887 Shares 3327 views

Jajko w bułce w piekarniku: szybkie, smaczne i pięknie

Śniadanie jest słusznie uważany za najważniejszy posiłek, który bezpośrednio wpływa na jakość życia każdego człowieka w ciągu dnia. Jednak wiele osób po prostu nie mają czasu, aby obudzić się na tyle dobrze zjeść, a inni nie mają wystarczająco dużo czasu, aby ugotować coś znaczącego. A ci i inni pomógł nam bardzo dużo jaj w kok w piecu. Danie na tyle obfite, aby przetrwać do obiadu łatwe, szybkie i łatwe przygotowanie, ale nadal wygląda dobrze.

Pyszne śniadanie: bułki z jajkiem i serem w piecu

To danie można nazwać najbardziej prymitywnego rodzaju, które jednak zdobyć serce i żołądek nawet uporczywy Gourmand. Gruby okrągły kok jest cięte równolegle do powierzchni stołu na dwie połówki, są usuwane za dużo ciała, tak w „Nest” Fit jajka. Powstały „kielich”, posmarowana zmiękczonej masło i wewnątrz i na zewnątrz, są umieszczane w piecu dosłownie kilka minut – do nabycia rumieńcem. Następnie w każdej połówce jajka młotkiem. Zbioru jest posypane obficie na wierzchu tartym serem i trochę olej jest rozpylany. Tak przygotowany jajka kok piecu utrzymywanym w celu zminimalizowania jaja. Zaleca pritrusit posiekane świeże zioła przed podaniem.

mięso smaczne

Dla tych, którzy nie widzą moje życie bez mięsa – Rano bułkę z kiełbasą i jajkami w piekarniku. Lepiej wziąć gotowanej kiełbasy lub szynki wędzonej, będzie surowa. Każdy kok jest cięte i zdjętym wieczkiem więcej miękiszu. Grubość pozostałych ścianach – według własnego uznania. Wnętrza są smarowane olejem (można po prostu umieścić bardzo mały kawałek), w „koszu” jest wypełnione łyżka posiekanej polewy – należy wypełnić połowę objętości. Wylewa na szczycie surowe jajko, doprawione przyprawami i solą – w piekarniku. Pieczone śniadanie jajko do pożądanej konsystencji. Jeśli okaże się, że kok stał się złoty, a jajko jest zbyt płynny, „kosz” powinny być pokryte folią, w przeciwnym razie baza chleb może wyschnąć.

kompleks napełniania

Jeśli nie jesteś na czasie, można przygotować pyszne jajka w bułce w piekarniku. Przygotowanie fundament pozostaje taka sama. Dla „upychanie” pierwszy smażone drobno posiekane pieczarki i cebulę. Kiedy ostygną lekko, grzyby rozplanowany dla piekarni „kubki”. Przed tym farszem trzeba spuścić nadmiar płynu z tej płyty fundamentowej nie moczyć. Na szczycie grzybów rozbitych jaj, jest umieszczona pół małych pomidorów (jeżeli ręka nie jest wiśnia, można umieścić koło większy pomidor), on prisalivaem i posypane przyprawami. Konstrukcja jest umieszczana w piecu. Dziesięć minut później kok dostaje, posypać tartym serem i wrócić przez kolejne pięć minut. Najsmaczniejsze to śniadanie jest po prostu z pieca, posypać szczypiorkiem i koperkiem. Można, oczywiście, rozgrzać, ale to będzie źle.

Jajko w bułce w piecu mogą być uzupełnione świeżymi lub warzywami, łączyć różne wypełnienia – w skrócie, danie pozwala pokazać kulinarnej wyobraźni do maksimum.