334 Shares 2938 views

Jak zrobić odniesienie do słowa: szczegółowy opis działań

Jeśli jesteś freelancer w Internecie, a potem po prostu trzeba wiedzieć jak zrobić słowo link. Ta wiedza będzie przydatna, nawet jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem komputera osobistego.


Co należy zrobić?

Aby dowiedzieć się, jak utworzyć słowo odnośnik, trzeba będzie uzyskać wizualny edytor, który jest używany do wypełnienia nie tylko fora i witryn, ale również tak zwane księgi gości. Oznacza to, że redaktor powinien być dość powszechne. Następnie należy skopiować adres, który będzie używany jako odniesienie w schowku. Tylko wtedy można wybrać żądane słowo lub frazę. Aby to odniesienie, trzeba użyć specjalnego przycisku w edytorze „Wstaw link / edit”. Po kliknięciu, okno pojawi się na nim. Tutaj można zobaczyć kilka pól, które muszą być wypełnione. W dziedzinie chcesz wstawić sam odnośnik, aby wybrać jak otworzy, wprowadź informacje o nim. Po wypełnieniu wszystkich liniach, należy zapisać zmiany.

Tworzy link-słowo w Excel i Word

Bardzo często chcesz tworzyć powiązania nie tylko w Internecie, ale również w popularnych programów biurowych, takich jak Word i Excel. Jeśli nie masz pojęcia jak zrobić słowo link, wtedy na pewno będzie przydatny do naszych porad. Oczywiście, te programy są znane wielu użytkowników, więc nasze informacje nie będą zbędne. Najważniejsze jest to, że nie trzeba pamiętać skomplikowane dla niektórych użytkowników HTML-tagi. Więc co trzeba zrobić?

Najpierw należy wybrać słowo, kliknij na nim prawym przyciskiem myszy iz menu wybierz „Hiperłącze”. Gdy pojawi się okno, zobaczysz, że istnieje kilka pól, które muszą być wypełnione. trzeba będzie wprowadzić słowo, że jest link i adres strony, która będzie zdać czytelników.

Ta sama metoda pomoże usunąć niepotrzebne odnośnik słowo. Zadzwoń do odpowiedniego menu, kliknij „hiperłącze” i usunąć adres strony, nie zapomnij, aby zapisać zmiany.

Kładziemy słowo na link „VKontakte”: zwykły sposób

Najbardziej prosty i standardowy sposób, aby słowo link „In Touch” jest użycie url kodu. Wystarczy wprowadzić następujące zdanie:

  • [URL] _ssylka na ciebie lubiłem stranitsu_ [/ url]

Nawiasem mówiąc, ta metoda działa, jeśli chcesz połączyć się z zasobem takich jak „VC”. Zrób słowo odnoszące się do różnych forach i blogach do strony z innych źródeł, nie jest problemem, wystarczy wpisać swój identyfikator:

  • [URL] _vash grupy_ [/ URL]

Co jeśli „VKontakte” nie może zobaczyć swoje ogłoszenie?

Często zdarza się, że chcesz odejść, „VKontakte” Ilekroć w postaci słów, ale użytkownicy nie widzą, i, oczywiście, prawo adres nie zostanie przeniesiony. Co zrobić w tym przypadku? Nie myśleć, jak w „VKontakte” aby słowo linkiem, spróbuj skorzystać z usługi specjalnej nazwie FaceUrl, z którego można szybko, łatwo i, co najważniejsze, bezpiecznie włożyć.

Co trzeba zrobić? Zobacz FaceUrl, kliknij „linki tekstowe” lub „generator linki przycisków” (w zależności od celu, który realizują), wprowadź adres, który powinien zdobycie czytelników, utworzyć wiadomość, która będzie opisywać link, wybierz kolor, czcionka, i tła. Wszystko link jest gotowy! Cały proces odbywa się na automatycznej poziomie, więc jeśli nie jesteś przekonany, użytkownik komputera, spodoba ci się, jak wypełnić pole. Wierz mi, twój link „VKontakte” będzie zupełnie jasne.

Wykonując te proste manipulacje raz Pamiętasz jak zrobić słowo link. Co ważne, zawsze ściśle przestrzegać wszystkich punktów, aby osiągnąć pożądany efekt. Ale jeśli nie działa po raz pierwszy, nie martw się, po prostu powtórz kroki ponownie.