114 Shares 9564 views

Zewnętrzna bateria dla telefonu: kryteria selekcji i jak używać

Nowoczesne urządzenia mobilne i wszelkiego rodzaju elektronicznych gadżetów są wyposażone w różnych modnych i przydatnych funkcji i aplikacji. A najbardziej ucierpią grafika mobilne gry i funkcje. To właśnie dzięki takiej aplikacji na dowolnym smartfonie „siada” prawie przez cały dzień. Dlatego trzeba nauczyć się wybierać mocniejszy akumulator zewnętrznego telefonu. Lub odebrać dodatkowe źródło zasilania.

Główne powody, dla których wystarczy wybrać nową opłatę

Tak więc, gdy telefon zaczął się często i szybko się rozładowuje. Pierwszym krokiem jest określenie, że głównym powodem, a dopiero potem szukać najlepszych sposobów, aby rozwiązać ten problem. Więc jakie są powody początku wyładowania?

W przypadku nowego smartfona lub tabletu, w instrukcji będzie określać czas trwania pracy, aw rzeczywistości, urządzenie działa w kilku razy mniej tu przyczyna może leżeć w ustawieniach. Co do zasady, w telefonie, można regulować jasność i zużycie energii lub wyłączyć wielu aplikacji uciągu.

Inną rzeczą, jeśli smartfon jest skonfigurowany przez długi czas pracował całkiem normalne, ale z biegiem czasu w dół znacznie szybciej stają się uruchomić. Tutaj jest to najprawdopodobniej winę za wewnętrzną ładowarką baterii lub zewnętrznego akumulatora telefonu. Jedynym rozwiązaniem – pozycja zastępcza. Może to zostać wykorzystane jako własnych baterii lub uniwersalny analogowy.

Rodzaje baterii zewnętrznych

Pomimo występowania telefonów komórkowych i smartfonów na świecie do tej pory istnieją tylko trzy podstawowe rodzaje baterii:

 • Litowo-jonowy. Jest to chyba najczęściej zewnętrzna bateria do ładowania telefonu. Ma optymalny stosunek większej trwałości, bezpieczeństwa i zużycie energii niż w przypadku innych analogów. I takie elementy są wyposażone w specjalną „efektu pamięci”, i dość powoli rozładowany. Ale szybko zestarzeć, a nawet w przypadku pracy ciągłej.
 • baterii niklowo-kadmowych. Uznawane za najbardziej szkodliwe i zostały umieszczone na półce. Stosowana tylko w pierwszych telefonów ze względu na niski koszt. Ponadto, wyższa energochłonność wyższej rozdzielczości fizycznej.
 • Litowo-polimerową. Jest to obniżenie cen i lepszych akumulatorów zewnętrznych dla telefonów komórkowych. Dlatego podobne elementy zostały przyjęte wszystkie pozytywne strony oryginalnej próbki, a także stać się bardziej przyjazne dla środowiska.

Charakterystyka pracy i eksploatacji

Telefon komórkowy – jest to złożony i delikatny mechanizm. I każdy element ma swoje własne cechy i wymaga pewnych warunkach stosowania, w tym samego akumulatora. W związku z tym, istnieje kilka zasad, które mogą robić znacznie przedłużyć żywotność baterii telefonu:

 • Podczas korzystania z obowiązku ścisłego przestrzegania zasad działania określonej przez producenta, t. E. nie przegrzewać, nie mokre i nie supercool.
 • Staraj się unikać fizycznego uszkodzenia elementu.
 • Zewnętrzna bateria dla telefonów komórkowych nie mogą znieść częste wstrząsy i upadki.
 • To nie powinno być w trosce o własny interes, aby otworzyć baterię.
 • I wymienić akumulator powinien być ładowany tylko wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone.
 • Nie zaleca się ładować gadżetu nieprzerwanie przez długi czas (więcej niż jeden dzień).
 • Im więcej i częściej używana jest bateria, tym lepiej.

