583 Shares 7229 views

Leonid Margolin: biografia i kreatywność

Dziś zastanowimy się nad kim jest Leonid Margolin. Narodowość tej osoby jest białoruska. Urodził się w 1957 r., 5 września w Żytkowicach, w regionie Gomel. Mówimy o muzyce rosyjskiej – multietalystyce, kompozytorze i aranżerze.


Biografia

Więc dzisiejszym bohaterem jest Leonid Margolin. Jego biografia rozpoczęła się wraz z narodzinami białoruskiej SSR. Ojcem naszego bohatera jest budowniczy, a jego matka jest sekretarką maszynistów. Przyszły kompozytor był piątym dzieckiem w rodzinie. Lubił muzykę od dzieciństwa. I natychmiast zacząłem go badać. Sam Leonid otrzymał własną szkołę muzyczną. Ukończył klasę akordeonu.

W 1972 r. Leonid Margolin po ukończeniu ósmej klasy kontynuował naukę specjalną, uczęszczając do szkoły muzycznej miasta Mozyr, położonego w regionie Gomel. Niezależnie od tego, opanował gry na instrumentach muzycznych gitarze, wiatr i klawiaturę.

Prace naszego bohatera były w dużym stopniu pod wpływem zespołów Deep Purple i Pesnyary. W latach 1978-1980 służył w siłach zbrojnych. Przez pomyłkę poszedłem do batalionu budowlanego. Uczestniczyła w budowie Międzynarodowego Urzędu Pocztowego, z siedzibą w Moskwie. Służył w wiosce Romantsevo w regionie moskiewskim. W tym czasie w lokalnej izbie kultury zorganizował zespół wokalno-instrumentalny "Impulse".

Nasz bohater pozostawał liderem nawet po tym, jak wyjechał do rezerwy. Prowadzący: Leonid Yuryevich, "Impulse" został nagrodzony na ogólnopolskim konkursie zespołów wokalnych i instrumentalnych. Collective otrzymał tytuł People. Od 1984 roku około dziesięciu lat grał i śpiewał w różnych restauracjach w Moskwie Leonid Margolin. W latach 1995-1998 uczestniczył w grupie "Lesopoval" Michaiła Tanicha. Od 1998 roku jest stałym akompaniatorem i aranżerem Olega Mityaeva.

Kreatywność

Leonid Margolin zajmuje się muzyką od 1998 roku. Od tej chwili brał udział w pracach nad wszystkimi albumami Olega Mitiaeva. Działał jako wokalista, akompaniator i aranżer. Pisałem muzykę do albumu po wierszach poety Józefa Brodskiego pod tytułem "Ani kraj, ani cmentarz", wykonawcą jest Oleg Mityaev. Prace zostały wydane w 2002 roku.

Nasz bohater wziął udział w pracach nad utworem "Grace", który znalazł się w albumie "The Smell of Snow", nagranego w 2005 roku. Nieco wcześniej pojawił się jego solowy rekord "Czas posłuszny wiatru". Podstawą były wiersze: O. Mityaev, E. Chuksina, N. Rubtsov. Tam też weszła piosenka "Scream of a bird" na słowach Y. Rybchinsky i muzykę V. Mulyavina. Ta praca poświęcona była pamięci Władimira Mulyavina, bohatera naszego bohatera. W 2009 roku muzyk wydał album "Stay with Me". Opierała się na wierszach L. Filatowa, V. Ovchintseva, S. Mazurkiewicza, V. Konyukowa, E. Blazheevsky.

Nagrody i rodzina

Leonid Margolin jest żonaty. Ma dwie córki: Natalia i Jeanne. Kompozytor jest posiadaczem Orderu "Serving the Art" z publicznej organizacji charytatywnej zatytułowanej "Moscow Peace Fund".

Ciekawe fakty

Leonid Margolin koncertuje jako gra, komedia, tragedia czy powieść. Dla niego w tej akcji wszystko jest nieprzewidywalne. Na podstawie kolejności, w jakiej będą odtwarzane utwory, jakie będą treści notatek wysłanych przez słuchaczy, a końcowy będzie tkany. Nie mniej ważnym jest przepływ uczuć, które pojawią się w środku.

Jak wspomniano powyżej, nasz bohater nagrał album oparty na wierszach Józefa Brodskiego. Wybór poety nie był przypadkowy. Muzyk nazywa to intuicyjnym uczuciem. Poeta, według naszego bohatera, jako artysta, w swoich pracach doskonale pasuje do harmonii kolorów. Dokładnie położył akcenty na słowach, które najbardziej tego potrzebowały. Te fragmenty należy zwrócić szczególną uwagę. Ich świadomość przychodzi sama podczas czytania książek poety. Czytelnik może wyraźnie zobaczyć, gdzie jest światło, i gdzie cień zawiesza się.

Niektórzy krytycy argumentują, że w rękach dzieł muzycznych Józefa Brodskiego znalazły nowe życie, stały się bardziej dostępne, zrozumiałe i życzliwe. "Stanza" można nazwać hymnem naszego bohatera.

Ta osoba jest utalentowanym muzykiem z idealnym słuchem, podczas gdy w życiu jest skromny. Jego niezbywalny atrybut w odzieży to ogromna płaszcz. Teraz wiesz, kim jest Leonid Margolin. Do tego materiału dołączone są zdjęcia muzykarza.