136 Shares 8057 views

Jak usunąć „Vebaltu” z komputera: instrukcje dla początkujących

Dzisiaj przyjrzymy się stwierdzeniem, że odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób mogę usunąć” Vebaltu „z komputera” Ta informacja ma zastosowanie do realiów współczesnego Internetu. Po tym wszystkim, na wiele sposobów, rozszerzając sieć, są nieskuteczne. Także przedstawi pewne zalecenia w celu ochrony przed ponownym zainstalowaniu oprogramowania. Tak więc, można dowiedzieć się, jak usunąć „Vebaltu” z komputera.

niezbędne informacje

Po pierwsze, powiedzmy, że Webalta – jest wyszukiwarką. Został on stworzony przez rosyjskich programistów. W chwili obecnej usługa jest promowany za pomocą specjalnych środków, bez zgody użytkownika zainstalować ich oprogramowanie. Co do zasady, „Vebalta” ukryty pod innymi programami i dyskretnie instalowane na komputerze. Po ponownym uruchomieniu komputera z wyszukiwarki i strony startowej na wszystkich przeglądarkach zmieniać Webalta. Standardowe narzędzie do usuwania nie doprowadzą do oczekiwanego rezultatu. Wszystko wróci po następnym uruchomieniu systemu operacyjnego. Aby usunąć „Vebaltu” w przeglądarce, należy użyć metody bardziej dogłębne. Będzie to mieć wpływ na klucze rejestru. Nie denerwuj się, jeśli nie wiesz co to jest. Szczegółowe instrukcje pozwolą Ci zrozumieć.

instrukcja

Aby usunąć „Vebalta” z „windose 7” powtórzyć następujące kroki:

  1. Otwórz Edytor rejestru. Aby to zrobić, należy kliknąć na przycisk „Start”, przejdź do „Wszystkie programy”, znajdź folder „Akcesoria” i wybrać środki „Execute”. W linii wprowadzania wpisz regedit.
  2. kliknij na zakładkę „Edytuj” w górnym pasku nawigacyjnym i wybierz „Szukaj”. Tutaj można wpisać linię webalta.
  3. W prawej części programu zostaną podane wyniki. Muszą zwrócić się do usunięcia.
  4. Powtórz krok 2 i 3, aż wszystkie klucze rejestru oznakowanych webalta. Aby przyspieszyć ten proces, można użyć gorący klawisz F3.

informacje dodatkowe

Wcześniej nauczyłeś się, jak usunąć „Vebaltu” z komputera ręcznie. Ale można użyć różnych automatycznych narzędzi. Robią całą pracę samodzielnie, trzeba tylko zmienić stronę startową w przeglądarce. Przykładem takich programów jest SpyHunter 4. Pobrać go można całkowicie bezpłatnie. Tylko uważaj na podróbki. Zaleca się uruchomić tylko z oficjalnej strony. Aby program działał poprawnie, trzeba mieć uprawnienia administratora. Postaram się podać kilka sugestii, które nie zostanie złapany po raz drugi na tej samej przynęty. Po pierwsze, nie można pobrać oprogramowanie z niezweryfikowanych niesprawdzonych miejscach. Jeśli to możliwe, staraj się używać tylko na oficjalnej stronie programu. Po drugie, normalne obzavedites środka przeciwwirusowego. Pozwala zaoszczędzić wiele kłopotów. I wreszcie, być bardziej czujni.

wniosek

Kwestia „jak usunąć” Vebaltu „z komputera” niepokoi wielu ludzi, którzy posiadają niepożądany wyszukiwarkę. Jak można mieć pewność, istnieje rozwiązanie tego problemu. I radzić sobie z nim będzie mógł każdy.