280 Shares 7893 views

cieplarnianych Zima: z ich ręce zrobić poliwęglan

Większość ogrodników zaangażowany w uprawie warzyw w otwartym polu. Ale ze względu na dużą wilgotność, utworzonej po deszczu i mgły, zwykle pojawiają się zarazy i innych różnych chorób. Że wszystkie działania nie zostały udowodnione na marne, należy zbudować szklarnię. Jako materiał do poliwęglanu schodzą się. W porównaniu z folii z tworzywa sztucznego taki materiał różni trwałość i niezawodność. A szkło jest wiadomo, że mają wysoką kruchość.


Przed przystąpieniem do budowy, powinniśmy mieć świadomość, że szklarnia zima, wzniesiony własnych rąk, powinno być dobrze wentylowane. Ponadto, w celu zapewnienia, że pozostał w powietrzu w dużych ilościach, to najlepiej zrobić łukowaty dach. będzie trzeba także stworzyć fundament. Jako materiały do jego budowy można użyć beton, cegła, kamień, itd. W chwili utworzenia fundacji powinna zająć się produkcją ogrodzeń dla przyszłych klombów. Jako rama szklarni powszechnie stosowanych profili metalowych, które mają wiele zalet w porównaniu z drewnem. Jeśli wybrałeś do jego budowy materiał metaliczny, powinno być traktowane za pomocą specjalnego narzędzia, które zapobiega powstawaniu korozji.

Tak, jak zbudować szklarnię wykonaną z poliwęglanu? Po dokonaniu fundamenty, które mają być spawane na specjalnych stojakach obwodzie. Oprócz nich, należy natychmiast zainstalować bloki dla przyszłych drzwi. Ponadto, górne podpory i zespół drzwi jest konieczne, aby górny kołek. Jest wykonana ze specjalnego kąta i wzmocniona tak, że między nim a słupki był luz. Ta luka zostanie wstawiony arkusze poliwęglanu. Na tej podstawie można stwierdzić, że w ten sposób można chronić materiał przed wodą i zanieczyszczeniami. Jeśli zdecydowałeś, co zrobić z rękami zimowym szklarni będzie miała łukowaty dach, trzeba zamówić specjalne urządzenie wykonane w postaci łuków. Te powinny być mocowane do słupków i połączyć specjalnych łącznikach i grzbietu. W ten sposób można podłączyć całą sztywność i stabilność konstrukcji. Gdy projekt jest gotowy, powinien być malowany. Aby to zrobić, trzeba położyć płyty na górze jastrychu. Dopiero wtedy możemy mówić o pełnej klatce Ready, która będzie miała szklarnię zimowy.

Jego ręce świeckich poliwęglan nie jest tak trudne. Najważniejsze, aby wiedzieć, niektóre z atrakcji. Na przykład, Układanie musi być wykonane wzdłuż dłuższej krawędzi arkusza. Ponieważ systemy mocowania są powszechnie stosowane śruby. Ponadto, że nie są wciskane w materiał, należy zakupić specjalny thermowashers.

Przede wszystkim trzeba zamknąć dach, a następnie końce urządzeń łukowych. I ostatnia rzecz, poliwęglan powinny ozdobić ściany. Wszystko kątowy związek wymagany aby zamknąć specjalną powierzchnię plastiku lub metalu. Na drzwiach i oknach będą także zainstalować uchwyty, zatrzaski, haki i uszczelki. Wszystko, co jest niezbędne dla dobrego uszczelnienia, które muszą koniecznie mieć szklarnię zimowy. Z rękami, jak widać, aby cieplarnianych nie jest zbyt trudne. Najważniejsze jest to, aby dojść do wszystkich odpowiedzialnych. To sprawia, że możliwe jest uniknięcie obydwu skrajnych temperatur. Konieczne jest również, aby zrozumieć, że jest to konieczne w celu usunięcia z niego folii opakowaniowych przed ułożeniem materiału. W kierunku krawędzi poliwęglanu zostanie zamontowany na specjalnej zaprawy klejowej obszarze, który chroni go przed wilgocią i zanieczyszczeniami. W celu połączenia ze sobą dwóch arkuszy, konieczne jest stosowanie specjalnych listew.