586 Shares 7450 views

Ile Igor Nikolaew roku? Dowiadujemy się razem

Singer i Yuri Nikołajew, że wielu z kompozytorem. Tworzył piosenki dla znanych piosenkarzy z powrotem w latach 90-tych. W związku z tym powstaje pytanie, ile lat Igoryu Nikolaevu jeśli on wygląda całkiem młody.


Biografia kompozytora

Mikołaj urodził się w Sachalinie, w miejscowości Kholmsk. To doniosłe wydarzenie miało miejsce w 1960 roku, w dniu 17 stycznia. Dlatego nietrudno obliczyć, że dzisiaj maestro okazało 54. Jak mówią, dla mężczyzny – to nie jest wiek. Tyle lat Igoryu Nikolaevu. Jak na swój wiek on osiągnął wiele. Wydaje się, że zawód w świecie sztuki Igor był przeznaczony z góry. Po tym wszystkim, że urodził się w rodzinie poety. Jego ojciec – Jurij Iwanowicz – jest członkiem Związku Pisarzy. Mother – Swietłana Mitrofanovna – księgowy.

Nikołajew Jr. Sachalin absolwentem szkoły muzycznej w klasie skrzypiec w 1974 roku. Następnie, utalentowany młody człowiek przyjęty do konserwatorium. Czajkowskiego w Moskwie.

Dość szybko zacząłem się zorganizować swoje życie osobiste, Igor Nikolaev. Biografia artysty w 1978 roku uzupełniane niezwykłe wydarzenie – ma córkę Julię. To 18 lat, Igor zostaje ojcem.

kariera muzyczna

W ciągu 20 lat, Nikołajew wchodzi do grupy „Recital”, gdzie pracuje razem ze stopu Pugachovoy. Tyle lat Igoryu Nikolaevu był rokiem ich historycznego spotkania. Jeśli ścieżka utalentowanych ludzi nie przecinają się, to świat nie słyszał piosenki „Iceberg” (1983), „Powiedz ptaki” (1983), „Ferryman” (1985), których autorem jest Diva. Również w 1985 roku, kompozytor napisał smash-hit "Komarovo", który genialnie grał Igor Sklyar.

W 1986 roku Igor próbuje się jako wykonawca. I zadebiutował jako piosenkarz był sukcesem. Piosenka „Młyn” naprawdę lubi publiczność.

W 1987 Nikołajew już wydany album z jego piosenek, w tym samym roku, podróże stopem Pugachovoy w Japonii, gdzie wykonuje się w japońskiej ich piosenki „Sto przyjaciół.” Całości jest kompozytor i wykonawca dokonał już od 27 lat i. To ile Igoryu Nikolaevu lat miał, gdy dowiedział się on tylko w ZSRR, ale także w Japonii.

Powrót w 1985 roku, maestro piosenka wygrała konkurs „Song of the Year” i od tego czasu jego nazwisko brzmi, nie tylko w tych, ale również w innych konkursach muzycznych.

życie osobiste

Igor Nikołajew napisał ponad sto trafień. Śpiewają i śpiewać Pugaczowa, Sklyar, Allegrova, Leontiev i innych znanych piosenkarzy. W pełnym tego słowa znaczeniu dał „start w życiu” i Natasza Koroleva. A szesnastu letnia dziewczynka zaśpiewała piosenkę „Żółte tulipany”, „Delfin i Syrenka” i inne. Potem nagle stał się sławny. Kiedy Natalie miała 18 lat, para zaczęła żyć razem. W tym czasie, Igor był 31.

Według większości Koroleva, w pewnym momencie, zastanawiała się, czy była szczęśliwa. A ona sama nie powiedział. Piosenkarka przyznała, że jednym z głównych powodów rozwodu – brak Nikolaev energii seksualnej. Po opuszczeniu maestro mieszkał sam przez długi czas. Igor wziął udział w telewizyjnym show, gdzie wyborze narzeczonej, ale żadna z dziewcząt nie łączyć swoje życie.

Jednak los uśmiechnął kompozytor i poznał Julię Proskuryakov. W ciągu 50 lat, wszedł w trzecim małżeństwie, Igor Nikołajew. Ile lat będzie żył para razem – nikomu nie znany. Ale chcemy, aby to małżeństwo było długie i ostatni.