaki sposób oczyścić mutonovuyu płaszcz w domu. Na przykład, ze smarem:

 • Zrób roztwór jednego mycia łyżka świeżo spadły śnieg lub szampon i jednym litrze wody. Dokładnie moczyć obszar z nim i rub. Mydło cieczy płuczącej czysty zimnej wodzie z miękkiego materiału.
 • Roztwór amoniaku, wytwarzanych w tych samych proporcjach są również zdolne do usuwania zanieczyszczeń z tłuszczu mutonovoy płaszcza.
 • Innym sposobem. Roztwór amoniaku dodać sól łyżkę. Zwilżyć próbkę do otrzymanej mieszaniny i leczeniu plam tłuszczów. Przemyć wilgotną szmatką i osuszyć.
 • Nowoczesny sposób: użyj pojemnika z aerozolem z zamszu czyszczenia piana, zamszu i nubuku.

Obszary błyszczące: Jak czyścić

Płaszcz Mutonovuyu w domu, można pozbyć się zużytych wygląd. Zwilżyć wacik owinięty gazą, w benzynie, a następnie pocierać lśniące miejsce. Następnie należy przeprowadzić procedurę, aby usunąć resztki zapachu benzyny. W tym celu, wlać na poletkach futra konwencjonalnych ziemniaczana lub kukurydziana skrobia, wycierając go, a następnie przemyć miękką ściereczką zwilżoną zimną wodą.

trudne plamy

Jeśli tak się stało, że na swoich wyrobów futrzanych barwione, odwołując się do kategorii upartego (krwi, czekolady lub wino), coś jest lepiej dać do pralni chemicznej. Specjaliści wiedzą, jak czyścić takie plamy z baraniny bez uszczerbku. Czasu i kosztuje więcej niż wyrównaną gwarancją przed uszkodzeniem i znacznego wydłużenia żywotności drogich rzeczy.

Jak czyścić lekki płaszcz mutonovuyu

 • Powrót koloru białego futrzane stanie wodny roztwór nadtlenku wodoru, w stosunku 2: 1 jest niezbędny do nacierania tej kompozycji barwy żółtej i suszy.
 • Jasne warstwę można odświeżyć ze skrobi ziemniaczanej i wodnego roztworu detergentu. Ostrożnie posypać produktu skrobiowego. Z powłoki spray płynnego mydła przygotowane. Wszystko zacierać ręce i niech wszystko wyschnie całkowicie. Dopiero wtedy usunąć skrobi zwykłego pędzla.

Jak czyścić mutonovuyu warstwę sztucznego futerka

 • Wycierania plamę roztworem skrobi i benzyny w stosunku jeden do jednego. Czekać do całkowitego wysuszenia produktu i mieszaninę szczotki drgania, które włączone wszystkie zanieczyszczenia.
 • Następnie mieszaninę ochłodzono do temperatury pokojowej, roztwór detergentu (jedna łyżka litr gorącej wody) w celu oczyszczenia produkt oraz ze sztucznego Mouton. Roztwór naniesiono na wymazie, a następnie przemywa się gąbkę zwilżoną ciepłą wodą.

przepisy bezpieczeństwa

 • Przed czyszczeniem upewnij się, że jesteś przygotowany roztwór nie uszkodzić kolor produktu. Po niewłaściwej stronie ciekłych płaszczach Spróbuj i zobacz, jak będzie reagował na jej futro. Jeśli nie ma zmian, nie krępuj się, aby przejść do procedury czyszczenia.
 • Nie czyścić płaszcz Mouton, jednak, jak każdy inny futra, nierozcieńczonego octu lub acetonem.
 • Wilgotny płaszcz wysuszono naturalnie, bez uciekania się do pomocy suszarki do włosów, chłodnicę i innych urządzeń grzewczych, co nieuchronnie prowadzi do odkształceń i uszkodzenia futra.
 • Nie rozpylać nad duchami płaszcz. Jest to również niepożądane z wejściem fur lakieru. Te substancje w baraniny mieć negatywny wpływ.
 • Zniekształcając futro mają spraye na ćmy i alkoholu.
 • W pralce domowej płaszcz Mouton nie może być umyte.