193 Shares 4319 views

czy odpowiedniego odstępu od „Zachodu”?

Brand new „Lada” jest stopniowo wypełnione rosyjskich miast. Oczywiście, od wstępnej koncepcji do przedstawienia ostatecznej „Vesta” radykalnie inny, ale mimo to samochód można uznać za przełom krajowy przemysł samochodowy. Biorąc pod uwagę wielkość, gładkość, dobra sterowność, wydajność silnika, dynamiczne osiągi i jest luz na „Łada Vesta”, jest o wiele lepszy od wszystkich poprzednich modelach „AvtoVAZ”.


Funkcje "Lada Vesta"

Od autoryzowanego dealera na zakup samochodu z silnikiem 1,6 lub 1,8 litra. Ostatni blok energetyczny jest dostępny tylko z automatyczną skrzynią biegów, ale młodszy silnik może być pobierane z urządzenia, oraz z manualną skrzynią biegów. Kombinezon mechanika z wyjątkiem tych, którzy chcą zaoszczędzić. Dla pełnego komfortu, aby wybrać urządzenie. Dynamiczne osiągi i zużycie paliwa jak najlepiej w wersji z automatyczną skrzynią biegów.

Luz "Lada Vesta" to 178 mm. Jest to wystarczające do jazdy w naszych miastach i wsiach. Wkrótce, producent obiecuje wydać specjalną wersję, która będzie jeszcze bardziej różnią się dużym natężeniu ruchu. Nowy „Lada Vesta Krzyż” luz zostanie zwiększona, być może, nie będzie też okazją do wyboru napęd na cztery koła, który jeszcze nie zna dokładnej informacji. Pojawienie się takiego pojazdu wypełni niszę klasy średniej, która nie jest reprezentowana samochodów krajowych.

Zakup drugiej ręki „Vesta”

Teraz jest to dość łatwo kupić samochód „Lada Vesta” z nim. Sprzedaż jest mało prawdopodobne, znajdziesz zardzewiałe samochody. Model ten jest wciąż zbyt nowe pojawiać się takie przypadki. Oto samochód może być uszkodzony lub maszyna „zabity” zawieszenie. To dobrze, że luz „Lada Vesta” umożliwia szybkie sprawdzenia samochodu na miejscu. Jest też inny sposób. można po prostu sprawdzić luz „Łada Vesta”, a jeśli pojazd jest mniejszy niż producent, jest prawdopodobne, że właściciel ustanowił inne amortyzatory, zawieszenie lub po prostu uszkodzony.

Finalizacja „Vesta”

O zaniżenie samochód raz trzeba wiedzieć, że jest on bardzo uważnie patrzeć na te wszystkie ulepszenia i jeśli zaniżone luz „Lada Vesta” nie jest określony w dokumentach, że jest zły. Ogólnie rzecz biorąc, problem zaniżania „Vesta” jest bardzo kontrowersyjna. Kontrola pojazdu na wysokim poziomie, więc nie trzeba się tuż pod samochód. Ponadto, firma „AvtoVAZ” planuje wydać wersję sportową, która będzie bardziej wydajne, szybsze i niższe od proponowanych modeli dzisiaj. Oczekiwanie na wersji sportowej, można wybrać optymalny model. Luz „Vesta” z indeksem „sport” jest mało prawdopodobne, aby być bardzo różni się od zwykłej „standardowego” modelu. Najprawdopodobniej trochę szok zazhmut, co czyni je sztywniejszą konfigurację, podczas usuwania 15-20 mm prześwit. Liczby, oczywiście, zmieniać się zarówno w dużych i w mniejszym boku, ale jedno jest pewne – zawyżone modelu, jak to ma miejsce w przypadku „Kalina Krzyża”, jesteśmy mało prawdopodobne, aby zobaczyć.

Niektóre firmy oferują kupić dystanse, które sprawiają, luz „Łada Vesta” trochę więcej. Naturalnie, z takich usprawnień mogą cierpieć na manipulację i ogólny rozkład masy samochodu, więc nie trzymać się do instalacji niestandardowych części, szczególnie w przypadku korzystania z samochodu w mieście.

Rzeczywisty luz

Cechy wymienione samochodów, jest zawsze trochę różni się od rzeczywistych. Co do zasady, niektóre elementy zawieszenia i inne składniki sprawiają, że samochód znacznie niższą niż wnioskowana plakatów. W przypadku obciążenia maszyny staje się jeszcze mniejsza.

Oficjalne dokumenty mówią o prześwicie 178 mm, jednak nawet jeśli zmierzyć odległość od ziemi do regularnych błotniki, już otrzymał 171 mm, a to nie jest załadowana „Vesta”. Luz będzie jeszcze mniej realne. Po tym wszystkim, samochód rzadko podróżuje z pustym pniu i bez pasażerów. Przy maksymalnym obciążeniu, luz „głównego” jest zmniejszone do 144 mm.

Dużo czy mało? Pełnego załadowania bagażnika 400 litrów będzie bardzo problematyczne. Plus zabierają na pokład 4 pasażerów. Ale jeśli tak się stanie, wówczas standardowe granice stały się przeszkodą.

Ale zwisy zderzaki zadowolony, są one wyższe niż podaną odprawy „Vesta”, tak, że parking nie boi się podzielić lub porysowany zderzak. Nawet średnia ochrona silnika nie zmniejsza wysokości pojazdu, co jest ogromnym plusem.

Koszt „Lada Westy”

Nowy samochód jest sprzedawany w cenie 515 900 rubli dla wersji podstawowej, ale przy wyborze samochodu z pistoletem i kompletem wymaganych opcji mają zapłacić 650-700 tysięcy rubli. Ceny używanych samochodów zaczynają się od 280-300 tysięcy rubli. Dla pieniędzy konkurenci „Vesta” stał wszystkie budżetowe zagranicznych samochodów z „Logan” do „Focus”, mimo że cena tego ostatniego jest już daleko od modeli low-end. „Lada” jest znacznie lepiej przygotowany do warunków naszych drogach, zwłaszcza jeśli nie mieszkają w stolicy, jak iw spokojnych miast wojewódzkich. To właśnie w tym jednym z największych jego zalet.