94 Shares 4785 views

LG Nexus 5: charakterystyka i opinie

Ogólnie rzecz biorąc, smartfon należy zauważyć dość inteligentną chipset, który pozwala mu działać skutecznie. Urządzenie posiada również aparat fotograficzny, który dobrze. Jeśli oceniać w systemie pięć punktów, to jest blisko 5. Urządzenie początkowo występuje w dwóch standardowych kolorach, ale można rozszerzyć swój krąg, biorąc pod uwagę, że obecnie istnieją telefony komórkowe tego modelu już na czerwono. Na rynku można znaleźć wersję telefonu, mając 32 GB pamięci wewnętrznej.


Jak wiadomo, charakterystyczna cecha składzie Nexus jest ich cena. Ten model można kupić za 15 tysięcy rubli, minimalna. I, oczywiście, głównym punktem programu był oprogramowanie o nazwie Google Android. I ostatnia, najnowsza wersja.

Opcje

Zawartość zestawu z Nexusem 5, które zostaną podane w tym artykule są raczej skromne cechy. Obejmuje ona samodzielne smrtfon, ładowarka, kabel USB i przypiąć go za pomocą którego można zmienić kartę SIM w urządzeniu.

projekt

smartphone konstrukcja trudno pochwalić. Poprzednie urządzenie gama modelu wygląda na tle o wiele bardziej korzystne. Chodzi o to, że był używany szklankę, która otacza smartfon po obu stronach. W modelu Nexus 5 wzór charakterystyczne sugeruje, że tworzywo sztuczne stosuje się w procesie wytwarzania tego urządzenia. Nad nim jest pokryta miękkim dotyku materiału. Aksamitny go dotknąć.

Obudowa ma kształt prostokątny. Końce znajdują się na górze, trochę korzyść. Krawędzie są zaokrąglone maszynę, która pozwala mu kopać w dłoni. Tylna powierzchnia dostatecznie płaska i gładka. Zaokrąglanie występuje tylko w same twarze krawędzie.

Jeśli mówimy o kolorach, byłoby najkorzystniejszą opcją czerwone lub białe. Od modelu akwizycji, wykonane w kolorze czarnym, to lepiej wstrzymać się, bo wygląda prymitywne. Jeśli nie jesteś zainteresowany konstrukcja i trzeba potężny farsz, następnie kolor może być ignorowane.

wymiary

We wszystkich trzech płaszczyznach smartfon długość 137 mm, szerokość – 69 mm, grubość – 8,59 mm. W takiej metryki smartphone danych waży 130 gramów.

Stosunkowo niewielka grubość z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia jednostka będzie w ręku wygodnie i bezpiecznie, to nie ślizga się w dłoni. Być może dla tych cech porównać z Nexus 5 może tylko Galaxy S4. Mimo że nie jest tak wygodne, jako członek błyszczących komórkowe, co oznacza, że slajd w dłoni.

Odciski palców, które szybko pokrywają tylną pokrywę, wyraźnie nie zadowolić użytkowników Nexusa 5. Charakterystyka mówi, że model czarnych palców są kluczowym wadą. Choć pozbycie się ich z tyłu urządzenia jest dość prosta, ale ich nagromadzenie może naprawdę stały drażnić miłośników czystości.

wytrzymałość

na powierzchni wyświetlacza jest wystawiony na działanie aplikacji oleofobowej, przy czym odciski palców na ekranie dotykowym, ściągnięte. Ponadto powłoka jest bardzo trwała. Nieumyślnie zostawić zadrapanie na niej trudne.

We wszystkich aspektach

Palcem po wyświetlaczu slajdy równomierny rozkład. Co w rzeczywistości, mówi o komfort podczas użytkowania. Urządzenie posiada obudowę odlanego. Zebrał się sukcesem. Nie zauważysz jakiekolwiek piski, luzów. On również nie będzie emitować chrzęst, gdy skręt maszyny.

Jak wspomniano wcześniej, moduł kamery jest umieszczony nie jest dość standardowy. Działa on na powierzchni tylnej pokrywy, ale nawet w tym przypadku wykazała, że szklany obiektyw szkody trudne. W górnej części przedniego panelu znajduje się głośnik. Projekt Nexus 5, którego charakterystyka zasługuje na co najmniej 3 punkty, nie świecą się oryginalność, praktyczność, ale jeszcze może się pochwalić.

Ponieważ rozmowa zeszła na dynamice, czyli kilka słów o nim. Urządzenie początkujący w obliczu faktu, że w trakcie rozmowy telefon będzie mieć trochę skręt. Jedynym sposobem, aby upewnić się, że dźwięk został właściwie wykorzystany. Jest udowodnione po raz kolejny niezwykły design, ale w tym czasie nie jest już kamery i głośników. Ma dość dużą objętość. Jeśli mówimy o jakości, to jest w zasadzie większość dobra. Wpływ jest chyba tylko jakość sieci, a urządzenie, z którego połączenie do użytkownika LG Nexus 5. Charakterystyka dynamikę wykazują żadnych podtekstów metalicznych w rozmowie z kimś. Echo jest również brakuje. Ale na drugim końcu (choć bez przewodów i bez mowy) użytkownicy smartfonów będą brzmieć lepiej. Często uwagę, że Nexus 5 użytkownik słychać głośne, ale niezrozumiałe.

W dolnej części przedniego panelu znajduje się dioda LED. W niektórych przypadkach nie ma dość poprawić swoją pracę: miganie może zostać przerwany lub nie występuje w ogóle.

