887 Shares 3662 views

Jak zainstalować podwieszane sufity z rękami

Góra podwieszane sufity z ich rąk nie jest trudne. Aby rozpocząć się zebrać wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Tak, trzeba mieć profil metalu, z którego zostanie zbudowany ramka do mocowania tkaniny. Oczywiście, należy zakupić sobie listwy. Zazwyczaj są one wykonane z aluminium. Narzędzi powinno być zarezerwowane młotek, młotek, śrubokręt, szczypce i nożyczki metalowe (profil trzeba będzie wyciąć).

Projekt sufitów podwieszanych z ich ręce bardzo opłacalna. Przede wszystkim, można to zrobić bez udziału ekspertów, który będzie znacznie obniżyć koszty budowy. I kolejowy jest lekki. Prezentowany materiał może też mieć inny kolor, dzięki czemu może być używany do dekoracji każdego pomieszczenia. Jedyną wadą może być to, że budowa takiej struktury jest najlepiej wykonać w pomieszczeniach z wysokimi sufitami.

Sufity podwieszane z własnych rąk wykonanych w następującej kolejności: podstawę oznaczenia powierzchni, zespół metalowej ramie, skręcanie prętów. Tak, należy najpierw wykonać obliczenia kwoty wymaganego materiału. W zależności od producenta, stojak i jarzmo mogą mieć różne długości. W każdym razie, trzeba kupić więcej rzeczy, niż trzeba. Pozwoli to naprawić sufit bez problemów w przypadku awarii.

Teraz trzeba podzielić główną powierzchnię. Odbywa się to za pomocą prostego ołówek i poziom. Należy wziąć pod uwagę takie wymiary: odległość między poprzeczkami powinna wynosić maksymalnie 1,2 m odsunięta od ściany obwodowej powinna wynosić około 30 cm dalszej budowy sufitów podwieszanych z ręce łatwo .. Podczas znaczników należy podać lokalizację i liczbę reflektorów. Teraz przystępujemy do montażu konstrukcji metalowych z narysowanych linii. W tym przypadku należy zauważyć, że odległość od głównej powierzchni tkaniny przeznaczonej do 1 cm większa niż wielkość lampy.

Instalacja sufitu stelażu z rękami należy rozpocząć od ustalenia podstawowych i profili prowadzących. Aby to zrobić, należy użyć kołków. Teraz, elementy prowadzące mogą być dołączone. Ostatnim etapem jest montaż trawersach połączenia ramy i zawiesiny. Bez nich nie będzie w stanie dołączyć zębatkę. Po metalowa konstrukcja jest gotowa, można rozpocząć instalację szyn.

Sufity podwieszane listwowe z ich rąk powinno być wykonane starannie i dokładnie schemat. Przymocowane są do listew prowadzących, krawat nie powinno być, jako podstawowe elementy są specjalne zatrzaski. Niektóre pasy muszą być trochę wykończenia. Przed instalacją materiał powinien pozostać w warstwie ochronnej. Pierwsze elementy są pożądane w celu wzmocnienia krawędzi, a następnie dostosować poziom wieszaków. Należy zauważyć, że listwy mogą być dołączone ściśle do siebie, i możliwe jest stosowanie specjalnych wkładek między nimi. To zależy od Twojego gustu i wybranego producenta. Powodzenia!