328 Shares 6514 views

Omówienie smartphone Samsung Galaxy Gwiazd Plus

Smartphone Samsung Galaxy Gwiazda Plus, które są weryfikowane w tym artykule, stała się jednym z najbardziej udanych modeli low-end z tego południowokoreańskiego producenta. Urządzenie jest doskonałym przykładem przypadku, gdy jakość nie cierpią z powodu stosunkowo niskich kosztach. Telefon pozbawiony zwykle dla dzisiejszych cech konsumpcyjnych, takich jak dostępność GPS i 3G, ale pęd do rozważenia tej opłaty jest zbyt wysoki, nie warto.


wygląd

Model jest cukierek z prawidłowo zamontowanym ciała, gdzie nie ma luzów tylna okładka i klucze pójść całkiem cicho. Wybór nabywcy jest zapraszany do czarno-białej wersji telefonu. Urządzenie waży 121 gramów. Po lewej stronie usytuowany jest w zwykły regulator głośności, podczas gdy przeciwległa krawędź jest przycisk zasilania zablokować i odblokować, jak również wgłębienia, przez które pokrywa się je łatwiej usunąć. W górnej części znajduje się złącze do podłączenia do urządzenia słuchawek, a dolny – mały otwór mikrofon i port USB. Jak na tylnym panelu, można zobaczyć go na obiektyw aparatu. Jest umieszczony również gniazdo dla głównego głośnika. Pod baterią producenci są dwa sloty na karty SIM.

pokaz

W ogóle, wyświetlacz, którego rozmiar jest cztery cale, jest uważana za jedną z najważniejszych zalet smartphone Samsung Galaxy Gwiazda Plus. Recenzje jego właściciele wskazują, że oglądanie filmów i zdjęć można znaleźć różne zasoby online i łatwo komunikować się z jego pomocą dość przyjemny w sieciach społecznych. Ekran ma rozdzielczość 800×480 pikseli. Firma produkcyjna pozostała wierna tradycji, więc wyposaża urządzenia TFT-LCD, który charakteryzuje się uderzającym klarowności i bogactwa. Ze względu na to dość realistyczne wyświetla około 16 milionów kolorów.

Kluczowe cechy

Model Samsung Galaxy Gwiazda Plus działa na systemie Android 4.1 operacyjny. Ze względu na łatwy i przemyślany interfejs zarządzania do opanowania go pod przymusem, nawet do tych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia ze smartfonów. Urządzenie jest wyposażone w układ jednoukładowy Spreadtrum procesor pracujący przy częstotliwości 1 GHz. Poprzez wykorzystanie videuskoritelya gry 3D nawet uruchomić i działać bez żadnych problemów. Urządzenie posiada wbudowany 4 GB 512 MB RAM. W razie potrzeby (i to z pewnością wystąpią), użytkownik może zainstalować dodatkową kartę pamięci (do 32GB).

Podwójna karta SIM

Model ten stał się niemal idealne rozwiązanie dla osób, które preferują oddzielne zaproszenia do problemów osobistych i biznesowych, a także dla tych, którzy chcą korzystać z usług kilku operatorów telefonii komórkowej, aby zaoszczędzić pieniądze. Należy przeznaczyć «Dual Sim Always On» funkcji Wśród wielu zalet modelu Samsung Galaxy Gwiazda Plus. Jej istota polega na tym, że podczas rozmowy telefonicznej na jednej z kart SIM drugi pozostaje aktywny. Ponadto, użytkownik urządzenia ma możliwość przełączania między jego rozmówców podczas rozmowy.

Zdjęcia i wideo

Gadżet jest tylko jedna kamera. Przez nowoczesne standardy to uważane za coś więcej niż tylko skromny – ma rozdzielczość dwóch megapikseli i nie jest wyposażony w lampę błyskową. Ponadto, nie można używać smartfonu do fotografowania w nocy. Urządzenie filmowanie wideo odbywa się z częstotliwością piętnaście klatek na sekundę, a rozdzielczość rolki jest 720×480 pikseli. Ogólnie rzecz biorąc, Samsung Galaxy Gwiazda Plus telefon nadaje się tylko do amatorskich zdjęć, które będą idealnie pasować do umieszczenia w sieciach społecznych.

bateria

Urządzenie korzysta z baterii litowo-jonowych wymienną, której pojemność jest równa 150 mAh. Pod warunkiem aktywne wykorzystanie smartphone (wiele rozmów, gry i Internet) będzie go ładować codziennie. Na pełnym naładowaniu to póki to trwa około trzech godzin czasu. Według producenta, model znajduje się w trybie czuwania, Samsung Galaxy Gwiazda Plus jest w stanie pracować około 370 godzin. W przypadku ciągłej rozmowy, gdy telefon jest w pełni zwolniony po 15 godzinach, a jeśli tylko słuchać muzyki – opłata potrwa gdzieś w nocy.

odkrycia

Podsumowując, należy stwierdzić, że całe urządzenie można nazwać budżet i stylowy smartfon, który jest idealny zarówno do wypoczynku i do pracy. Ze względu na stosunkowo niewielkiej wielkości modelu pasuje do dłoni. Aby poradzić sobie z zarządzaniem telefonie Samsung Galaxy Gwiazda Plus, nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą z łatwością. Dwa gniazda na karty SIM umożliwiają każdy właściciel odebrać swoje modele aktualnie optymalnych taryf i operatorów komórkowych. Jedyną rzeczą jest daleki od bycia na najwyższym poziomie – kamerą, więc dla tych, którzy lubią robić zdjęcia modelu nabycie nie będzie bardzo udane przedsięwzięcie. Cokolwiek to było, tych, którzy szukają niedrogiego urządzenia z optymalną wydajność, eksperci zalecają bliższe spojrzenie na to jest do tego typu smartphone.