330 Shares 6649 views

VAZ-21104 – specjalny sprzęt samochodowy Ludowej

Charakterystyczną cechą modyfikacja VAZ-21104 – shestnadtsatiklapanny uaktualnione przemieszczenia silnika z 1,6 litra. Ta wersja została opublikowana dopiero w nowym tysiącleciu, chociaż sam pomysł z „dziesięć” koncepcji urodził się w latach 80. ubiegłego wieku. Samochód został zaprojektowany wyłącznie jako sedan, a jego układ Wyczuwalne nuty popularny w tym czasie, modele „Opel” i „Ford”. W ramach projektu w czasie zatwierdziła „top” nie było, a prace nad nim zatrzymał. Jednak po ulubionym popularność „dziewięćdziesiątego dziewiątego” w końcu zaczęły spadać, kraj potrzebuje „świeżej krwi” i zobaczyłem taki jest po prostu kontynuacją VAZ-21104 projektowania i innych modyfikacji „dziesiątki”. Nawiasem mówiąc, proces projektowania polega na pracy na kilka prototypów, które w większości zostały wyeliminowane podczas zaliczki na wynik końcowy. Należy zauważyć, że poprawa VAZ-21104 (opinie właścicieli samochodów na licznych AUTOFORUM potwierdzić, że jest to jeden z najbardziej udanych urządzeń) zostało przeprowadzone wspólnie ze specjalistami z samochodów Porsche, ale samo w sobie świadczy.

Seryjnej produkcji bazowego sedan rozpoczęła się w 1996 roku i tylko w czasie, aby zobaczyć światło innych modyfikacji, jak również VAZ-21104. Charakterystyka pracy technicznej planu aktualizowane samochodu różnią się znacznie od poprzedniego spisu. Sedan otrzymane ciało ocynkowanej wyregulować kolumny kierownicy, system chwytania parowych benzyny, tarcze hamulcowe (wentylowana) i układ sterowania na pokładzie. I nie jest to pełna lista. Samochód stał się prawdziwie nowoczesny, stylowy i praktyczny.

Jako pierwszych bloków energetycznych do dziesiątego pokolenia były silniki 69 KM, które zostały wcześniej sprawdzone w poprzednich modelach. Później zdecydowano się wyposażyć silniki samochodów nowych vosmiklapannymi (1,5 l., 79 KM) z systemem wtrysku wielopunktowego. Po jakimś czasie pojawiła ogłoszono VAZ-21104 z shestnadtsatiklapannym silnika (objętość . – 1,6 litra), który wykazuje dobre działanie i bardziej ekonomiczne niż ich poprzednicy. Pozwala to silnik sedan przyspiesza do 100 km / h przez 14 sekund i maksymalnej prędkości 185 km / h. Jego główną cechą wyróżniającą – ulepszone właściwości dynamiczne, które pozwalają czuć się pewnie podczas wyprzedzania i prosto z aktywnym stylem jazdy. W dodatku do opisanych wcześniej, można zauważyć z interesującym 150 mocnego silnika 2 litrów z punktu wtryskiwania i AWD warianty „dziesiąta” sedan przeznaczony głównie do wyścigów i strojenia. Zazwyczaj jednostka warianty lub produkcji na małą skalę.

Mów, co chcesz, i VAZ-21104 został zaprojektowany od podstaw, i że model ten zapoczątkował nową erę w AvtoVAZ. dziesiąta generacja pojazdów posiada nowoczesny design i doskonałe parametry aerodynamiczne, są funkcjonalne, praktyczne i ekonomiczne, i to jest dokładnie to, czego potrzebujesz nabywcy krajowego. Tak, pośród zachodnich odpowiedników starać się mieć dużo, ale pierwsze kroki zostały już wykonane zdecydowanie.