322 Shares 2220 views

Konieczne jest, aby upiec wołowiny w folię? Oferujemy dyspozycję

Wszelkie dania mięsne mają szczególny smak i wysoką wartość odżywczą. Pomimo faktu, że istnieje opinia o zagrożeniach związanych z tym produktem, jego popularność nie spadła. Jego zastosowanie w przygotowaniu różnych smakołyków. Przy odrobinie wyobraźni można tworzyć arcydzieła sztuki kulinarnej mięsa i zadziwić swoich przyjaciół i krewnych. Na przykład, można upiec wołowiny w folię – to jest proste i nie wymaga dużo czasu i wysiłku, ale efekt zadowoli gusta miłośników święto na pyszne smakołyki.


Formy do pieczenia

Do pieczenia mięsa są dwa sposoby, których można użyć:

 1. Metoda wysoka temperatura – w tym przypadku wynik będzie inny chrupiące i smaczne smak soku w gotowej potrawy. Piec wołowiny w folii według niniejszego sposobu wytwarzania Wstępna podparte folią i pozostawiono nieco na krawędziach występów. Następnie konieczne jest wstępne podgrzanie piekarnik do 210 ° C (masy produktu na 1 kg) i do 230 ° C (na kawałki o masie ponad 1 kg), i umieszczane w mięsie frytownicy preform. Następnie smażyć w początkowej temperaturze od około 20 minut do wolnym ogniu (można otworzyć drzwi piekarnika szafka na minutę do szybszego osiągnięcia pożądanej temperatury) do 170 ° C, Blisko pieczenia arkusz folii zamocowane wystające krawędzie dolnej warstwy Mięso będzie schnąć i stają się miękkie. Zalecany czas może być obliczona w następujący sposób: do całości prażenie na każde 0,5 kg wagi produktu wydane 20 minut na średnim poziomie – 15 minut, a wyniki dla „krwi” – około 10 minut. Przykładowo, jeżeli forma wstępna 2,5 kg masy ciała, po początkowej obróbce w wysokiej temperaturze (20 minut), przy czym mięso powinno być utrzymywane w piecu przez kolejną 1 godzinę 40 minut.
 2. Sposób niska temperatura – w tym przypadku przedmiot obrabiany wypiekano w temperaturze 120 ° -160 ° C, przy czym leczeniu jest miękka i łagodny, bez skorupy. Czas pieczenia mięsa w folii tym sposobem, jest obliczana w następujący sposób: im niższa jest temperatura, proces prażenia dłużej. Gotowość, które mogą być określone przez gotowanie termometr: dla mięsa młodych byków – 54 ° ( «krew»), 70 ° C (dobrze prozharka). Można również dokonać nacięcia lub igły do nakłuwania kawałki gotowania, jeżeli wynika to sok światła, posiłek jest gotowy, jeśli płyn jest mętny lub czerwonawo – jeszcze surowe mięso.

Podstawowe zasady pieczenia

Przed upiec wołowiny w folię, to będzie warto wiedzieć główne punkty tego procesu:

 1. Wybór mięsa – pieczenia w piekarniki są uznawane za najbardziej odpowiednie wykroje z kawałków masowych z odrobiną tłuszczu w wewnętrznej warstw najlepiej przygotowuje rostbef.
 2. Wytwarzanie mięsa – cięcia folii, przemyć i wysuszyć za pomocą serwetki. Mrożonek konieczność wstępnej odtajania (korzystnie w temperaturze pokojowej). Cut „surowcem” dla bitów (zalecanego – 500 g), kości i chrząstki, to jest pożądane aby usunąć odpychają mięsa.
 3. Flavor półprodukty – pocierać kawałki z solą i innymi przyprawami, musztardą lub sosem. Można dokonać cięć w mięso i smalec „kieszenie” czosnek i marchew lub podtrzymać półprodukty w marynacie przez około 2 godzin (przez noc). Można użyć następujący skład: liście laurowe (bielony), sól i pieprz. Ponadto, tutaj trzeba dodać posiekany czosnek. Wszystkie mieszają, płaszcz kawałki i pozostawić do marynaty.
 4. Prażenia pieca – zawijane na kawałki folii (jedna lub dwie warstwy), i piec do jednej ze sposobów wytwarzania opisanych powyżej. Jak upiec wołowiny, jak to zostało wcześniej zdefiniowane. Można uzyskać skorupę na metody niskotemperaturowej, po otwarciu opakowania, dopóki nie jest gotowy na więcej niż 10 minut.

pomocnych wskazówek

Również w wołowiny gotowanie w piecu mogą być przydatne następujące wskazówki:

 • tnie lepiej zrobić w formie krzyża, tak aby nadzienie nie wycieka podczas smażenia;
 • aby uzyskać wyjątkowy smak, mięso przed pieczeniem można posmarować miodem;
 • jako kwas marynaty mogą być stosowane małe ilości octu;
 • Jeśli mięso jest zbyt uboga, to lepiej do cienkich kawałków tłuszczu smalec (FAT);
 • umyć kawałki bez marynaty, można użyć specjalną mieszankę przypraw;
 • Może to być pieczone mięso i warzywa do dekoracji, a oni muszą być pocięte na duże kawałki.

Pieczone mięso (wołowina) – doskonała gratka dla każdej tabeli, to danie jest łatwo wytworzyć i nie wymaga wiele wysiłku. W tym przypadku, można eksperymentować z przyprawami i otrzymać najbardziej nieoczekiwane wersje tej potrawy. Po przygotowaniu mięsa pieczone w folii, jest możliwe, aby zadowolić przyjaciół i krewnych.