583 Shares 5599 views

Bity i receptur do mieszalnika

Dziś trudno znaleźć człowieka, który nie byłby w mikserze kuchennym. Niestety, często to prosta i przydatna rzecz spotyka los wielu przedstawicieli AGD. Po początkowej ekscytacji zakupu i wykorzystania jej aktywny bombardowani gdzieś na półce, tak aby nie przeszkadzać w zasięgu ręki. Najczęściej tak się dzieje, ponieważ ludzie gotować dla jednego posiłku, i, oczywiście, prędzej czy później będzie się nudzić. Niemniej jednak, blender przepisy są niezwykle zróżnicowane. Jest to bardzo łatwe do wykonania.


Wiele młodych matek nabyć blendera, aby szybko i łatwo przygotować jedzenie dla dziecka. To naprawdę jest niezbędna, gdy jest to konieczne, aby dokładnie zmielić owoce, warzywa, kasza lub zupy do stanu jednorodnego purée. W tym przypadku nie ma potrzeby szukać dla niektórych specjalnych receptur blendera, jak szlifowanie poddaje się wszystko, co zje dziecko.

Ale co z blenderze, czy dziecko wyrosło? Oczywiście, nadal w użyciu! Przede wszystkim, powinniśmy dokładnie zrozumieć, co masz wskazówki dla blendera i czym są dla.

Jednym z najczęstszych jest szef, który jest nazywany – blender. Jego znaczenie, w oparciu o nazwę, to zmielić i wymieszać. Praktycznie wszystkie z najpopularniejszych przepisów na blenderze sugerują użycie tej szczególnej dyszy. Na przykład, jest to wybór koktajli. Najprostszy z nich – mleko z lodami i trochę syropu. W ten sam sposób można przygotować i koktajle alkoholowe. Konieczne jest, aby pamiętać, że smak z nich będzie bardzo dużo zależy od proporcji składników.

Niezwykle łatwe do przygotowania sosów w blenderze. Nie ma znaczenia, czy są one na zimno lub gorąco. Wszyscy kochamy majonez, ale najczęściej go kupić w sklepie. Jednak nie ma nic łatwiejszego niż przygotować majonez w blenderze. Aby to zrobić, należy dodać do wystarczającej zdolności we wszystkich niezbędnych usług, a żółtka, pieprz, musztardę, sól i cukier, i pokonać je bez przerwy, powoli wlewając olej słonecznikowy. Pod koniec należy dodać trochę soku z cytryny. Smak – boski! W razie potrzeby, można zrobić majonez ostrzejszy lub dodać zioła, czosnek i inne przyprawy do smaku.

Podobnie, łatwo wytwarza się w mieszalniku i puree zupy. Gotować wszystkie niezbędne składniki, aby przemieścić je w misce mieszalnika wraz z brzeczki i mieszać. Mikser ma różnicy między ziemniaki, warzywa i kawałek mięsa. Wszystko zamieni się niezwykle apetyczny zapach jednorodną masę. Istnieje wiele bardziej egzotyczne opcje. Ale poczucie jednego – wszystko wymieszać.

Jednak proste przepisy mieszania w mieszalniku nie jest ograniczona. Korzystanie z porad specjalnego Corolla może być niemal natychmiast bitą śmietaną. Blender zazwyczaj niezbędny w przygotowaniu różnych kremów. Nawet zwykła śmietana z cukrem okazuje niezwykle przewiewne i delikatne. Ponadto, za pomocą korony to jest bardzo łatwe do wykonania ciasta.

Aby przygotować ciasto, na przykład, naleśniki, idealne zwyczaj chopper, ograniczona. Wszystko dokładnie wymieszać, a nie rozpyla się na boki. W tej samej pojemności uzyskuje wołowiny, który porównuje ten, który wychodzi z młynka. Fakt, że mięso w blenderze prostu wyciąć i nie kruszyć, więc dania z niego uzyskane niezwykle soczyste i aromatyczne.

Dobrym Blender „puszka” drobno pokrojone warzywa. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy lubią sałatki z kapusty, które, jak wiemy, może jeść kilogramów, a to, jak powinno wyciąć dość trudne.

Jeden wniosek można wyciągnąć: blender powinny być aktywnie używany, zamiast zbierać kurz na półce, a życie będzie o wiele smaczniejsze.