117 Shares 9726 views

Tort „Bukiet kwiatów”: klasa mistrz, zdjęcie

Tort „Bukiet kwiatów” – to nie tylko smaczne, ale również piękny deser, który jest idealnym miejscem na wakacje dla dzieci. Przygotuj sobie leczeniu dość trudne. Po tym wszystkim, że odbywa się to przy użyciu kitu. Uważa się również, deser często wykonane ze śmietany oleju.


Makuchy „Bukiet kwiatów”: klasa mistrz

Raz po przygotowała deser, zrobisz to jeszcze raz i jeszcze raz. Jednakże, należy zauważyć od razu, że trzeba dać tym procesie dużą ilość czasu gotowania, aby uzyskać piękne i pyszne ciasto.

Tak jak robi ciasto „Bukiet kwiatów” z kremem? Aby to zrobić, trzeba przygotować:

 • Krem do 20 procent zawartości tłuszczu – 170 g;
 • duże jajka – 4 szt.;
 • cukier biały – 260 g;
 • sody + łyżka kwaśnego jogurtu – ½ małą łyżeczkę;
 • mąka pszenna – 1.3 filiżanek;
 • olej słonecznikowy – 7 g

Wszystkie te składniki będą potrzebne do przygotowania przetargu herbatniki.

Dokonywanie ciasto dla biszkoptów

Ciasto „Kosz z kwiatami” jest dobrze uzyskane z biszkoptów. Ich wytwarzania połączyć żółtka z cukrem i mocno wcierać łyżką. Obok niej dodano 20% śmietanę i pobity białka. Na koniec składników wlać mąkę i rozłożone łyżkę sody, gaszonego kwaśnego jogurtu.

Proces pieczenia ciastka w piekarniku

Przed utworzeniem ciasto w postaci koszy kwiatów, należy upiec biszkopt bujne i wysokie. W tym celu pieczenia. Smarowane postaci oleju słonecznikowego, rozprzestrzenił wszystkie wcześniej przygotowane ciasto. Jako takie, bazowy jest wysyłany do wstępnie ogrzanego pieca. Piec w temperaturze 195 stopni przez 47 minut.

Gdy tylko ciasto będzie rosnąć dobrze rumiane, usuwa się z formy i pozostawiono do ostygnięcia. Następnie jest on pocięty na trzy identyczne ciasta.

Produkty cream

Ciasto „Kosz z kwiatów” z kremem oleju przygotowywany znacznie łatwiejsze niż deser kitu. Aby wdrożyć ten przepis będziesz potrzebować:

 • dobre 72% tłuszczu masła – 400 g;
 • naturalne skondensowane (niegotowane) – 2 banki;
 • Barwniki spożywcze czerwony, zielony, żółty i brązowy – na własną rękę.

Sposób przygotowania kremu

Krem olej jest dość proste dla takiego deseru. Olej spożywczy zostaje zmiękczony w temperaturze pokojowej, a następnie przeniesiono miksera. O równomiernym, bogata i wybielonego masę stopniowo wlać naturalnego mleka skondensowanego.

Kontynuując ubij śmietanę nawet na kilka minut, otrzymasz bardzo smaczne i wysokokaloryczne mieszaniny. Jest on podzielony na kilka części, a następnie dokładnie miesza się z barwników. Jeśli chodzi o krem do smarowania ciasta, a następnie pozostawia w swojej naturalnej postaci (bez dodatków).

Proces formowania dodatkami domu

Aby ciasto „Kosz z kwiatami” okazał się naprawdę piękne, w trakcie jej powstawania konieczne jest użycie specjalnego łopatki i ciasta gotowania strzykawki.

Po pierwsze, wszystkie ciasta posmarowane białym kremem i ułożone jedna na drugiej. Następnie cała półprodukt pokryte tej samej masie, używając cukierni łopatki. Po tym, przystąpić do jego dekoracji. Z tego kulinarnego strzykawki wlać masło śmietaną brąz. Dalsze delikatnie dociskane do boku ciasta, tworząc wzór jak kosz plecionej.

Dokładnie mycie strzykawki rozprzestrzeniać najpierw włączyć czerwony, potem żółty krem. Wybierając odpowiednią dyszę, wycisnąć dużo ładny na powierzchni ciasta, tworząc trójwymiarowe kwiaty.

