736 Shares 4015 views

Dlaczego i jak wiać jajo? Mogę dmuchać gotowane jajko?

Jak uwolnić surowe jajko na treść? Istnieje kilka sposobów, jak blow jajko. Ale po pierwsze, co zrobić. W jajach upiększanie dla wielkanocne zazwyczaj obejmuje dorosłych i dzieci oraz osób starszych. Teraz to nie ma znaczenia, kto pierwszy wymyślił robi te zabawy i atrakcyjnie urządzone z kompozycji gotowych jajo „puste”. Cała rodzina razem pracuje nad przygotowaniami do uroczystości.

Słodka praca główna

Jest praktycznie niemożliwe, aby wymienić wszystkie sposoby, w jakie zdobią skorup. Są to:

 • ręcznie malowane jaja wielkanocne;
 • perełki cekinów i cyrkonie, przymocowane za pomocą kleju;
 • wiążąc hak i wykończone klejenie koronki;
 • owijając koralików i innych.

Aby zachować piękno to wszystko jest konieczne, aby zwolnić surowe jaja z żółtek i białek, a następnie wypłukać wnętrze. Następnie muszle powinny być suche – a półprodukt do wspólnej rodziny jesteś gotowy.

Jak usunąć zawartość, pozostawiając całą skorupę

Istnieje kilka sposobów, aby wydmuchać jajko z powłoki bez uszkadzania go:

 1. Z jednej strony surowe jajko Pierce duża igła, szydło lub stud, tworząc zgrabny otwór. Na przeciwległym końcu muszli zrobić dziurę nieco szerszy pierwszy. Zwyczajne wykałaczką lub igłą należy przekłuwać żółtka i próbują mieszać go trochę z białkiem. Następnie, w mały otwór do wstawiania konwencjonalnej strzykawki. Działając je jako pompy, w jajku łapiąc powietrze. Wewnątrz ciśnienie buduje pod działaniem którego wpada do wstępnego wyciągniętą kubka zawartość.
 2. Jak cios jeszcze jajko? Drugi sposób jest podobny do pierwszego wszystko z wyjątkiem powietrza wewnątrz metody powłoki. Można tylko z mocą dmuchać powietrze do małego otworu ustach. Wynik będzie taki sam, jak w pierwszym przykładzie wykonania.
 3. Użyj gruszka aptekę w tym samym celu, musimy wymyślić najbardziej doświadczonych projektantów domowych. Jak cios jajo „gruszkę”? Znacznie wygodniejsze niż w ustach, jest łatwiejsze i szybsze niż strzykawki.

Jak prać zdewastowany skorupkę

Tak aby nie przesłonić zdarzenie przyjemny do zdobienia pisanek zapachu muszli, należy je przepłukać ciepłą wodą. Ubiegać się o to jeszcze raz „gruszki” lub strzykawki. Proces ten powtarza się kilka razy, w celu zakończenia oczyszczania muszli.

Można wzmocnić przyszłe rzemiosła z białego kleju. Nieco mocnym klejem rozcieńcza się wodą i wylewa do powłoki, rozmowy zawartość wylewa się ponownie. Kiedy powłoka jest jak suche, stanie się jeszcze silniejszy. Jest to bezpieczne, aby dać taką jajko w ręce nawet najmłodszych członków rodziny.

Jak łatwo uwalnianie ze skorupki jajko

Jak cios jajo? Aby to zrobić, musimy wymyślić jakiś sposób podobne. Ale jeśli można dmuchać gotowane jajko? Okazuje się to możliwe! Tylko powłoka następnie nacisk będzie przydatna dla cudzej twórczości, aby nie tworzyć dekoracje wielkanocne.

Co należy zrobić:

 • jaja gotowane;
 • nie ochłodzić się w wodzie, wystarczy umieścić w misce i ciepłe;
 • wziąć jedno jajko i to szybko, w ciągu pięciu sekund pod bieżącą wodą, aby schłodzić powłokę;
 • szybko przebić skorupce nóż z dwoma przeciwległymi końcami;
 • doprowadzenia jeden otwór do jamy ustnej;
 • jeden energiczny i silny wydech Push gotowane jajko ze skorupki.

Jeśli masz czas na dostosowanie się, a w krótkim czasie uczynić z pęknięcia z boku muszli między otworami, proces dmuchania odbędzie się jeszcze łatwiejsze. Wszystkie czynności wykonywane są bardzo szybko, natomiast skorplupa jaja nie mają czasu, aby stać się znowu gorąco.

Powstałe ciało stałe, trochę pomarszczone skorupy mogą zostać wykorzystane do utworzenia panelu przez zastosowanie skorupki jajka. praca rodzina może kontynuować nie tylko w czasach pre-wielkanocnych, ale także w każdym innym czasie. Shell puree w płaszczyźnie i przyklejone do przycinania ze sklejki, tektury lub płyty wiórowej miły i malować fabuły. Pojawi się obraz, który można dać lub ozdobić swój dom.