819 Shares 3266 views

Giennadij Goncharov – profesjonalny hipnotyzer

Jesteśmy świadkami naprawdę wspaniały czas. Żyjemy w dużych miastach i są zawsze bardzo ciężko i są zajęte tworząc swój własny, unikalny sposób życia, który czasami wydaje się, że wielu po prostu zapomnieć o wartościach rzeczywistych i istotnych. Jak dowiedzieliśmy się zaskakująco szybko przyzwyczaić się do wszystkiego, co nowe i tak niestety szybko zapomnieć wszystko stare. Zgadzam się, wygląda na to szaleństwo, ale taki czy inny porządek społeczny podlega jednemu prawu – prawu życie.


Moskiewska Szkoła hipnozy Giennadij Goncharov

Dla tych, którzy są zainteresowani, aby zrozumieć pierwotne znaczenie tego słowa „siła” ludzi, którzy wierzą, że najważniejsza inwestycja – to pragmatyczny wkładu, poprawę inteligencji, rozwoju osobowości i otwarcie super-moce, nie ma specjalistycznej szkole Giennadij Goncharov w Moskwie. Gdzie można dowiedzieć się wszystkich chętnych nie tylko hipnozy, ale także różnych praktyk duchowych. Jedyny w swoim rodzaju, instytucja ta przyciąga dużą liczbę osób poszukujących i chętnych do wykracza poza zwykłe.

Moskwa Szkoła, nauka hipnozy, nie tylko zapewnia praktyki duchowe, ale także czat z doświadczonym nauczycielem i założyciela szkoły, w których pojawia się hipnotyzer i najlepszą psychiczną Giennadij Goncharov świat. Opinie odbiera bardzo różne. Większość z nich pozytywny tylko ze szczerą wdzięcznością. Choć nie jest tajemnicą, że wszystkie tematy religijne i duchowe mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

Nietypowe dzieciństwo Giennadij Goncharov

Giennadij Goncharov urodziła się i wychowała w małej wiosce położonej w lasach na Białorusi, w regionie Mohylew. Jego babka była miejscowy uzdrowiciel, że w rzeczywistości wpływ na kształtowanie się cech osobowości nauczyciela hipnozy. Giennadij mówi, że nawet w wieku szkoły podstawowej babcia zwróciła uwagę na jego zdolność do zdolności koncentracji przez dłuższy czas. Jak tylko dziecko, Giennadij zawsze pamiętać słowa babki: „Make samoregulacji”.

Ciernistej ścieżka kształcenia

Giennadij Goncharov twierdzi, że nawet jako dziecko, z pomocą mocy myśli sam mógł przenieść igłę kompasu. Ona posłusznie strzałka pokazuje kierunek, który wybrał Giennadij psychicznie. Do tej pory przeprowadzono wiele eksperymentów w dziedzinie fizyki kwantowej, a takie zjawiska są ze zwróceniem szczególnej uwagi. Być może w przyszłości stać się zdolności umysłowych całkiem zrozumiałe i udowodnić zachowanie.

W życiu Giennadij Goncharov poświęcił dużo czasu na otwarcie budynku. Jego zdolność do hipnozy olśniewający. Wszystko to dano mu z wielkim trudem i wysiłkiem. Jako ćwiczenie do wzmocnienia siły patrzeć Gennady szósta w rzędzie, patrząc na końcówkę pręta ołówkiem, bez mrugnięcia okiem. Gennady sam często nazywa się „antigipnotizorom”. Wyjaśnia to fakt, że dziś większość ludzi jest już w stanie snu, który jest rezultatem masowej hipnozy.

Publiczne snu paraliż

Dzieje się tak dlatego, że w naszym życiu zbyt dużo telewizji i Internetu, gdzie wszystkie informacje są prezentowane bardzo inwazyjnych metod reklamy. Następnie ludzie stają się zombie i stracić świadomą nić. Na przykład, wiele z nich jest przekonany, że jedzenie fast foodów jest absolutnie normalne.

Dlatego powstały błędne koło, w którym człowiek sam krzywdę i cierpienie doświadczane jako tylko konsekwencja tego, co powiedział Giennadij Goncharov. Hipnoza może być stosowany jako środek przebudzenia.

Magia ludzkiego oka

Po opanowaniu techniki koncentrowania uwagi, nawet w młodym wieku Giennadij Goncharov poważnie rozważał możliwości jego zastosowania. Dla zwykłych ludzi słowo „hipnoza” mówi ledwie ponad „magii”. Ale jeśli z pomocą nauki do rozważenia wizualny mechanizm ludzkiego oka w porównaniu z zoomem kamery, gdy istnieje wiele pytań. Być może nie być błędnie porównaniu z ludzkiego maga, który ma doświadczenie w takiej wiedzy.

Giennadij Goncharov założył wiele technik dla rozwoju i uzdrowienia osoby. Takie jak „naprawy systemu struktury osobowości” i „Kodowanie na szczęście” są szczególnie popytu. Obecnie powszechną rzeczą znaleźć wśród krewnych i znajomych osoby z paranoidalną i agresywnym zachowaniu. Metoda stosowana Giennadij Goncharov, pomógł wnieść wielki charakter i poprawić stan zdrowia wszystkich, którzy są gotowi do zmiany na lepsze.

Kreator uznanie

Giennadij Goncharov często wspomina 1992 roku, kiedy był w stanie zadeklarować nadprzyrodzone całym świecie i zdobył Grand Prix w Japonii. Miał szansę wejść do głębokiego stanu hipnozy dorosłego człowieka, z absolutnie bez konieczności wpływu słownej, ponieważ komunikacja między hipnotyzer i osoby odbywającej sam test, wymaga pomocy tłumacza.

„Szkoła Hipnoza: I poziom” – przełomowej książki Giennadij Goncharov.

W sumie opublikował kilka książek autorskich, które są dostępne w sprzedaży:

  • „Szkoła hipnozy I etapie.”;
  • „Szkoła hipnozy etapie II.”;
  • "Sugestia: Theory and Practice";
  • „Hipnoza Encyklopedia”;
  • „hipnozy i autohipnozy 100 sekretów sukcesu.”;
  • „Tajemnice hipnotyzer zawodu”;
  • Oczywiście Anger Management „(nadal w projekcie).

Wszyscy, którzy chcą zdobyć wiedzę, która może dać Giennadij Goncharov, może odwiedzić seminarium online. Gdzie ludzie zadają pytania i wykonywać praktykę z nauczycielem. Nauka zasady i informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie internetowej Moskiewskiej Szkoły hipnozy.