301 Shares 3019 views

Wytwarzanie amfetaminy

Amfetamina jest prawie najpopularniejsza substancja narkotyk. Największe zapotrzebowanie cieszył wśród nastolatków w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku w Japonii.

Początkowo amfetamina został zsyntetyzowany jako środek zmniejszający łaknienie, ale po tym jak zaczął być stosowany jako lek w celu łagodzenia bólu głowy, aby zwalczyć zmęczenie, produkcja amfetaminy wzrosła do skali przemysłowej. Przepis amfetaminy zawarte są analogi o wzorze chemicznym dopaminy i podobny efekt na działanie adrenaliny i noradrenaliny.

Charakterystyczną cechą działania tego leku jest jego zdolność do przyjmowania rezerwy energii w organizmie ludzkim. Człowiek, który wziął amfetaminę, nie mogą spać przez całą noc, bardziej wydajną pracę, i tym podobne. Jednocześnie nie jest źródłem energii, to dosłownie wysysa energię z organizmu, wyczerpania jego zasobów, które następnie są niezbędne do przywrócenia. Jak można oczekiwać od tego typu używek, po aktywnej fazie zaczyna się okres letargu, apatia, senność, zmniejszenie libido , i więcej.

Każdy student, który uczestniczył w biologii wie, w jakich sytuacjach w naszym organizmie powoduje dramatyczny adrenaliny: stres i strach. To powoduje, że szybkość myślenia i jasności, zwiększenie zdolności fizycznej ciała, tętno. Akcja jest podobna do amfetaminy, ciało jest stale w stanie stresu.

Podczas lotów bojowych amerykańskich pilotów przez długi czas nie jeść ani spać, zmęczenie, aby wyjazdy regularnie używany ten stymulant. W przyszłości, to narzędzie przyjęły inne armie świata w różnych branżach.

Duża liczba przestępstw, oparty na dystrybucji i produkcji leków, konieczne jest amfetamina. Przygotowanie amfetaminy dla interesów tej osoby nie jest tajemnicą, i całkiem niedrogie. Internet po prostu zalana z instrukcjami i samouczki wideo tworzących ten eliksir. Ale mimo pozornie prostoty, amfetamina gotowanie bez znajomości chemii – nie jest łatwym zadaniem. Uzyskać co najmniej rekord C9H13N (wzór chemiczny amfetaminy), powinien powiedzieć coś, aby ją przeczytać, z wyjątkiem zbioru liczb i liter.

W każdym przypadku preparat amfetaminy ziemią prawie zawsze wyprowadza brudnych, z różną liczbą szkodliwych, toksycznych zanieczyszczeń, produkt niebezpieczne w użyciu. Dobrze, ponieważ pod ziemią nie mają interesów ochrony zdrowia narodowego, to możemy jedynie spekulować o czystość procesu produkcji leków.

Jako dowód może dostarczyć listę substancji, które wymagają wytwarzania amfetaminy: siarkowy i kwas solny, benzen (aceton techniczny), soli rtęci oraz wielu innych podobnych substancji. Więc włączyć fantazji, wyobrażając sobie, jak to wszystko rzeczy palenia, wąchania, wstrzykiwany do żyły, mięśnie, a niektóre „mądre” i na tyłku po lewatywy napoju nie pogarda.

Przepis amfetaminy w ukryciu produkcji mogą obejmować, zasadniczo, niezgodnych substancji. Należy zauważyć, wit podziemny farmaceutów formalnie obejście przepisów zakazujących handlu narkotykami, oni stworzyli wiele formuł chemicznych, w których substancje obojętne zawarte w amfetaminy. Ponieważ lista zakazanych narkotyków jest definicja formuły, „czarny” modyfikuje farmaceuty i idzie z prawem prokuratury.

W chwili obecnej nie możemy powiedzieć, że przygotowanie amfetaminy zawieszone. Jest on stosowany w medycynie w zwalczaniu nadwagi, zmęczenie, zaburzenia seksualne. Społeczeństwo zaś aktywnie walczy leków bez recepty kupić amfetaminę teoretycznie niemożliwe, ale w rzeczywistości bez skrupułów apteki sprzedają te leki bez jakiejkolwiek zgody. Nawet narkomani przyznać, że można kupić inne leki, które mało treści amfetaminy.

Dla porównania: w produkcji, magazynowania i dystrybucji amfetaminy – czynu zabronionego i wymaga okresu trzech do siedmiu lat więzienia, w uzupełnieniu do konfiskaty mienia (art 228 kodeksu karnego).