213 Shares 5391 views

Mała syrenka Ariel ( "Disney"). Wygląd, charakter, ciekawostki

Po raz pierwszy film animowany „The Little Mermaid” został wydany w 1989 roku. Główny obraz bohaterki – młoda dziewczyna Ariel. Disney myślał o tworzeniu animowanych studio od podstaw, nawet przed „Snow White” wyjścia. Jego głowa, postanowiliśmy stworzyć interpretację opowieści Hansa Christiana Andersena w 1930 roku. Chociaż to było technicznie niemożliwe, więc obraz został zwolniony dopiero po 59 latach.

tworzenie postaci

Wygląd i styl Małej Syrenki zostały wymyślone animator Glen Keane. Na tworzeniu obrazu była inspirowana przez jego żonę. Alyssa Milano była również związana z tworzeniem Ariel. „Disney” współpracował z modelu Sherri Stoner, który powtarzanym ruchem postaci w rzeczywistości, stwarzające animatorów. Głos działając Ariel zaręczony z aktorką Jodi Benson, który przyznał, że główny bohater filmu – jej ulubionym charakterem. Rosyjski dubbing głos kobiety Swietłana Svetikova.

Głównym wyzwaniem było stworzenie kreskówkę, że Ariel ( „Disney”), które zostaną pokazane w zupełnie różnych scen – na morzu i na lądzie. Animatorzy utworzyć 32 modeli kolorów. Wystarczy spojrzeć, co różnorodność barw i odcieni mieniące się wspaniały zamek Ariel! „Disney”, ale raczej ustalone artyści pracowali ponad ogonie dziewczyny – zwłaszcza specjalny odcień został stworzony do tego celu, który został nazwany na cześć głównego bohatera. Czerwone włosy jest przedmiotem kontrowersji i animatorzy studia kadry – mają być wyświetlane obok blond Syrenka. Artyści wygranych: Czerwony jest znacznie lepiej w zgodzie z kolorem ogona.

Charakter i wygląd z charakterem

W swoich 16 lat, Ariel jest bardzo piękny. Jest wspaniały rude włosy i duży zielony ogon. charakter dziewczyna niegrzeczny i buntowniczy. Ariel – najbardziej buntowniczy wszystkich sióstr, że stale angażuje się w przygodach. Przez całe swoje życie, dziewczynka żyje w morzu, ale jest nieodparcie sporządzony, więc ona zbiera rzeczy, które należały do ludu. Życzliwość, dobroć, miłość do rodziny i przyjaciół – to Ariel. „Disney” – firma, która zawsze tworzone dobrych i dobrych karykatur, a tym razem twórcy przedstawili główne empatii znaków: ona zawsze ratuje mieszkańców świata morskiego, którzy wpadają w kłopoty.

Działka kreskówki

Mała syrenka Ariel mieszka w wielkim morskim królestwie z ojcem Triton i sześć sióstr. Jej najlepsi przyjaciele – Sebastian krabów i ryb Flaunders. Wraz z nim studiuje topielca statek. Próbując znaleźć odpowiedź na pytanie o sens znalezionych obiektów, Ariel mówi, że powinni uczestniczyć w chórze na cześć Triton. On karze córkę za spóźnienie, a ona płynie do swojej kolekcji ludzkich rzeczy.

Nagle Sebastian zobaczyć duży statek, który rozbił. Mała syrenka Ariel ratuje książę Eric, sprawia, że do brzegu i śpiewa piosenkę. Kiedy otwiera oczy, że odpływa. Aby stać się częścią ludzkiego świata, Ariel idzie do czynienia z morzem czarownice Ursula – ona daje jej własny głos.

Pojawienie się innych bajek

Ariel można zobaczyć w drugiej części kreskówki – „Mała Syrenka 2: Powrót do morza”. Fabuła opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce rok po pierwszej części przygód. Eric i Ariel są szczęśliwi, mają piękną córkę Melody. Rodzice nie decydują się opowiedzieć swoją historię dziewczyny, aby ją ocalić. Ale niegrzeczna dziewczynka jest jeszcze uwagę na morzu. Pod wpływem złego zaklęcia zamienia Melody w syrenę.

Kolejna część – „Mała Syrenka: Początek Ariel” to prequel do pierwszego filmu animowanego. Mówi o dziewczynek. Ona również pojawia się w filmie animowanym „Café Myszka” jako gość w domu Mickey Mouse.

ciekawostki

  • Około tysiąca kolorów i tła użyto w kreskówce. Artyści przyciągnął ponad milion zdjęć. Reżyseria wymagających że każda fiolka została sporządzona ręcznie. Do tego dodatkowe animatorzy zostali zaproszeni.
  • Dla technologii cyfrowej po raz pierwszy (scena ślubu Ariel i Prince) brało udział w tej historii.
  • Aby pomóc animatorzy żyć aktorów zostały sfilmowane kamerą.
  • W oryginalnej baśni Andersena zakończył się nie tak dobre – książę ożenił się drugi, a dziewczyna odwróciła się w morskiej piany. Pisarze znaleźć zbyt tragiczna historia i przepisał historię.
  • Scena burzy w ciągu roku 10 specjalistów pracował nad efektami specjalnymi.

Podobnie jak inne „Disney” bajki „Ariel” zdobyła miłość publiczności na całym świecie. Do tej pory dzieci oglądają z zainteresowaniem legendarnej kreskówki studio stworzył unikalny i genialny rysownik.