Mity na temat akumulatorów przenośnych

Podczas istnienia telefonów komórkowych jest prawie porośnięte różnych wynalazków i legend, które przestraszyć naiwnych użytkowników. Kilka z nich dotyczy, oraz ich najważniejszych elementów.

 1. Wszelkie Zewnętrzna bateria dla telefonów ładowania nie może być odłączony od zasilania, jeśli nie jest jeszcze w pełni naładowana. Litowo-jonowy akumulator polimerowy, a wręcz przeciwnie, to lepiej nie być całkowicie rozładowana, tj. A. Oni szybko pogarszać.
 2. Czasem konieczne jest przeprowadzenie pełnego cyklu ładowania i rozładowania baterii. Jest to prawdą tylko dla urządzeń litowych.
 3. należy najpierw naładować każdą nową baterię przez długi czas – ponad 16 godzin. Co do zasady, każdy baterii niszczącej wysokiej temperatury i długich sieci.

Parametry, które należy zwrócić uwagę przy wyborze ładowarek

Wybierając dodatkową baterię do telefonu zewnętrznego, należy wziąć pod uwagę szereg czynników (oprócz producenta i jakości materiałów). Co do zasady, eksperci zidentyfikowali szereg kluczowych parametrów, elementy te różnią się tym. W związku z tym, znając te funkcje, możliwe jest, aby wybrać odpowiednią opcję.

 • Pojemność akumulatora reprezentowana. Od niego zależy bezpośrednio od czasu funkcjonowania bez żadnych dodatkowych opłat. Z reguły wystarczy 4000-6000 mA / h.
 • Obecna siła. Jeśli akumulator jest używany do zasilania nie tylko smartfon, trzeba wybrać urządzenie z siłą 1-3 A. Dla przeciętnego telefonu wystarczy urządzenie wydające 1 A.
 • Metoda ładowania. Lepiej wybrać gadżet, który może być zasilany bezpośrednio z kilku źródeł: zwykłego gniazdka elektrycznego i za pośrednictwem złącza USB.
 • wskaźnik baterii. Pozycja ta jest niezbędna w codziennej eksploatacji smartfonów i telefonów. Istnieje kilka wariantów ładowania wyświetlacz poprzez zmianę kolorów lub cyfr. Wynik numeryczna znacznie dokładniej informować o stanie baterii, ale jest o wiele droższe.
 • Liczba portów użytkowych. Oszczędny i rozważny użytkownikom wybrać elementy z największą liczbą nich. Ale co do zasady, trzeba ładować wiele urządzeń jednocześnie jest na tyle rzadko. W związku z tym, że wystarcza 2-3 portów.

Kilka cech, które należy uwzględnić przy wyborze baterii

Oprócz podstawowych parametrów, które trzeba zwrócić uwagę, istnieje kilka dodatkowych funkcji. Mogą one znacznie ułatwić i rozszerzyć usługi świadczone przez gadżetów.

Najlepiej jest wybrać zewnętrzną baterię do telefonu, gdzie przycisk zasilania nie będzie wyróżniać się z organizmu. Po tym wszystkim, po naciśnięciu go przez przypadek, można uzyskać dość paskudną niespodziankę. Nosi na urządzeniu będzie dostępność specjalną latarkę, łatwiej było znaleźć w ciemności.

W celu ochrony cennych pozycji z wnikaniem kurzu i wody wszelkiego rodzaju, jak również do ochrony małych uderzeń muszą być dobrane ze specjalnej obudowie zupy. Takie urządzenia będzie kosztować nieco droższe, ale ich żywotność jest oczywiście dłuższa.

Miłośnicy nowoczesnych innowacyjnych technologii docenią obecność takich funkcji, takich jak Wi-Fi i NAS Server. Dzięki nim można nie tylko swobodnie używać i rozpowszechniać w Internecie, ale również do prowadzenia różnorodnych danych na specjalnej karcie.

