714 Shares 2471 views

Toyota Corolla, recenzje i specyfikacje

Toyota Corolla – samochód produkowany przez japońską firmę Toyota największy od 1996 roku. Urządzenie jest dostępne w 3 wersjach nadwozia: 4-drzwiowy sedan, pięciodrzwiowy hatchback i pięciodrzwiowy kombi, a zdecydowanie najlepszy model sprzedaży na całym świecie.


Specyfikacja Toyota Corolla

Toyota Corolla długości ciała 454 cm, szerokość samochodu -176 cm Wysokość maszyny z niektórych punktach dachu do najniższego punktu kół wynosi 147 cm maszyna wyposażona imponującej wielkości bagażnika – .. jego objętość wynosi 450 litrów. Zainstalowany producent masa własna 1300 kg, maksymalnej dopuszczalnej masy – 1735 kg. Zbiornik paliwa Toyota Corolla jest dość pojemny, jego objętość wynosi 55 litrów. W zależności od konfiguracji (Komfort, Komfort + Komfort + automatyczna, elegancji Prestige) będzie się zmieniała w maksymalnej prędkości i przyspieszenia czasu. Toyota Corolla Comfort rozproszone na 13,1 sekundy do 100 km / h, a jego maksymalna prędkość 180 km / h. Ten model konfiguracji + nieco większa szybkość z rozproszoną do 10,4 sekundy, ograniczając w ten sposób prędkość, z jaką osiąga on -195 km / h. Toyota Corolla automatyczna skrzynia biegów Comfort +, Prestiż i elegancja w celu rozproszenia mają średnio od wykonywania dwóch poprzednich modeli – 11,9 sekund potrzebnych im rozwijać prędkość 100 km / h, a ich maksymalna prędkość przepływu wynosi 183 km / h.

Toyota Corolla: przeglądy właścicieli

Jak każdy inny samochód Toyota Corolla ma zarówno plusy i minusy. A także dużo więcej, ale są bardziej skłonni mówić o wadach.

Jakie są główne zalety samochodu Toyota Corolla? Właściciele opinie sugerują, że japoński samochód jest bardzo niezawodny i praktycznie „unkillable” na rosyjskich drogach. Chwalono jego doskonałą dynamikę – na drodze, dosłownie leci, bezpośrednio przed przejeżdżających samochodów, podróżowanie z prędkością ponad 110 km / h. Wielu powie, oszczędne zużycie paliwa w samochodzie Toyota Corolla. Opinie właścicieli wskazują, że urządzenie działa dobrze, klimat kontrola, utrzymanie komfortowej temperatury w kabinie, zarówno przy niskich temperaturach i przy dużej pozytywne. Doskonała praca lustra grzewcze i fotele, dobra widoczność w kabinie.

Teraz o wadach samochodu Toyota Corolla

Opinie wskazują, że głównymi niedociągnięciami maszyny – z twardego plastiku i sztywnym zawieszeniu. Podczas jazdy po drogach krajowych lub po prostu nierówny plastik w kabinie zaczyna skrzypieć. W uczciwości, możemy powiedzieć, że na prostej i równej drodze nie ma takich problemów. Sztywniejsze zawieszenie wpływa na poziom komfortu podczas jazdy, ponieważ pozwala czuć wszystkie nierówności i dziur na drogach. Luz jest zbyt mała – samochód porusza krawężniki zderzak w dniu przyjazdu. W perdachi Ramka 5 pozycji – i ostatnie przełączniki przy 50-60 km / h prędkości. W związku z powyższym, podczas jazdy w mieście z przejść dla pieszych, zakrętów i światłami muszą być przełącznik non-stop.

Maszyna uruchamia się bez problemu w silnym mrozem poniżej 25 stopni, dobre trzymanie się drogi, nawet przy dużych prędkościach, steru oraz hamowanie staje się w jego utworach. Dużym bagażnikiem szczęśliwe rodziny ludzie, którzy muszą przeprowadzić obszerną ładunek w samochodzie, takie jak namioty, koce, paszami i innych niezbędnych rzeczy dla pikniku. Ale taborem, takie jak narty, nie może wejść do bagażnika samochodu Toyota Corolla. Opinie właścicieli wskazują, że samochód się zepsuje to rzadko, ale w przypadku awarii będzie musiał zapłacić porządek w sumie na akcesoria.

Ogólnie można powiedzieć, że Toyota Corolla – bardzo wygodny i niezawodny samochód japoński, dostosowane do rosyjskich dróg i klimatu. Stylowa nowoczesna maszyna wyróżnia się spośród innych na drodze, a także pozwala kierowcy czuć się pewnie i spokojny sposób.