782 Shares 1143 views

Naturalne herbatki dla zdrowia i utrata masy ciała

Wszystko jest nowe, powiedzmy, dobrze zapomniane stare. W dzisiejszym świecie, stres i przeciążenia informacyjnego, wiele osób w różnych krajach wybiera naturalne ziołowe herbatki jak to doskonała alternatywa dla czarny lub zielony. Fakt, że przodkowie pili wcześniej (pierwszy w Europie w 16 wieku, a następnie później, po rosyjsku), znany napój? Prawo naturalne herbatki i witamin, które są potrzebne przez organizm, zawierają, i doskonale normalizować ciśnienie krwi i trawienie. I uspokoić układ nerwowy doskonale.


Nie tylko modne, ale również użyteczne!

Dzisiejsza popularność, która zyskuje naturalnych herbat na świecie – nie tylko chwilowa moda chwilowa. Coraz większa liczba ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie, aby zauważyć potężną energię i lecznicze działanie tych napojów w trakcie regularnego stosowania. Od tradycyjnej herbaty i kawy w godzinach porannych i wieczornych idą do naturalnej herbaty. Dzieje się tak również dlatego, że bardziej zaznajomieni dla przeciętnego człowieka z ulicy ma bardzo wysoką zawartość napojów takich mocno ekscytujące układ nerwowy substancji jak taniny i kofeiny. Innej rozmowy – naturalne herbatki, jak zwykle, na przykład babci na wsi.

Definiowane w kategoriach

Oczywiście, to nie jest poprawna, aby zadzwonić do herbaty wywar z korzeni, ziół, kwiatów (lub po prostu napar z tych samych składników), ponieważ nie jest częścią liści z krzewu herbacianego. Ale nie będziemy spierać się zbyt wiele, a użyjemy ustaloną terminologię, nazywając te wywary i napary herbat „”.

Niektóre z reguł gromadzenia

Wśród tych napojów może być o najbardziej zróżnicowanych efektów na organizm: witaminy, wzmocnienie, ograniczenie, chłodzenie, grzanie, a nawet terapeutycznych. Prawdopodobnie każdy człowiek jest wola, można spróbować zebrać i zrobić wyjątkowy i niepowtarzalny, własny herbata. Ale nadal istnieją pewne zasady i niuanse, które trzeba znać i że powinno być w przypadku, gdy umiejętnie wykorzystana. Tak więc, idąc na trawie w wymaganych pól, łąk i lasów, wymagane jest, aby wyobrazić sobie, jak to wygląda, jak pachnie, kiedy to najlepiej zrywać co część rośliny w użyciu. A rośliny łzawienie, należy zawsze zostawić niewielką część plantacji do przyszłego ożywienia.

Naturalne herbaty w odchudzaniu

Dziś wiele z nich jest przekonany, że najlepszym doświadczeniem zastosowanie do cenionych cel – schudnąć – naturalnych środków naturalnych. I najważniejsze złożonego efektu, gdy nie tylko chudniesz, ale także poprawić swoje zdrowie w tym samym czasie. Co do zasady, herbatki ziołowe i naturalne nie spalić tłuszcz, a następnie delikatnie oczyścić organizm, zapewniając przeczyszczające, moczopędne efektów. Wycofanie nadmiaru płynu w ciele niepotrzebne odpady i toksyn. Iść, choć nie tak szybko, ale stopniowo, dodatkowych kilogramów wagi, poprawia ogólny ton i energię.

Przestrogi

  • Ze względu na fakt, że, co do zasady, te herbatki odchudzające mają charakter moczopędne niezbędne do uzupełnienia płynów ustrojowych przez picie około 1,5 litrów czystej wody dziennie bez dodatków.
  • Nie można pić takie napoje stale, okresowo należy zrobić przerwę na 2 tygodnie (do codziennego użytku przez 2 tygodnie).
  • Ostrożnie z ziołowe do utraty masy jako tych, którzy cierpią na choroby układu pokarmowego, nerek i wątroby.
  • Przed tempo odchudzania jest pożądane, aby być zbadane przez lekarza.
  • Stosowanie czyszczenia napoju w połączeniu z wykorzystaniem warzyw i niskokalorycznych diet, ćwiczeń i ćwiczeń.

Herbaty naturalnych. Przepisy dla Weight Loss

Przechodząc bezpośrednio do receptury, należy zauważyć, że istnieje wiele opcji. Zawsze można wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Upewnij się, że nie masz reakcje alergiczne na jeden ze składników, na przykład. Można przełączać recepty: rano – jedną wieczorem – jutro kolejny – trzeci. Następnie składniki zawarte w herbat, zapewni potężny złożony efekt.

piernikowy

Weź jedną małą łyżeczkę imbiru ziemi, duża – naturalnego miodu, soku z cytryny. Imbir nudna napełniania wrzątkiem. Generalnie, aby zwrócić uwagę na fakt, że herbatki ziołowe nie muszą być gotowane, ale raczej do odpowiedniego naczynia w temperaturze około 80 stopni, gdy woda po prostu zaczyna się gotować. Zawierało tam ujawnione maksymalnie z sieci i organicznych zmian. Daj go parzyć pod pokrywką. Dodać miód i cytryna. Wymieszać. Pić.

Pokrzywy i jarzębiny

jagody jarzębiny na sucho (3 części) + liście pokrzywy (1). Napełnić wrzącej wody i nadać mu warzenia przez trzy godziny. Pić między posiłkami 3 razy dziennie. Z dobrym skutkiem kurs trwał trzy tygodnie. Potem trzeba zrobić sobie przerwę.

Porzeczki i żurawiny

porzeczki zmieszane z żurawiny na sucho lub na świeżo parzonej wrzącą wodę i mielenia. Dajemy mu napar. Pić trzy razy dziennie. Ten prosty zbiór nie tylko pomaga pozbyć się zbędnych funtów, ale również sprawia, że ogólny vitaminizing i efekt rewitalizujący.

Z airom i mięty

Weź kora kruszyny (3 części), liść pokrzywy (3), mięta (2), korzeń tataraku (1). Duża łyżka Otrzymaną masę wlać wrzącej wody i nadać mu warzenia. Pić pół godziny przed posiłkiem 3 razy dziennie.

mieszanina uzdrowienie

Niektórzy uważają, że jest to najbardziej naturalna herbata do utraty wagi, ponieważ napój ten prowadzi pełną detoksykacji ciała, delikatnie oczyszczając go z toksyn. Trzeba wziąć: czerwonej koniczyny (1 strona), liści mięty (4), duży liść zielonej herbaty (1), liście mniszka lekarskiego (1). Posiekane mieszaninę warzy się wrzącą wodą i zaparzania otrzymując trzy godziny. Smak może dodać miód.