338 Shares 6030 views

Jaka jest nazwa zebra „Madagaskar” i innych głównych bohaterów kreskówki?

„Madagaskar” cartoon został przedstawiony do publicznej wiadomości w 2005 roku. Bohaterami komedii od razu zdobyła tysiące fanów na całym świecie. Teraz prawie każdy na świecie wie, jak nazwać zebra „Madagaskar”, lwa, hipopotama i żyrafy. Te homoseksualnych przyjaciół były wiele niesamowitych przygód.

streszczenie

Animowany „Madagaskar” powstał w Stanach Zjednoczonych w gatunku komedii rodzinnej. Reżyser filmu jest Eric Darnell i Tom Mc Grath, artystów – Shennon Dzheffris i Kendal Kronkhayt.

Cztery najlepszymi przyjaciółmi, zwierzęta z zoo w Nowym Jorku jeden dzień decydują się na ucieczkę. Zebra z „Madagaskaru” z kumplami idzie do nieznanej podróży. Jest mądry i niewielka grupa pingwinów w ich towarzystwie. Pamiętajmy nazwę zebra „Madagaskar”, lwa, hipopotama i żyrafy. Po tym wszystkim, ten zespół jest tak wesoło kochany przez nas wszystkich. Imię lwa – Alex, żyrafa Melman, zebra – – Marty, hipopotama – Glorię.

Zwierzęta, gdy uciekł z zoo i był rozbitkiem na niezwykły dla nich na wyspę Madagaskar. Właśnie tutaj, „walka czwórka” sobie sprawę, że aby przetrwać w egzotycznym miejscu będą musieli. Na wyspie nie ma ludzi, którzy będą karmione zwierzęta, nie ma krewnych i znane domy komórkowe. Niezwykła wśród przyjaciół starają się trzymać razem, a na każdym kroku ich spotkania niebezpiecznych przygód.

Najlepsze Śmieszne kreskówki bohater

Firma interesujące zwierzęta zyskały ogromną miłość do dużej liczby widzów. Ich zwrot często używany przez ludzi, a ich nazwiska są nazywane zwierzętami. Najzabawniejsza postać z kreskówki – zebra „Madagaskaru” (nazwa zwierzęcia – Marty). Ona zawsze mówi dowcipy, nie odradzane w każdej sytuacji. Marty jest ciągle w pozytywnym nastroju, jest senny i rodzaju. Dzięki żartobliwy charakter Marty częściej trafia do zabawnych przygód.

To przekonał zebra lew, żyrafa i hipopotam uciec z nowojorskiego zoo. Marty zawsze chciał żyć w wolności, nie lubi dużo uwagi. Ulubiony miły wyraz – "opupeniya!". Uwielbia podróżować i kocha wolność. Charakter zwierzęcia trochę samolubny i arogancki. Marty zawsze chce wspierać jego przyjaciół – we wszystkich przedsięwzięciach.

To Marty stał się głównym faworytem publiczności. To ma zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy , które zawsze przyciąga widzów. Po wydaniu kreskówki na ekranach każdy jest w stanie odpowiedzieć, jaka jest nazwa zebra „Madagaskar”.

Trochę o Alex i Melmanu

Wszystkie postacie komediowe są ciekawe na swój sposób. Lva Aleksa w amerykańskiej wersji wyrażone przez Bena Stillera, w języku rosyjskim – Konstanty Habensky. Dzikie zwierzę uwielbia uwagę na jego osobę. Gdy zwierzęta postanowiły uciec z zoo, był oburzony tą decyzją i nie zgadzają. Alex Podobał mi się fakt, że ludzie ciągle przychodzą do niego i jego luksusowe grzywę podziwiam.

Po wielu dyskusjach, lew postanawia uciec z jego przyjaciół. W naturze, szybko wykonane siebie w domu, często wykazują skomplikowanych sztuczek akrobatycznych.

Melman – żyrafa, który w amerykańskiej wersji kreskówki nagłośnionej przez David Schwimmer, a po rosyjsku – Aleksandr Tsekalo. Ta postać jest trochę straszne, ciągle przeżywa, że bez względu na to w jaki sposób przejść chorób. Medycyna – jego ulubionym przedmiotem, czasem nawet Melman bardzo martwi się z powodu swoich miejscach na ciele. Żyrafa wydaje, że wszystkie tego rodzaju „choroby”. Wszystko istnienie Melman potajemnie w miłości hipopotama, ale stały lęk przed wszystkim, nie pozwalają mu przyjąć jego uczuć.

Krótko o Gloria

Jedyna dziewczyna w zabawny czwórkę – hipopotam. Gloria – bardzo otwarty charakter, pomyślała natychmiast wyraził głośno. Uwielbia pływać w wodzie od dawna marzył o prawdziwej miłości i okazało się, że Melmanu. Charakter Gloria jest bardzo trwałe i romantyczne, lubiła jeść pyszne jedzenie i spanie. Begemotiha zawsze bardzo spokojny i niewzruszony, ale czasami może podjąć nadzwyczajne decyzje.

Cartoon jest nie tylko interesujący dla dzieci, ale również dorosłych. Na całym świecie ludzie wiedzą nazwę zebra „Madagaskar”, cute lew, żyrafa i hipopotam hipochondryczne romantycznej.