346 Shares 2104 views

"Nokia N8": Funkcje telefonu (opinie)

Model „Nokia N8” otrzymał wiele tytułów, i słusznie. Nazywana jest najlepszy smartphone z systemem Symbian system operacyjny, najszybszy i najbardziej stabilnych firm smartphone, jak również najdroższe flagowy, który ma również żadnego problemu w zakresie montażu.

Opcje

dostarczany wystarczająco duża. Obejmuje ona własny smartphone „Nokia H8” cecha, która zostanie podana poniżej, bateria litowo-jonowa pojemność typ 1200 mAh, urządzenia do ładowania za pomocą kabla typu USB, kabel OTG USB, kabel HDMI, przewodowy zestaw słuchawkowy, a Stylus.

projekt

Od pierwszych sekund użytkowania czułem się komfortowo w urządzeniu ręcznego. Złego słowa powiedzieć na ten plan nie zadziała. Charakterystyka „Nokia N8” mówi, że telefon typu monoblock. Oznacza to, że należy spodziewać się nagłego otwarcia jakiejkolwiek części.

Przy opracowywaniu urządzenia zdecydowała się zrezygnować z korzystania z przedziału, który został użyty do integracji baterii w przeszłości. Na dolnym końcu smartphone widać dwie śruby. To było rzeczywiście pokrywa i złącze baterii. Ze względu na ich obecność mogłaby rozwiązać problem luzu, to jest dobre. Ale może to być sytuacja, w której trzeba wymienić baterię. Aby to zrobić, trzeba kupić specjalny rodzaj wkrętaka, zwłaszcza za pomocą śrub.

Gwarancja na niechlujstwa lub nieostrożnego działania demontażu można stracić bardzo łatwo.

wytrzymałość

Przedmiotem wielu rozmów może stać siła, „Nokia N8”. Charakterystyka jako całość sugeruje, że problemy z montażem, przy projektowaniu telefonu po raz pierwszy nie jest przestrzegana. Oczywiście, dać dowolne urządzenie ze względu na niedokładne dziury. To urządzenie może wytrzymać około 10 pada na płaską powierzchnię szkliwioną z wysokości jeden i pół metra. Po tym można zauważyć już w niektórych miejscach zarysowań. Ale to jest celowe sabotaż i opcje te nie są brane pod uwagę.

Wiadomo, że na rynku smartfonów model ten pochodzi 5 różnych kolorach. Ten ciemnoszary, srebrny i niebieski, pomarańczowy i zielony. Warto zauważyć, że w każdym projekt kolor telefonu wygląda jasne i piękne.

Wymiary i aspekty

Wymiary urządzenia we wszystkich trzech płaszczyznach, co następuje: długość smartfon osiągnie 113,5 mm, szerokość – 59,12 mm i grubość 12,9 mm, -. Urządzenie waga jest równa 135 gramów. „H8” nie jest zbyt ciężki modelu. Jednak jego waga w ręku wciąż odczuwalne. Na ogół, wymiary dobrano doskonale: urządzenie nie jest mała i nie bardzo. O wszelkich zalet i wad wielkości powiedzieć niemożliwe.

Lewy panel boczny posiada złącze microUSB typ. Brak wtyczki, gdzie nie można zobaczyć, że nie jest to wada. Tuż nad gniazda 2 znajdują. Są one zarezerwowane dla pamięci flash oraz karty SIM. Projekt w tym zakresie w innych modelach, jeśli często korzystać z wtyczek, mogą łatwo spaść. Dlatego powinny one być obsługiwane ze szczególną uwagą i troską.

Po prawej stronie posiada klawisze do regulacji głośności odtwarzania muzyki, jak również tryb dźwięku tła. Jest wygodny w użyciu suwaka, aby zablokować urządzenie. Dolna część zawiera złącze przeznaczonego na ładowarce. W tradycji jest obecny w górnej gniazda czołowe do przewodowej standardu słuchawkowy 3,5 mm.

Ponadto, na górnej powierzchni znajduje HDMI wlotowe i przycisk zasilania, czyli włączenia lub wyłączenia urządzenia. Niektórzy użytkownicy telefonów powiedzieć, że jakość dźwięku słabą jakość. W rzeczywistości jest to konieczne, aby wstawić całą drogę aż do zatrzaśnięcia. Tylko w ten sposób będzie ona dostarczyła niezbędnego kontaktu.

pokaz

Zwłaszcza wielkość ekranu nie pochwalić pracować na „Nokia N8”. Charakterystyka wskazuje, że rozdzielczość ekranu to 640 przez 360 pikseli na ekranie o przekątnej 3,5 cala.

Wyświetlacz jest pokryty szkłem. odwzorowanie kolorów jest 16 milionów różnych kolorów i odcieni. Struktura ekran osadzony warstwę, która jest przystosowana do pracy na ulicy. Dzięki zastosowaniu specjalnych elementów, zwiększa taki parametr jak czytelności. Zaletą tego modelu pod względem wyświetlacza, można nazwać to czytelność w świetle dziennym. „Nokia N8” pozwala użytkownikowi ręcznie ustawić poziom jasności, bez udziału zewnętrznego czujnika. Kontrast i jasność w tym modelu, co do zasady, są przeciętne. To przez to urządzenie aktywnie rozprasza w rynku smartfonów.

