125 Shares 3508 views

Szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z programu Instagram

Teraz prawie każdy nowoczesny smartfon ma zainstalowaną aplikację Instagram. Umożliwia edycję zdjęć i udostępnianie ich innym użytkownikom. Jednak wiele osób nadal ma pytanie, jak korzystać z programu Instagram.

Przede wszystkim porozmawiajmy o funkcjach dostarczonych przez program Instagram. Dzięki niej możesz robić zdjęcia, stosować filtry i dzielić się swoimi wysiłkami z innymi użytkownikami. Warto zauważyć, że zdjęcia zrobione przez Instagram mają kształt kwadratowy (inne aplikacje mobilne współpracują z obrazami, których współczynnik kształtu wynosi 3: 2).

Aby rozpocząć korzystanie z programu, musisz go pobrać do smartfona lub tabletu. Jest tam Instagram dla Androida i iOS. Poprzez interfejs i funkcjonalność, nie różnią się. Program można pobrać na Play Market lub w App Store (w zależności od systemu operacyjnego zainstalowanego w urządzeniu). Zaleca się nie pobierać programu Instagram z zasobów innych firm, ponieważ wirus może wysyłać wirusa, który wysyła płatne SMS do krótkich numerów.

Podczas pierwszego uruchomienia otwiera się ekran powitalny, w którym użytkownik zostanie poproszony o zarejestrowanie. Bez tego Instagram po prostu nie zadziała.

Po zakończeniu rejestracji prawdopodobnie zastanawiasz się, jak korzystać z programu Instagram. Nie ma nic trudnego: po pierwsze aplikacja zaoferuje Ci znalezienie znajomych poprzez sieci społecznościowe (Twitter, Facebook itp.). Jest zdecydowanie zalecane, aby przejść tę procedurę – w końcu będziesz mieć dostęp do taśmy zdjęć kilku osób naraz.

Ekran główny aplikacji to wstążka zdjęć znajomych. Jednocześnie możesz oceniać i komentować zdjęcia, które lubisz. W taśmie możesz przejść do przycisku "Dom", który znajduje się w dolnym menu.

Również w dolnym menu znajduje się przycisk z trzema gwiazdami. Klikając na niego możesz przeglądać najbardziej popularne zdjęcia z całego świata. Są one regularnie aktualizowane. Podczas oglądania ich nie możesz opuścić programu Instagram przez wiele godzin. Również podczas przeglądania taśmy popularnych zdjęć możesz znaleźć osoby, które będą zainteresowane subskrybowaniem.

Jak już wspomniano, głównym celem programu – tworzeniem, przetwarzaniem i późniejszym rozładowaniem zdjęć do sieci. Ale jak używać programu Instagram, jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć tę funkcję? To wszystko proste. Wystarczy kliknąć niebieski przycisk z obrazem aparatu. Następnie możesz zrobić zdjęcie i przetworzyć je. Program posiada 17 filtrów, dzięki którym można przekształcić obraz poza rozpoznawanie. W szczególności można zwiększyć kontrast, edytować odcienie i rozmyć obraz.

Oto lista najważniejszych funkcji tego przydatnego programu. Teraz pytanie, jak korzystać z programu Instagram, nie powinno się powstać. Zasadniczo można opanować aplikację bez żadnych wskazówek – ponieważ jego interfejs jest intuicyjnie zrozumiały. Ponadto, w 2012 r. Pojawiła się rosyjska wersja programu Instagram dla Androida i iOS. Dlatego znacznie łatwiej było korzystać z programu.

Ogólnie rzecz biorąc, Instagram to bardzo wygodna usługa, w której zawsze możesz przeglądać z smartfona lub tabletu i dzielić się zdjęciami. Wartymi analogami do aplikacji nie jest tak popularne wśród użytkowników urządzeń mobilnych.