633 Shares 2833 views

Bezy ciasto – domowe receptury

Mało słodki ząb, którego serce nie zadrży na widok bezy, czy jest śnieżnobiały lub złote i lekko lepka.


Lekkie, przewiewne (tłumaczone z francuskiego Baiser – The Kiss), nie powinno być cloying tort bezowy. Przepis go tak zazwyczaj w ten sposób: wziąć jedno białko jest nie więcej niż pięćdziesiąt gramów cukru lub cukru pudru. Zastosowanie białka jaj powinny być świeże, schłodzone w lodówce. Ubijania białka, cukier musi być stopniowo wprowadzane w małych porcjach. Rozprowadzić masę białka w postaci Szczaw ciasta, które następnie mogą być umieszczonych krem, krem i owoców, lub wypełniony rękaw cukierniczy i wycisnąć białka masową kręcone gniazdo. Ponadto można skorzystać z bezy do dekoracji deserów i ciast.

Gotowy bezy przechowuje się w torebce, korzystnie, szczelnie zamknięta przez około miesiąc. Przed zamrożeniem warstwy ułożone beza, przenosząc je z papieru do pieczenia ciasta nie będzie trzymać.

Zamrożone aż do trzech miesięcy. Mokrą masę można zamrozić, umieścić go w postaci liczb, od razu po wyjęciu z zamrażarki, aby umieścić je w piekarniku.

Wielu ludzi lubi gotować w domu beza ciasto. Przepis nie jest wystarczająco skomplikowane. Składniki: olej roślinny do smarowania, mąki do posypywania, cztery białka, szklanka cukru. Wyjście jest szesnaście dużych ciasta. Czas przygotowania około piętnastu minut, a gotowanie trwa godzinę – dwa.

Jak gotować ciasto z bezy i gdzie zacząć. Najpierw trzeba rozgrzać piekarnik do stu trzydziestu stopni. Oddane do pieczenia papier do pieczenia, rozłożone cienką warstwą masła i posypać mąką. Wlać pianę do dużej miski. Trzepaczka mieszalnika lub ręcznie bat białka dokładnie w gęstą pianę.

Wlać połowę cukru i dalej bić aż aż mieszanina staje się gruba. Delikatnie wymieszać z pozostałymi cukru, aż do rozpuszczenia białek. Postępować ostrożnie, tak, że powietrze z masy białka nie ma.

Dwie łyżki deser układ Otrzymaną masę na tacach wytwarza się w postaci drobnych perełek. To musi się rozprzestrzeniać, pozostawiając odstęp między białkami ciasta w piekarniku gdy wzrost wielkości, nie są sklejone. Upiec co najmniej dwie godziny beza ciasto. Recepta jest prosta, po prostu pieczone przez długi czas. Goście są zawsze mile widziane desery świetlnych w postaci wież.

Można tworzyć różnorodne ciasta, ciastek i innych wyrobów cukierniczych, które oprócz herbatników lub fundamencie mogą służyć beza ciasto. Receptura tego przysmaku można znaleźć w żadnej książce kucharskiej. Na przykład, deser – „Pavlova”. Nazwany na cześć rosyjskiej baletnicy Pavlova, który koncertował w Austrii w latach 20-tych ubiegłego wieku. Podstawowy przepis dodać ocet i skrobię, dzięki czemu ciasto-beza staje się miękka, cedząc w środku i chrupiące na brzegach.

To wygląda na deser szarlotka z bezy. Składniki: olej roślinny dla smarowania, do posypywania mąką, czterech białek, szkła cukrowe, skrobia łyżeczka, ocet i waniliowy istocie, trzy sto mililitrów śmietany (tłuszczu) i owoców. Rozgrzej piekarnik do stu trzydziestu, wysłać do pieczenia papier do pieczenia, szczotka z masłem, posypać odrobiną mąki zwykłej. Pokonać białka w misce (lub ubij mieszalnika), cukier, ocet, wanilia istocie, skrobia dociskowego. Trzepaczka aż do gęstej masy. Położyć masę na blasze. Forma za pomocą łyżki lub ostrze noża masowego kosza vena dwudziestu centymetrów. Piecz przez pół godziny, aż vnehny warstwa nie staje się trudne. Dotrzeć, włącz grill i pozostawić do ostygnięcia. Tuż przed podaniem wypełnić kosz pieczone jabłka lub dżem.

Beza lub jak nazywany jest w domu, Beza, niestrudzenie przyjemnym smaku i oryginalnego widoku wszystkich miłośników przysmaki dla ponad trzystu lat. Spróbuj, a będziesz zaskoczyć swoich przyjaciół i beza domowych rodzina.