303 Shares 8729 views

Zabawne opowieści o zwierzętach od życia. Śmieszne historie o dzieci i zwierząt

Zabawne opowieści o zwierzętach można powiedzieć prawie każdy inny właściciel jądra ogoniastego. Zwierzęta, które żyją obok nas, pokazując cuda pomysłowości i stale zachwycają nas swoim nietypowym zachowaniem.


kiełbasa

Zabawne opowieści o zwierzętach dla dzieci pokazuje, że nasi mniejsi bracia mogą być bardzo bystry. Oto jeden z nich.

Dziewczynka mieszkała dwa koty. Zwierzęta kundel, ale sztuczki umysłu i fantastyczne. Oba Miłośnicy ukraść kawałek stołu. Wziął go z kiełbasą lodówki, umieścić na stole, a następnie zadzwonił telefon w pokoju. Szła na krótką chwilę, ponieważ zarówno spanie kot.

Zwroty – nie kiełbasa. Pod stołem siedzi najmłodszego kota i patrzy uczciwych oczy. Stary kot śpi. Obserwator dostał burę. Kiełbasa był przyzwoity kawałek i zjeść wszystko kot nie mógł. Bóg jest z nią, z kiełbasą, ale jeśli włożył kawałek gdzieś w lodówce i nie można dostać, smród będzie w mieszkaniu.

Kiełbasa dziewczyna patrząc przez około 20 minut, aby wspinać się po kuchni, ani śladu. Kot siedzi w tym samym miejscu, jak gdyby nic się nie stało. Była zmęczona, postanowił pić herbatę. Usuwa spanie kota z krzesła – a pod nim jest kiełbasa! Sly chrząszcz usłyszał, że właściciel wraca do kuchni i położył się na zdobycz, i udawał, że śpi. I czuła, że takie przypadki zdarzają się tylko w komiksie sekcjach „zabawne historie o zwierzętach”. Jest możliwe, że młodszy kot pochodzi od starszego w konspiracji i rozpraszające.

szkolenie

Rodzina z dwójką dzieci, 6-letniego chłopca i 9-letniej dziewczynki, która przyjechała do dalekich krewnych. Dzieci dość głośny, często twierdzą, zatrzymajcie się, krzycząc. Po przyjeździe, że zostali ostrzeżeni, że nie jest kot w domu, ale nie lubi uczucia i może zarysować, więc dzieci muszą uważać z nim.

Podczas gdy rodzice rozpakowywania, dzieci bawiły się w dużym pokoju. Po pierwsze, oddawał się, zaczął się śmiać głośno. Po pewnym czasie, w domu było bardzo cicho. Rodzice postanowili sprawdzić, co jest tak zajęty potomstwo.

Dzieci sob na ogarnięcie parapet i po turecku, a na dole z ogromne widok tempie kota. Okazało się, że on naprawdę nie lubi płakać, tak zaczyna „wychowywać” – uruchamia się i gryzie nogi. Przez cały tydzień w domu było cicho.

reklama

Zabawne opowieści o zwierzętach Życie może poizoyti i niezwykłymi zwierzętami. Odbyło strzelanie reklamy. Według scenariusza zajęło zaproszonej zwierzę, mianowicie jeża. Kłujący aktor miał biec do jabłek z apetytem i powąchać to. Oto tylko scenariusz jeż nikt zapoznać, więc po pojawieniu się na boisku, zwinął się i zamarł.

Próby zwabić jeż jabłko nie powiodło się. Asystentów zadzwonił znajomy przyrodnik, poradził dmuchać na jeża. Przyniósł suszarkę z garderobą, wiał. Rzeczywiście, jeż odwraca się i zaczyna uciekać z suszarki. Ale przez apple. Owoce i nadkalyvali i karbowane, ale zapach zwierzęcia nie jest atrakcyjna.

Ponownie nazywa przyrodnik. Powiedział, że jabłka i grzyby zwabić tylko animowane jeże, ale prawdziwe zwierzęta jedzą owady i mięso. Tak więc, do zainteresowania się naszym jeż jabłko, konieczne jest przynajmniej namaścić mięsa.

W wyniku strzelaniny wyglądał arcydzieło. Asystent z suszarką wbity jeż z jabłkiem, który świecił od nadzienia tłuszczowego. Jeż w biegu próbując go lizać, ale ostatecznie Segal pod najbliższym szafie. Został on odzyskany i zacząć wszystko od nowa. Film wyszedł bardzo wzruszające.

zamożny

mogą wystąpić ze względu na zbieżność zabawne historie o zwierzęta. Mąż jednej kobiety za szybko stał się bogaty. Wykonane dobrym stanie, kupiliśmy samochód. Sąsiad na miejscu dość często przyszedł do nich i szczerze zazdrościć ich dobrobytu.

