407 Shares 6238 views

Ciekawe filmy, które warto zobaczyć wszystko

Z nielicznymi wyjątkami, jak wszystkie kina. Dla zapalonych widokiem widzowie rzucić wszystko i iść do kina na ciekawych filmów, które warto zobaczyć. Potem jakiś czas doświadczenie, dzielą się doświadczeniami z bliskimi, w celu omówienia, recenzje i zapamiętać.

„Forrest Gump”, kultowy amerykański dramat z 1994 roku, można otworzyć listę, która zawiera ciekawe filmy, które warto rozejrzeć. Forrest nie jest bardzo szczęśliwy w życiu. Z jednej strony, Bóg dał mu skrzywienie kręgosłupa i Doda umysłu. Ale z drugiej strony, dał mu wspaniałą kochającą matkę i inteligentną, do którego syn był absolutnie normalne, ale nie we wszystkich, po prostu potrzebne, aby właściwie wszystko wyjaśnić, tworząc wyraźny obraz świata dla chłopca. Pani Gump znakomicie poradził sobie z tym zadaniem. Film jest skonstruowany jako historię Forresta o własnym życiu. Z jego słów, świat jest bardzo prosto i przejrzyście, pełen ważnych spotkań i ciekawych wydarzeń.

technika oryginalny i niepowtarzalny jest włączenie charakteru Forrest Gump w rzeczywistych wydarzeniach historycznych. To była jego szczerość i prostota pozycji życiowej jest zobowiązany Gump, że zawsze coś się z nim stało. Wszystko zaczęło się od chłopca tańca w butach ortopedycznych, które jak wielki Elvisa, i miał je kopiować. Później dorosły Forrest spotyka się z dwóch prezydentów – Kennedy i Nixon, jak również z gwiazdą słynnego kwartetu – Lennon. Gump walczył w Wietnamie, nie planuje i nie chcąc wygrać mistrzostwa w tenisie stołowym, stając się pionierem w ruchu społecznego i szczęśliwy biznesmenem. Życie jest postrzegane, że amerykańskie Ivan Głupiec, jak poinformowała matkę, w postaci różnorodnych pudełek czekoladek: nigdy nie mógł odgadnąć … farsz. Ale to nie przeszkodziło mu stać się szlachetny i szczery przyjaciel, mąż i dobry ojciec małego Forrest Jr.

Często dobre filmy – komedia, i to rolka filmu złożonego gatunku, oprócz komedii, ma więcej funkcji i dramatu i melodramatu. Te obrazy pozostawił widzom poczucie radości życia, ale czasami życie przynosi smutek i kłopoty. Ale miłość, że otrzymaliśmy jako dziecko, pomagając im przejść na przykładzie Forrest Gump. Film postrzegana jest niezwykle łatwy do ostatniej ramki nie pozwala uwagę widza.

Na drugim miejscu w ciekawych filmów, które warto zobaczyć, złamałem „Amelie”, w 2001 r. Główną bohaterką romantyczną francuskiej komedii jest bardzo dziwne dziewczyna. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że jako dziecko wybrała zmyślonych przyjaciół krokodyla, możliwe jest, aby zrozumieć, jak to dziecko sama. Tata prawie nie był zaangażowany po śmierci matki, on i jego córeczka wyszedł z katedry. Niemniej jednak, dziewczynka dorastała, wynajął mieszkanie i dostał pracę w bistro, choć i nadal żyć swoje fantazje.

Po cache znalezionego w łazience, dziewczyna postanawia, że trzeba żyć inaczej. Ona zaczyna ingerować w życie innych. I jej dobre uczynki są anonimowe i raczej dziwactw. Na przykład, próbowała namówić tatę na wycieczkę, ale nie śmiał. Zostawił tylko po otrzymaniu serię dziwnych zdjęć z różnych punktach globu z jego tajemniczo zaginionego Garden Gnome, który popełnia, jak się okazało, światową trasę. Potajemnie pomagała sąsiadów i kolegów w pracy. Jej uwagę przyciąga dziwnego zachowania innych ludzi. Ona spotyka oberwany albumu fotograficznego stracił w tym samym ekscentryczny, podobnie jak ona. Rozwikłać jego tajemnice, Amelie końcu znaleźć szczęście.

Do ciekawych filmów, które warto zobaczyć, rolka folii wprowadzono wrażliwy panienki romantyczną-widza, zmienił perspektywę po obejrzeniu. Dla nich film – przewodnik w poszukiwaniu przyjemnych codziennych przyjemności dla siebie i swoich bliskich. Dla innych kategorii użytkowników – to świetny utwór i kapryśny opowieść o eleganckich efekty wizualne.

Najlepsze filmy – komedia, romans i dramat – są z nami do końca życia, uczyć, dawać przyjemność, myślenia i po prostu ozdobić go.