386 Shares 8659 views

Jak zostać superbohaterem w naszym świecie

Wielu fanów sagi o superbohaterach wspólną – pragnienie, aby stać się superbohaterem. Jednak aby zrealizować marzenie się rzeczywistością, trzeba mieć pewne cechy osobowości obowiązkowych że ktoś jest z natury, i ktoś będzie musiał je intensywnie rozwijać. I teraz dochodzimy do głównego pytania, jak stać się superbohaterem.

Historia i staje superbohaterowie

W pierwszej linii, które mają w mniejszym lub większym stopniu wszystkich superbohaterów – jest w porządku trochę poświęcenia, chęć służyć nie stać, a ludzie do dobroci i sprawiedliwości.

Jak stać się superbohaterem, zostanie opowiedziana w pierwszej kolejności nie jest filmów i kreskówek i komiksów, ponieważ jest to miejsce narodzin każdego superbohatera. Pierwszy napływ tych znaków odbyła się między 38-40 lat ubiegłego wieku, kiedy poszliśmy po raz pierwszy do walki o dobro i sprawiedliwość i superbohatera Batmana, a następnie na początku lat sześćdziesiątych – Spider-Man, X-Men, Iron Man i in. Następnie dziewięćdziesiąte zadowolony z nowych bohaterów jak Hellboy i odradzania. Wyjątkiem od tej godne parady znaków stał Hancock, który stworzył daleko od pozytywne, rodzaj alkoholowego z osobliwym poczuciem humoru. W rzeczywistości, ta nowa generacja superbohater, który jest tworzony dla filmów pełnometrażowych.

Jeśli mówimy o tych znaków, jako swego rodzaju obcych i mutantów, kwestia, jak stać się superbohaterem, staje się dość trudne. Ktoś ruchu ciężkich przedmiotów, ktoś skacze w internecie, a ktoś daje ostre pazury niezniszczalnego metalu. Ale w ogóle istnieją wyjątki, ale ponieważ tutaj nie było porządnych ludzi, którzy oczywiście nie o tych lub innych zdolności, stanie do walki zła. Aby te obejmują ten sam Batman i Iron Man. Jeśli mówimy o tych ostatnich, to robi kalekę. Ich superbohaterem i trzyma się w większym stopniu na temat najnowszych osiągnięć nauki i postępu.

Przyczyny staje się superbohaterem

Większość superbohaterowie w przeszłości się pewne problemy (ukąszenie pająka, porwanie, bomba wybuch gamma). Nie wszystkie, ale większość. Pewne znaki dokonały ich wyboru samodzielnie, a nie przez przypadek. Na przykład, Kapitan Ameryka został pierwotnie zgodził się przejść do eksperymentu do walki z nazistami.

Każdy z nich ma pewną ukryty motyw, który superbohatera i wykorzystać go. Na przykład, Spider-Man poważnie doświadczyli śmierci swoich rodziców, a następnie zamordowanie wuja Bena, Superman i Batman wspomina swoje dzieciństwo lub pochodzenia, a bohaterem jak Hancock, powszechnie używane do być bogiem, dobrze, albo anioł, co najgorsze.

Specjalne warunki dla superbohaterów

Dodatkowo, każdy superbohater ma podwójne życie: z jednej strony, on jest bohaterem w przebraniu, a po drugiej – zwykły człowiek, który ma swoje życie osobiste, pracę, pragnienie. Te dwie linie są często przecinają się, przynieść przeciwności i zmierzyć się z trudnym wyborem. Nawiasem mówiąc, kobiety są superbohaterowie (jak Catwoman czy Black Cat), w tym sensie, bardziej zdecydowanie i szybko dokonać wyboru. Okazuje się, rodzaj wersji superhero feminizmu.

Każdy z Super Villains są zawsze równe wytrzymałości superbohatera (pamiętaj tylko serial animowany o superbohaterach). Oni także, w pewnym stopniu obdarowany i głównego bohatera ma ładny ciąg w górę, by pokonać złoczyńcę.

Dobrze, jeśli mówimy o bogactwie, to jest dość względne pytanie. Tak, Profesor X, Batman, Iron Man – wszystkie z nich są milionerami. Z drugiej strony – Hancock – faktycznie bezdomny, ale to nic, aby zapobiec supergeroystvovat i Hellboy o zabezpieczeniu społecznym, który również nie jest przeszkodą do dobrych uczynków.

W skrócie, jak stać się superbohaterem – kwestia dość kontrowersyjna, ale będzie wymagać, aby nie ukąszenia pająka i straszliwe eksperymenty na siebie (tym bardziej, że w realnym świecie to można dostać w niektórych instytucjach ponieważ) i prostych ludzkich cech, które tylko pomóc robić dobre uczynki.