Jedna kobieta przygotowywała się do jakiegoś wypoczynku, a przy okazji kupił słoik z czerwonym kawiorem. Otworzyłem go – a produkt oczywiście zepsuty, zapach nieprzyjemny, szarą patynę. Właśnie wtedy zadzwonił dzwonek do drzwi, a słoik został umieszczony na stole. Przyszedł sąsiad. Zamienić kilka słów na korytarzu, kobieta poszła do kuchni, ale kot nie udało się dotrzeć do jaja.

Pani nie jest nieco zdenerwowany (bo produkt będzie jeszcze zniszczony), po cichu wycofał Muska od stołu i umieścić słoik przed nią, a nawet ze słowami: „niech jedzą, lubi łowić” Od tego czasu, aby odwiedzić sąsiada nie zahazhivala.

Fizyka kot

Moi rodzice kupili trzyletnią dziewczynkę kota. Oczywiście, że dziecko jest bardzo lubiący niego i nie ma z nim. Catala na wózku inwalidzkim, ubrana w ubrania lalka. Kot nie był zadowolony, ale uciec z małej gospodyni nie mogła ona go ciągnąć wszędzie.

Po rodzice zauważyli dziwne zachowanie kota – jest to długi czas leżąc na dywanie, skręcone, wirowane. Zagadka została rozwiązana bardzo szybko. Kiedy chciała wziąć kota, jego futro zelektryfikowana porażenia prądem na palcach dziecka. Ona natychmiast odsunął się od zwierzęcia. Ivory jest często stosowane tej techniki.

męczennik

Śmieszne real life stories o zwierzętach mogą pokazać, jak dobrze psy zrozumieć ludzi. Kierowca odebrał psa, leżącego na poboczu drogi. Oczywiście uderzeniu samochodu, tylne nogi przeciąganie. Albo prądem lub urazu. Niestety dla zhivotinku przyniósł do jego garażu, wykonane podstilochku. Podawany niemal z łyżką. Psa leżącego, je niechętnie, patrząc żałośnie.

Każdego dnia człowiek martwi się o psa, szczególnie za to, że ona nie udać, a nawet nogi nie poruszają się. Cały tydzień był nawinięty w garażu w godzinach porannych i wieczornych. I wtedy na myśl, że zapomniał zamknąć garaż, pobiegłem do obiadu. Otwiera drzwi, a pies jako szczeniak skacze, bawi się ze szmatą. Ona racji swego Widziałem, zatrzymał się w skoku. A następnie tylne nogi ugięły, a „sparaliżowany” kwilenie zwierzę cicho, wszedł z powrotem do ich podstilochku.

Zabawne opowieści o zwierzętach można powiedzieć, że nawet psy leżą. To wszystko skończyło się happy endem. Poszkodowany został wysłany na wsi w towarzystwie jeszcze dwóch psów, a od tajemniczej choroby zniknął.

Bliźnięta

Zabawne historie o dzieciach i zwierzętach wykazują, że dzieci są znacznie bardziej zwracać uwagę na szczegóły, niż dorośli. Żył w kota rodzinnego, zwykły biały dżentelmena z szarą plamę na boku. Lubił spacer, ale więcej niż kilka dni nie pobyt, jeść, spać ran. A potem zniknął na prawie tydzień, jego żona i syn byli martwi, poszliśmy szukać – nie ma sensu.

Ojciec zabrał dziecko do babci na weekend, wrócił do domu i zobaczył kota Vaska na ganku najbliższego sklepu. Gülen zabrał do domu. Kot zjadł cały weekend, spanie.

