303 Shares 9323 views

Aby dowiedzieć się, jak odzyskać pliki z sformatowanych twardym

Czasami formatowaniu dysku twardego – bardzo użyteczną procedurę. Dotyczy to przypadków, w których wszystkie dane komputerowe muszą zostać zniszczone. Ale jeśli to jest zrobione niedbale, może się zdarzyć katastrofa, po której zwykle zadać pytanie, jak odzyskać pliki po formatowaniu. Ale spieszę cię zadowolić. Jeśli nie przypadkowo sformatowany dysk, lub jest wykonany zagrożenia, możliwe jest, że pozwala na odzyskanie danych na dysku. I można to zrobić samemu w domu. Aby to zrobić, potrzebny jest program odzyskiwania plików.


Zanim powiemy o możliwości przywracania plików po procedurę formatowania, chciałbym opisać proces wymazywania dysku twardego. Jest to wysoki poziom i niskiego poziomu.

formatowanie niskiego poziomu jest wykonywana podczas tworzenia płyty w fabryce. Ten markup nazywa podstawy, a w tym czasie tworzy format fizyczny. To właśnie on w przyszłości będzie określić lokalizację danych. Ten typ formatu tworzy również serwo informacje (o usługi), jak również zestawów pozycjonowania głowicy w dysku twardym. Wśród użytkowników jest błędne, choć programy innych firm są w stanie przeprowadzić formatu niskiego poziomu. Nie jest konieczne, aby uwierzyć. Nawet najbardziej „zaawansowanych” oprogramowanie będzie mogła mieć wpływ tylko na servo, ale w każdym razie nie na samej markup dysku, który został zastosowany w fabryce podczas formatowania niskiego poziomu.

Jeśli chodzi o format wysokiego szczebla, jest to proces, który tworzy struktur logicznych, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo danych na dysku twardym. Tego typu układ jest podzielony na szybkie i pełne. „Zera” są rejestrowane w najszybszym opcja dla układu tabeli partycji systemowej pliku na dysku. W związku z tym dane te nie zostaną usunięte fizycznie, ale po prostu stają się niewidoczne. Gdy dane następnego nagrania zostaną nadpisane. Ale kiedy pełny format jest wykonywana również sprawdzić dysk twardy w poszukiwaniu problemów. Jeśli one wykryć wszystkie problemy są korygowane w miarę możliwości. Naturalnie, wdrożenie procedury zwiększa się znacząco.

Jak odzyskać pliki po formacie? Zazwyczaj formatowanie dysku twardego dzieje szybszy sposób. Odnosi się to również z pamięci flash i przenośny dysk twardy. W tym wypadku pliki zostaną przywrócone bez żadnych problemów, jeśli ich miejsce nie jest nowa informacja została nagrana.

A oto jak odzyskać pliki po formatowaniu kompletny sposób? To wszystko jest o wiele bardziej skomplikowana. Tutaj nie można zrobić bez pomocy profesjonalistów, którzy z kolei nie dają żadnych gwarancji, ale zrobi wszystko, co możliwe. Więc być bardzo ostrożnym przy wykonywaniu wszelkich manipulacji w mediach, więc nie trzeba się denerwować i tracić cenny czas.

Teraz, gdy wiesz, jak odzyskać pliki po formatowaniu. Bądź ostrożny.