Przydatne dla każdej baterii i kolektorów słonecznych. Po lecie zawsze jesteśmy w pobliżu źródła zasilania.

Jak wybrać zewnętrzną ładowarkę. Kilka porad

Aby zakupić akumulator jakości, który trwa wystarczająco długo, konieczne jest, aby podejść do tego problemu z najwyższą powagą. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru, konieczne jest do zapoznania się z najbardziej typowych opcji, porównać możliwości i opinie. I dopiero wtedy można kupić dobry akumulator zewnętrzny do telefonu.

 1. Przede wszystkim, to urządzenie musi być wystarczająco elastyczna, lekka, kompaktowa, aby swobodnie zmieścić się w każdej torbie.
 2. Ładowanie samą firmę jako jednostki głównej, pasuje znacznie lepiej niż podobnych analogów. Ponadto, co jest możliwe, aby chronić się przed wadliwych towarów.
 3. Lepiej wyjaśnić, czy zakup jest możliwy powrót i na jakich warunkach. Ładowarka nie może po prostu banalne przyjść.

Porównanie z najczęstszych akumulatora zewnętrznego

Istnieje wiele zewnętrznych baterii telefonu. Są to prawdopodobnie tak samo jak siebie i urządzeń mobilnych. Ponadto, każdy wybiera swoją zewnętrzną baterię do telefonu. Recenzje – to jest to, co zwraca się uwagę w pierwszej kolejności. Dlatego oto niektóre subiektywne opinie na temat popularnych modeli:

 • Vampirchiki mini. Jest to standardowe złącze USB. Jest wygodny do regulacji prądu i napięcia. Wśród niedociągnięć – niską wydajnością.
 • Regulator step-up. To ładuje akumulator prawie wszystkich znanych urządzeń mobilnych i ładowane przez źródła zasilania. Jedyną wadą – nie wymaga zewnętrznego akumulatora.
 • Specialized magazynowania energii „jaskółka”. Uniwersalny akumulator. Ma wiele specjalnych łączników dla wszystkich typów urządzeń i można go łatwo wymienić wewnętrzne baterie. Minus – przy braku adapterów.

Uniwersalny akumulator zewnętrzny

Jak pokazuje statystyki światowej wiedząc, niemal każdy mieszkaniec miasta ma dwa lub więcej urządzeń mobilnych, a także laptop i kilka innych gadżetów. Dlatego wielu starać się nabyć uniwersalny zewnętrzną baterię do telefonu, ale tak, że przyszedł do pozostałych urządzeń.

Wybór ten pozwala zabić trochę „zająca”: możliwość jednocześnie ładować wszystkie gadżety z jednego urządzenia, oszczędzając zasoby i przestrzeń. W tym przypadku zasady działania tych urządzeń są takie same jak dla sekcje baterii. Ponadto, nowoczesne sklepy oferują ogromną liczbę różnych cen, wydajności i jakości baterii. W związku z tym, że jest to optymalny wybór dla każdego użytkownika.

Homemade bateria zewnętrzna do telefonu

Dodatkowe zasilanie konieczności zakupu smartfona. W razie potrzeby, a niektóre umiejętności można łatwo zrobić domowe Zewnętrzna bateria telefonu.

Najczęstszym domowe – od ładowania baterii przed słońcem. Każdy z nich ma swoje własne cechy. W pierwszym przypadku wymagany rezystor odpowiednie wtyczki 4 baterie oraz specjalny box dla nich. Zasada działania jest prosta – rezystor łączy składniki odżywcze z wtyczką i przekazuje opłaty na urządzeniu mobilnym. Minusem jest to, że baterie muszą być zmieniane w sposób ciągły.

W przypadku ładowarki słonecznej, można po prostu kupić specjalny, jest pobierana przez latarni słonecznych i wyjąć elementy, które chcesz. Następnie za pomocą układu diodowego jest połączona, a konstrukcja jest wkręcona w każdym polu.