Dziecko przyszedł do domu i od razu do kota. Podnosi go i poprosił matkę do ojca: „A Vaska gdzie”. Rodzice i otępiały. Okazuje się, Vaska spot powinien być po drugiej stronie. I ten kot – jeden do jednego, lustrzane odbicie. Oszukana 2 dni regularnie chodził do podajnika, jeść z cudzej miski, a nawet spali w tym samym fotelu! Sam Vaska pojawił się następnego dnia. Sąsiadów zareagował normalnie, a teraz żyje w rodzinie dwóch identycznych Kat.

dzianina

Zabawne opowieści o zwierzętach mogą wystąpić, jeśli zwierzęta są bardzo podobne w wyglądzie. Dziewczynka Marina mieszka „jersey”, czyli trzy koty. Przeciwnie, 2 koty i kota. Czarny Marquis to dziedziczone od sąsiada w mieszkaniu, który przeniósł się do innego miasta, a kot z pick nie chciał. Marina nie był przeciwny, ponieważ przyzwyczaiłem się do tego, i kocha zwierzęta. Mąż dziewczyna żonaty z jego „bagażu” w postaci strumienia czarnego kota Masha.

Oba zwierzęta wysterylizowana i dostał razem dobrze. Para nawet żartował, że mają ten sam smak co najmniej kotów. I wtedy okazało się w pobliżu wejścia do Bax, ciemnoszarym nastolatka z poważnych obrażeń nóg. Nie sprawiają, że przeszłość, wyleczyć. Gdzie dwa koty – a trzeci nie boli.

Ale cała sprawa jest taka, że moja matka Marina kategorycznie przeciwko zwierząt w domu. Są hałas, brud, zapach i tak dalej. Słyszała o wygląd kiści zapisów Marques, choć już mieszka oprócz swoich rodziców. Mama zaczęła się do przystani do odwiedzenia częściej po ślubie i jej kot zafascynowany. Kobieta nawet przyniósł mu słodycze, pogłaskała i nazywa intelektualnej.

Kiedy Marina ożenił się, po prostu boi się powiedzieć mamie, że ma dwa koty w mieszkaniu. Ale okazało się, że kobieta nie widzi żadnej różnicy, a Masha pogłaskał jak markiza. I nawet Bax nie jest inaczej, pomimo nieznacznej różnicy w kolorze. Wystarczy zauważyć, że kot został odzyskany cienka. Najważniejsze było – o wydaleniu dwóch zwierząt w sypialni, gdzie kobieta nigdy nie nadeszła.

Ale pewnego dnia, moja matka przyszedł bez zaproszenia. W korytarzu, ona prawie usiadł na podłodze, gdy ją z kuchni Rzucili trzy pysk kota czeka na smakołyki. Ale zły jest bezużyteczna – na okres trzech lat, kobieta nie zauważyła żadnego nadmiernego hałasu, bez zapachu, bez brudu i uszczelnienia kochał, choć w jednej osobie.

Głód nie jest moją ciotką

Natalya ma jamnik pies rasy. To pies o długim ciele i krótkich nogach wygląda niewygodne i leniwy, ale w rzeczywistości pies myśliwski, aktywny i zwinny. Charakter, jednak nie jest najłatwiejsze. Basia wszystkie zespoły po prostu odnotowuje składania nie jest łatwe do osiągnięcia z nim. Ale ona ma doskonały apetyt, zjada wszystko, co jest złe. Za dodatkową odrobiną duszy jest gotowy do sprzedaży. Na spacer na smyczy, aby utrzymać Basia jest po prostu niemożliwe, zwłaszcza jeśli pachniało pobliżu martwego kruka lub faul głowy ryb.

Natalia mieszka w pobliżu dużego parku. Jesienią chodzić tam dobrze, że robi to często w towarzystwie psa. Na jednym z spacery Basię w całym pośpiechem wpadł do stawu. Pogoda była dobra, most był dość dużo ludzi, dzieci karmione kaczki z pieczywem. A potem wyskakuje z krzaków Basset i łapie wodę.

Psy tej rasy nie pływać bardzo dobrze, ale Basia starał jak najlepiej. Złamała się bandą kaczek i zaczął zabierać ich chleb. Ptaki szybko wycofał się ludzie śmiać, wyrzucanie chleba zabawny pies. Basia była gwiazdą wieczoru. I od tego czasu jej pani wygina się wokół stawu w szerokim łukiem.

nawyk

Jedna rodzina żyła bardzo inteligentnego kota. On nauczył się oczyścić w toalecie, nie spłukać. Podobnie jak osoby. Ludzie byli dumni z kotem i często chwalił się, że nie musiał się wysilać z zasobnika czyszczenia.

To tylko jedna z uciążliwości. Nagle kot zachorował Zamocować pokrywę toalety, a jako że nie spodziewałem się takiego obrotu i był w stanie relaksu, to jest bardzo przestraszony. Ale kot jest mądry, on nadal korzystać z toalety. Oto tylko zaczął siedzieć naprzeciwko podstępny pokrywę.