770 Shares 6444 views

"Posis" to optymalna cena i wysokiej jakości zamrażalnik

Mówiąc o rosyjskiej technologii chłodniczej, nie możemy nie wspomnieć o firmie "Posis". Zamrażarka, produkowana w halach produkcyjnych, przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców i zasługuje na najbliższą uwagę.


Trochę historii

Wszystko zaczęło się pod koniec 19 wieku, kiedy francuscy akcjonariusze postanowili zbudować stalową fabrykę w Rosji. Przez długi czas przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją muszli na pociski artylerii. We wczesnych latach trzydziestych XX wieku otrzymał imię słynnego rewolucyjnego Sergo Ordzhonikidze. Już dziś stowarzyszenie produkcyjne stało się spółką akcyjną, która obecnie nazywa się "POZiS". Przez długi czas przedsiębiorstwo działało wyłącznie na rzecz przemysłu obronnego, ale od 1959 r. Stało się jedną z pierwszych sowieckich fabryk, które rozpoczęły produkcję lodówek domowych. To był początek nowej opowieści "Posis". Zamrażarka stała się kolejnym etapem na tej nowej ścieżce dla niego.

Z biegiem lat firma znacząco rozszerzyła gamę produktów. Do modeli przeznaczonych do użytku domowego dodano dość pojemne jednostki nadające się do profesjonalnego użytku. Teraz "Posis" (zamrażarka) może mieć objętość od 90 do 250 litrów. Duży sprzęt przemysłowy to wydajne kamery, a także chłodnice i lady chłodnicze . Doprowadziło to do tego, że "Posis" (zamrażarka) stało się znane nie tylko zwykłym nabywcom, ale także wielu przedsiębiorstwom handlowym i transportowym.

Zalety wyposażenia "Posis"

Spośród wszystkich dziedzin swojej działalności firma identyfikuje jeden obszar priorytetowy – chłodnictwo. To on zwraca szczególną uwagę na przedsiębiorstwo. Projektanci zakładu ciągle poszukują, rozwijają nowe, bardziej nowoczesne modele. Dzięki temu każda zamrażarka "Posis" jest konkurencyjna nie tylko na rynku rosyjskim, ale również na rynku międzynarodowym. Warto zauważyć, że technologia wyprodukowana przez tę firmę jest nie tylko niezawodna, ale również przyjazna dla środowiska. Firma posiada system jakości certyfikowany zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001: 2008. Dodatkowo nowoczesny R600a (izobutan) jest używany jako czynnik chłodniczy do użytku domowego.

Ma szereg poważnych zalet w stosunku do poprzednich odczynników:

 • Nie niszcz otaczającej warstwy ozonowej;
 • Nie powoduje niepożądanego efektu cieplarnianego;
 • Ze względu na zwiększony współczynnik chłodzenia, wymagana jest mniejsza ilość;
 • Podczas pracy z R600a ciśnienie w obwodzie roboczym jest znacznie niższe, co znacznie wpływa na poziom hałasu i trwałość urządzenia.

W cenie produktów rosyjskiej fabryki jest dość przystępna, więc biorąc pod uwagę doskonałą jakość i bogactwo wyboru, mogą być uważane za najlepszą opcję dla kupujących, którzy preferują stosunkowo niedrogie modele.

Opinie klientów

Dziś w wielu domach można znaleźć zamrażarki "Posis". Opinie użytkowników o nich są przeważnie pozytywne.

Ci, którzy zakupili w tym czasie modele domowe, zauważają kilka niezaprzeczalnych zalet takich jednostek:

 1. Wystarczająco duża ilość wolnej przestrzeni z zewnętrznymi wymiarami kompaktowymi.
 2. Duża szybkość zamrażania żywności.
 3. Atrakcyjny design.
 4. Nie ma hałasu.
 5. Niezawodność. Jakość montażu eliminuje luki i pęknięcia.
 6. Dzięki długotrwałemu przechowywaniu produkty nie tracą właściwości smakowych.
 7. Atrakcyjna cena. Wśród modeli budżetowych "Posis" jest najlepszym rozwiązaniem.

Wszystko to ponownie potwierdza poprawność dokonanego wyboru. Jednakże w trakcie eksploatacji mogą powstać różne nieprzewidziane okoliczności. Na przykład w przypadku wyłączenia na przykład jest lód pod gumką lub głośne słyszalne głośne kliknięcia. Ale takie problemy pojawiają się czasem, gdy urządzenie jest nieprawidłowo zainstalowane lub integralność urządzenia jest uszkodzona podczas transportu.

Zamrażarka POZIS FV-115

W codziennym życiu ludzie często używają zamrażarek do długotrwałego przechowywania dużej liczby produktów. Czasem wiele z nich spędza dużo czasu na poszukiwaniu odpowiedniego modelu. Jako niezawodny asystent w takich celach można doradzić kupowanie "Posis-115" (zamrażarka).

Ta próbka doskonale radzi sobie z jego pracą zarówno w mieszkaniu miejskim, jak iw prywatnym domu. Ma względnie małe wymiary (stosunek wysokości x szerokość x głębokość = 130 x 54 x 55 cm). To wystarczy, jeśli uważasz, że jednostka sama waży 46 kilogramów, a jej całkowita objętość wynosi 160 litrów. Urządzenie wyposażone jest w jedną kamerę z ręcznym odszranianiem i mechanicznym systemem sterowania. Dzięki zdolności zamrażania 9 kilogramów dziennie urządzenie zużywa tylko 240 kilowatów energii elektrycznej rocznie. Jest to stosunkowo małe, ponieważ urządzenie działa przez całą dobę. Większość kupujących, którzy stali się właścicielami tego urządzenia, byli zadowoleni z wyboru. Przestronne komory pozwalają pomieścić stosunkowo dużą liczbę produktów, a szuflady pozwalają na swobodne umieszczanie. Prawie wszyscy klienci uważają, że taka zamrażarka jest trwała, zwarta, niezawodna i bardzo przyjazna dla użytkownika.