Pod koniec gotowania w strzykawce wstrzykuje zielony krem. Dzięki niemu, tworząc płatki i inne ciekawe pozycje.

Jak przedstawia tabela?

Po uformowaniu i dekorowania tortu „Bukiet kwiatów”, którego zdjęcie jest prezentowane w tym artykule, natychmiast wysłał w lodówce. Do ciasta namoczone w krem i obszerne kwiaty i „tkanie” kosza zostały zamrożone, to musi być usunięte dopiero po 10-13 godzin.

Podawaj deser na świątecznym stole powinny być przechowywane w lodówce tylko. Jego starannie pocięte na kawałki, a następnie rozprzestrzenił się na płaskiej spodek. Do tabeli jest pyszne i piękne delikatność jest podawane z herbatą.

Dokonywanie torcie „Kosz z kwiatów” z kitu

Lany jest dość powszechne materiał, który jest często używany do dekoracji ciasta i torty, a wytwarzanie różnych ozdób. Jest to dość proste. Ale do tworzenia materialnych kolorów i innych elementów gotowania wymaga specjalnych umiejętności.

Ciasta na deser

Ciasta na ciasto z masy uszczelniającej mogą być zastosowane są różne. Ale przede wszystkim do wytwarzania rozpatrywanych przysmaków, konwencjonalny herbatniki. Można je nabyć w sklepie, ale można to zrobić samemu. Aby to zrobić, należy wybrać przepis, który został zaprezentowany na początku tego artykułu.

tort

A także ciasta, kit kremy może składać się z różnych produktów. Jednak należy zauważyć, że składnik ten nie może być zbyt płynny. Innymi słowy, lany krem musi opierać się mocno. Można skorzystać z następujących składników:

 • schłodzone białka jaj – około 8 szt.;
 • porządku cukier, ale nie w formie proszku, – 450 g;
 • świeże masło – 620 g;
 • grzywny sól – średnia schepotochka.

przygotowanie

Krem białko olej jest dość proste dla takiego deseru. Najpierw ubij białka z mieszadłem, a następnie dodać do niego sól i schepotochku cukru. Dodatkowe składniki umieszcza się w kąpieli wodnej i regularnie Zakłócanie ogrzano powoli (a nie wrzenia).

Powstałą masę usuwa się z płyty, gdy wszystkie suche produkty całkowicie stopiony. Aż składniki schłodzić, przejdź do obróbki miękkiego masła. Jego intensywny rytm aż kremowy. Podobnie zgłaszano ostyvshimi słodkich białek.

Po zakończeniu tej procedury, obie masy są połączone i w dalszym ciągu mieszając energicznie. Na wylocie jednolita i błyszcząca masowej, zwiększyła się dwukrotnie.

Dodać pastę

Do przygotowania masy uszczelniającej, musimy:

 • prawoślazu (prawoślazu) – 300 g;
 • Proszek – 250 g;
 • barwniki spożywcze – według uznania;
 • skrobia ziemniaczana – 250 g;
 • sok z cytryny – 20 ml.

Aby przygotować marshmallows prawoślazu materiał cukierniczy rozprzestrzeniania się w formie, szkła, dodaje się sok z cytryny i umieścić w kuchence mikrofalowej przez dwie minuty.

Usuwanie produktu stopionego dodaje się około 100 g sproszkowanego cukru i dokładnie wymieszać. Dalsze jednorodną masę dzieli się na kilka części, które rozprzestrzeniają się barwników spożywczych. Ponownie wymieszać składniki są elastyczne pasty.

Proces formowania ciasta i dekoracji

Jak zrobić kosz z kwiatami (Cake)? W tym biszkopty płaszcz z kremem olej w białko, a następnie ułożone jedna na drugiej. Uzyskany półprodukt jest również powlekany z masą jaj. Następnie przystąpić do przetwarzania kitu. brązowy materiał jest zwinięty do formacji, która jest nakładana na całej powierzchni ciasta. Następnie, „tkanie” kosza (po prawej stronach deser). Również z kitu zrobić kwiaty i płatki, które są zamontowane na powierzchni produktu.

Formowanie ciasta, to usuwa się w lodówce. Tak, że jest dobrze zmrożone, to utrzymuje się w tej formie co najmniej 11 godzin.