Czujnik zbliżeniowy znajduje się obok przedniej kamery jest stabilny, ale czasami nadal trwa wolności i zbacza. I to jest złe słowo o czujnik światła otoczenia, aby powiedzieć i nigdy nie będzie. poziom podświetlenia przez jego pracy jest regulowane nie tylko sprawnie, ale także dokładne.

Po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania. Niektórzy użytkownicy końcowi mogą zauważyć, że jest wysoki. Tutaj można pomóc za pomocą kciuka. Ale poza tym żadnych wad nie jest przestrzegana, przycisk jest delikatnie ścisnął.

Na przeciwległych zboczy znajduje przycisków regulacji głośności. Producent musi złożyć oświadczenie, że przyciski są wykonane z materiału ceramicznego, który jest bardzo przydatny.

Oprócz przycisku zasilania po prawej stronie znajduje się zasobnik dla kart SIM. Usuń je, można za pomocą regularnych igły, nie tylko dzięki zastosowaniu specjalistycznych wtryskiwaczy. Na dole można zauważyć microUSB typ wejścia i prawo – mikrofon. Kiedy wejście to znajduje się na lewo od głośnika i mikrofonu odbiera niedoświadczony użytkownik już dla drugiego głośnika.

Górna powierzchnia może pomieścić jeden mikrofon, jak również szczelinę przeznaczoną dla przewodowe słuchawki standardowe 3,5 mm. Na tylnej okładce znajduje się obok aparatu lampa błyskowa LED.

Oto projekt jest LG Nexus 5. Oferuje on powiedzieć, że telefon jest w zasadzie bardzo prosty w obsłudze i wygodny w obsłudze, niezawodny chwyt. Jednakże oryginalność niego pod względem wzornictwa wyraźnie nie uniemożliwiłoby.

pokaz

Eksperymenty na projektowaniu, jak widzieliśmy, nie jest przeznaczony. Nie trzymać ich w obszarze ekranu. To Nexus 5 ma wystarczająco dużo wspólnego przekątnej 5 cali. Ten próg, przy którym w użyciu urządzenie z jednej strony skomplikowana. Próg nie został przekroczony teraz, i to przynosi wygodę w użyciu smartfona.

Powyżej znajduje się ramka, która jest o 12 milimetrów. Na każdym boku ramy wynosi 3,8 mm, zaś dolny – 16 mm. 74 procent całej powierzchni przednich aspektów przydzielonych tuż pod ekranem Nexus 5. Cechy, które są identyczne w tym zakresie zostały Uwaga tylko 3, Galaxy S4, G2 i G Pro.

Ekran 1 cal mieć 445 pikseli w rozdzielczości 1.090 przez 1.920 pikseli. Sami wskazać na ekranie, aby odróżnić złe, że podoba się użytkownikom smartfonów. 15 tysięcy rubli te parametry mają wyraźną przewagę. Gorilla Glass, ale raczej trzeciej generacji tej technologii, chroni ekran przed uszkodzeniem. Ponadto, technologia ta się powiedzie.

reprodukcji kolorów w normalnym świetle występowania wystarczająco nasycony. Ale jeśli mówimy o prostym, tutaj jest nieco zagubiony. Czystość koloru białego nie jest na najwyższym poziomie, oferuje nie Nexus 5. Funkcje wyświetlanie czerni jest jeszcze gorzej.

Urządzenie zawiera pojemnościowy ekran dotykowy. Należy zauważyć, że może jednocześnie obsługiwać 10 poprawki. Czułość czujnika na wysokim poziomie. W naturalnym świetle obraz nie traci koloru, nawet jeśli ekran jest ślepa.

Ogólnie rzecz biorąc, rynek smartfon istnieją modele i lepsze i gorsze pod względem reprodukcji kolorów. Nasz smartfon odgrywa ważną, ale nie najważniejszą rolę.

żywność

Bateria litowa związana-polimer, nie jest zdejmowane. Pojemność wynosi około 2300 mAh. Obejrzeć film w wysokiej jakości (oczywiście, jeśli maksymalna jasność) nie więcej niż 5 godzin. Jednocześnie na wyjściu dźwięk chcesz używać słuchawek. Muzykę można odtwarzać w sposób ciągły 35 godzin, 3 godziny rozciągnięte wysoka jasność gry, i może korzystać z internetu 6 godzin w jasnym oświetleniu.

Google Nexus 5: Dane techniczne

LG Nexus 5 wyposażony chipset Qualcomm rodzinę. Tym razem Snapdragon 800. 4 rdzenie, które działają na 2,26 GHz i zapewniają dobre osiągi. Adreno 330 jest stosowany jako akcelerator graficzny.

Funkcje Google Nexus 5: Pamięć

RAM jest 2 Gb. Użytkownik jest dostępny do użytku osobistego więcej niż 1 GB, zwykle 1,3-1,5. W zależności od wersji smartfonu w ciągu może być, lub 16 GB pamięci nieulotnej i 32 GB. Telefon Nexus 5, którego właściwości zostały opisane wcześniej napełniania nie oznacza instalacji dodatkowej przestrzeni pamięci.

wniosek

Kwestia znaczenia dla urządzenia nie został jeszcze ugaszony. Najbardziej aktywni użytkownicy mogą przechodzić modelu bo bateria w urządzeniu nie jest najmocniejszy, to nie wystarczy na długo.

Głównym powodem, dzięki którym ludzie nabywają Nexusa 5 – charakterystyka. Telefon bardzo zwinny i szybki, wymagania średnich gra na nim „latać”. Ale znowu, najbardziej wymagający użytkownicy nie będą mogli w pełni korzystać z najnowszych aplikacji.