799 Shares 7769 views

Aktor Aleksey Katyshev: biografia, filmografia

Aleksey Katyshev – człowiek, którego widzowie mogą pamiętać z ról bajki znaków opowieść w dwóch słynnych obrazów, opublikowane w czasach sowieckich. Jego krótki popularność prosty facet, który nie otrzymał wykształcenie aktora jest zobowiązany anielski wygląd. Niestety, życie zwycięzcy Koshchey Immortal było dalekie od bajki z dobrym zakończeniem.

Aleksey Katyshev: Biografia gwiazdek

Future wspaniały bohater urodził się w regionie Doniecka, jest radosnym wydarzeniem w 1951 roku. Aleksey Katyshev nie jedna z osób, do których fortuna sprzyja urodzeniu chłopiec urodził się w ubogiej rodzinie. choroba płuc, odkryto jego ojciec, zmuszając rodziców przenieść aktora do Jałty na zalecenie lekarzy. Matura Lesch był w tym mieście.

Po ukończeniu szkoły średniej, Aleksey Katyshev zdecydował się kontynuować swoją edukację na dźwięk kursów inżynierskich. Z powodu braku pieniędzy musiał połączyć naukę z pracą, więc młody człowiek dostał pracę jako asystent operatora, pracował w studiu Jałty.

fatalne spotkanie

Nie wiadomo, co byłoby życie mężczyzny, nigdy nie myślał o aktorstwie karierę, gdyby nie spotkanie z Aleksandrom Rou. Słynny reżyser był w Jałcie na filmowanie „Jack Frost”. Właściciel anielskim wyglądem dokonał niezatarte wrażenie na Rowe w pierwszym spotkaniu. Od razu pochwalił niesamowite oczy 17-letniego chłopca i zaproponował mu rolę. To była bajka, „Ogień, woda i miedziane rury”, który następnie planuje się usunąć.

Pierwszy Aleksey Katyshev odrzucił wniosek kapitana zamieszania był nad nim. Jednak Rowe nie żartował, co młody człowiek był w stanie zobaczyć, że otrzymał zaproszenie na przesłuchanie. Hudsovet nie jest absolutnie przyciąga, ale reżyser wykorzystał swoją władzę i popychany przez Komisję. Katysheva został wrzucony.

Charakter Aleksy stał się legendarny bohater Wasia, którzy zdecydowali się zadzwonić pojedynku Koshchey i wygrać bitwę. Popularność opublikowany opowieści przewyższył oczekiwania. Tysiące młodych dziewcząt zakochała się z niebieskimi oczami i złotymi włosami wschodząca gwiazda, która niespodziewanie stała aktor Aleksey Katyshev. Biografia pokazuje, że dosłownie obudził się sławny.

Służąc w wojsku

Młodzieniec nie miał czasu, aby skorzystać sypnęły na nim popularne, jak musiał iść do wojska. Pierwsze miesiące życia były dla niego raczej nieprzyjemne, ponieważ rekrutuje aktywnie działa obciążenie. AWOL aktor, podjęte na spotkaniu z przyjacielem, zwrócił się do niego w odniesieniu do Severomorsk.

Link był wielkim sukcesem dla Katysheva, bo to w końcu zidentyfikowany bohatera bajki. Cała reszta czasu Koshchey zwycięzca mówił do żołnierzy w różnych częściach. Nie trwało to długo, jak interwencja Rowe ma krótszą żywotność baterii.

Nagrywanie filmów

Aleksandr Rou zdecydował, że w jego nowej bajki główną rolę otrzyma również Aleksey Katyshev. Filmografia początkujący aktor ma jeszcze jedną magiczną historię, nazwany „barbarzyńcy kosmetyczny, długi warkocz.” Tym razem jego bohaterem był Andrzej – syn zwykłego rybaka, który był w stanie przemogą takiego potwora jak Wonder yudo.

Reżyser zapowiedział swój ładunek i usunąć go w następnym obrazie, który miał być „Finist. – Bright Falcon” Niestety, zmarł zanim miał czas, aby utrzymać słowo. następca Rowe nie widział aktora bez możliwości edukacji i kategorycznie zaprzeczył jego rolę.

kryzys

Po śmierci reżysera, zastępuje ojca, Aleksey Katyshev wziął udział w filmie kilku mniej znanych filmach. Ale o to szybko zaczął być zapomniane, co doprowadziło do braku roli ostatecznie. Negatywny wpływ na aktora i osobistej tragedii. On i jego żona, Irina, w którym dziecko ożenił 18 lat, zostali zmuszeni do przetrwania śmierci noworodka córki. W przyszłości będą mieli jeszcze dwie córki.

Rodzina nie była wystarczająco dużo pieniędzy, co skłoniło Alexis, nie mają zawodu, aby uzyskać przejazdy. Ledwo mógł sobie wyobrazić, że wtedy tankowiec mleko pojedzie następne dwadzieścia lat. Powolny poszukiwanie nowych ról, które zostały wykonane, nie udało im się. Jego wygląd był dobry do fotografowania w bajkach, ale w innych rolach młody człowiek bez wykształcenia i wybitnego talentu dyrektorów nie widzieli.

Stres przenoszona była gwiazda, nie mógł nie mieć wpływu. Aktor Aleksey Katyshev zaczął angażować się alkohol. W końcu jego nawykiem i wieczny brak pieniędzy doprowadził do rozpadu rodziny. Mężczyzna został zmuszony do opuszczenia domu, aby żyć ze swoją przyjaciółką, z którą zetknął się ze sobą podczas pracy w studio.

śmierć

Aleksey Katyshev zmarł w 2006 roku. Lekarze szpitala, który przyniósł dawny charakter bajki, rozmawialiśmy o tym, jak, w jakim fatalny stan swoich narządów wewnętrznych. Śmierć była wynikiem ciężkiego pobicia, sam człowiek najwyraźniej nie różniły się od bezdomnych. Oto ponure zakończenie baśni okazała.