Trzy rozmiary czcionek mogą być wybierane za pomocą ustawień i zazwyczaj wykazuje około 16 linijek tekstu. "H8" wspiera multitouch technologii. Może być używany jako przeglądarki internetowej, w galerii i obrazów.

Ekran należy do typu pojemnościowego. Czułość jest dobry, powinien pojawić się problemy. Rzadko czujnik może zawieść i nie reaguje. Ale ten problem jest najprawdopodobniej oprogramowanie.

Ogólnie można powiedzieć, że ekran jest wystarczająco dobre. Niech to nie tyle rozdzielczości, odwzorowanie kolorów nie pozwól najlepszy rodzaj, ale poziom w tym przedziale cenowym jest powyżej średniej.

pamięć

Zgodnie z normą wbudowaną pamięcią 256 MB. Wielkość wbudowanej pamięci nieulotnej – 16 GB. Puszka użytkownika za opłatą nabyć pojemność pamięci flash o pojemności do 32 GB.

prędkość robocza przez ilość „Ram” wzrosła, ale stabilność pracy, jeśli nie spadnie, pozostała na tym samym poziomie. Charakterystyka „Nokia N8” mówi, że w zależności od ilości pamięci urządzenie wpada środkowych modeli zasięgu.

W większości przypadków problemem użytkowników jest użycie przeglądarki internetowej. Jest on na tyle silny spowalnia cały system. Innych aplikacjach, takich użytkowników nie przeszkadza problemów. Jednocześnie, można uruchomić około 5 programów. Telefon zachowuje się całkiem wesoło. Można tylko mieć nadzieję, że niestabilne działanie urządzenia podczas jazdy przeglądarkę leży w oprogramowaniu przeglądarki. Oznacza to, że aktualizacje oprogramowania należy skorygować te nieścisłości.

żywność

„Nokia N8”, charakterystyczny akumulator, który jest również na poziomie średnim, może pracować w trybie czuwania do 400 godzin, a w ciągłej rozmowie obsługiwać tryb pół-dniowy. Pojemność akumulatora litowo-jonowego wynosi 1200 mAh.

Nowa architektura wzrosła możliwego czasu urządzenia w różnych trybach. Na przykład, można obejrzeć film o 6 godzin słuchania muzyki – około 45 godzin nagrań video – 3 godziny, aby odtworzyć ten sam film wideo za pomocą kabla HDMI – 5 godzin.

W zasadzie, działanie urządzenia wystarczy. Ale istnieje wiele urządzeń, których efektywność energetyczna – na wyższym poziomie. Model ten nie ma „Nokia N8 00”. Charakterystyka pokazuje, że choć praca została zwiększona, ale tylko nieznacznie.

Zwykły użytkownik może zostać przeprowadzona bez doładowania telefonu przez 2 dni. Największy procent energii zużywanej widżety pulpitu. Korzystanie z przeglądarki internetowej także wysysa smartfon. I więcej stron, tym bardziej potrzebna jest energia. Maksymalna jasność jest zamontowany na wyświetlaczu, należy natychmiast zmniejszyć czas pracy o 20 procent.

komunikacja

Korzystanie z trybu synchronizacji USB z komputera osobistego polega na wyborze jednego z trzech związków tego. Jeden z nich pozwala zobaczyć dysk pamięci flash, oraz telefon, a drugi – w celu uzyskania dostępu do funkcji sprzętowych, a trzeci – do drukowania zdjęć. Maksymalna wartość danych przez USB może być 5.5 MB na sekundę. Z pomocą kabla można również ładować urządzenie.

Zainstalowana wersja Bluetooth – 3.0. Praca nie jest bardzo stabilny, nie może być przerwy i brakujących połączeń urządzenia, które jest dosłownie metrów. Wi-Fi działa w trzech standardach: b, n, g. To jest dla niego żadnych zastrzeżeń. Funkcja telefonu „Nokia N8” nie jest źle pod względem komunikacji, urządzenie dostaje solidne cztery. I to tylko ze względu na fakt, że niektóre technologie nie są zgodne z liderem i brakuje.

"Nokia N8": charakterystyka, rzeczywiste wyniki

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, dla których głównym parametrem jest stabilność telefonu dla połączeń, łatwość SMS, model ten – dla Ciebie. Podstawowym parametrem, który użytkownicy zwracać uwagę przy zakupie „Nokia N8” – charakterystyka. Instrukcje dostarczone z urządzeniem, aby studiować nie zajmuje dużo czasu.

Jeśli należysz do grupy aktywnych użytkowników, należy zajrzeć do innych urządzeń w podobnym przedziale cenowym. Aby dokonać zakupu może wzrosnąć smartfony firmy Samsung, na przykład. Głównym producentem „Nokia N8” – Chiny, charakterystyka ta nie zależy.