869 Shares 5313 views

Opera piosenkarka Anna Netrebko: Biografia, kariera i rodzina

Anna Netrebko – godnym reprezentantem naszego kraju w kulturze światowej. Czy jesteś zainteresowany w jej biografii? Chcesz poznać szczegóły jego życia osobistego śpiewaczki operowej? Następnie proponujemy zapoznanie się z treścią artykułu.

Anna Netrebko: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodziła się 18 września 1971 w Krasnodar. Rodzice naszej bohaterki nie ma nic wspólnego z muzyką i sceną. Ani ojciec otrzymał wyższe wykształcenie w zakresie inżynierii i jej matka przez wiele lat pracował jako geolog.

Od najmłodszych lat, Anna Netrebko pokazał miłość do muzyki. Organizowała koncerty dom dla rodziców i dziadków. Wszystko czule spojrzał na wykonywaniu dziewczynek.

Jako uczennica, Anna stała się solistką zespołu „Kuban Pioneers”. Ten zespół znał i kochał całe miasto Krasnodar.

studentów

Po ukończeniu szkoły, nasza bohaterka poszła do Leningradu. zdołała po raz pierwszy pójść do szkoły muzycznej. Kobieta uczestniczących w kursie Tatyany Lebed. W tej instytucji, Anna studiował tylko przez 2 lata. Ona nie czekać na uwolnienie. Netrebko zdecydował się kontynuować studia w 1990 roku. Pochodzący z Krasnodar wszedł Konserwatorium Petersburskim. Jej nauczycielem i mentorem był Tamara Novichenko.

działania twórcze

W 1993 roku brała udział w konkursie. Glinka. Anya udało się podbić profesjonalne jury. W rezultacie, to uznany zwycięzcą. Beauty zaprosił do Teatru Maryjskiego. Występowała obszerny repertuar. I towarzyszyła Orkiestra pod Valery Gergiev.

W 1995 roku Anna Netrebko zadebiutowała w San Francisco. Występowała główną żeńską rolę w operze „Rusłan i Ludmiła”. Publiczność, stojąca i głośne oklaski, wraz z aktorką na scenie. To był prawdziwy sukces.

Dziś Anna Netrebko Yurevna jest światowej sławy śpiewaczka operowa. Ona dał setki koncertów, zdobył kilka prestiżowych nagród muzycznych i wydany dwa tuziny płyt.

życie osobiste

Pierwszy poważny związek z Anna Netrebko miał z tancerka Nikolai Zubkovsky. Mówi się, że często podniósł rękę do jego ukochanej. Pozornie to było powodem ich separacji.

Przez długi czas nasza bohaterka spotkała się z piosenkarką Urugwajczyk Erwin Schrott. W 2007 roku para została zaangażowana. Uroczystości z okazji tej imprezy, która odbyła się w Nowym Jorku.

We wrześniu 2008 roku Anna i Erwin pierwsze dziecko urodziła – urocze syna. Chłopiec otrzymał piękną nazwę – Thiago. Mimo obecności dziecka wspólnego, Schrott i Netrebko nie spieszy się sformalizować związek. W pewnym momencie zdali sobie sprawę, że stały się one wzajemnie obcy. W listopadzie 2013 roku, para ostatecznie rozpadł się.

nowa miłość

Ta wspaniała kobieta jak Anna Netrebko, nie może być sam. I rzeczywiście, wkrótce w jej życiu, godny kandydat do ręki i centrum urody. Mówimy o Azerbejdżanu tenor Yusif Eyvazov. Eastern mężczyzna zdołał pozyskać Anna. Załatwił dla niej romantyczną randkę, obsypany komplementami i prezentami do kwiatów. Pewnego wieczoru, Yousif złożył ofertę kochanie. Przeniósł się do łez, nasza bohaterka uzgodnione.

29 grudnia 2015, ślub z Anna Netrebko i Yusif Eyvazov. Impreza odbyła się w Wiedniu. Narzeczony wynajął jedną z elitarnych restauracji. Wśród gości znaleźli się przyjaciele i krewni nowożeńcy i ich koledzy w scenie operowej.

Konkludując

Teraz jesteś zaznajomiony z biografii, kariery i życia osobistego Anny Netrebko. Dziś ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia: opiekuńczego męża, dziecko, wygodny dom, godnej pracy i ogromną armię fanów. Życzymy tego wielkiego piosenkarza bardziej jasne występów i głośne oklaski!