523 Shares 4862 views

Mistrz w rzemiośle ogród z rękami

Chcesz spędzić czas w kraju to nie tylko zabawa, ale także dobry użytek? Postaraj się, aby rzemiosła ogród z ich rąk. Dzieci chętnie uczestniczą w taki kreatywny zawód, a może nawet uda się takimi sprawami.

Jeśli masz dużą infield, rzemiosła z rękami w ogrodzie będzie bardzo pomocne! Przynoszą trochę jasne kolory i oryginalność w projektowaniu. Możesz zacząć od najprostszych: dekorowanie grządek. Co za nudne rzeczy, takich jak kwiaty rosną w ogrodzie niezwykłego? Dlaczego nie umieścić je w starym, bezużytecznym wagon, który z roku na rok zapomnij zabrać śmieci? Rzemiosła w kraju, jak i odsetki, które wydają się najbardziej nieatrakcyjne rzeczy mogą stać się prawdziwymi dziełami sztuki.

Więc najpierw trzeba przygotować nasz „Kwiat łóżko”. Że nie wyglądało to aż tak straszne, powinno być trochę aktualizacja i farby, i można, a wręcz przeciwnie, aby przynieść starożytności i po prostu przykryć lakierem lub specjalną powłoką do drewna, tak że nie jest już portu. Następnie przygotować grunt dla zakładu: wskazane jest, aby wybrać najbardziej podatny grunt, nie szczędząc nawozu. Nawiasem mówiąc, możemy zauważyć, że to musi być aktualizowana co roku do roślin było wygodne. Dlatego należy wybrać kwiaty i jednoroczne posadzić swoje sadzonki.

Zorganizować wakacyjnych doniczkowych, biorąc je na świeże powietrze. Po prostu ich nie zapomnieć i pochodzą z niezwykłym miejscu. Jest możliwe, aby przekształcić stary stolik nocny w innym klombu, a na górze umieścić kilka doniczki. Otwarte pudełka na różnych poziomach sadzić begonie, ageratum, Coleus, bratki i inne rośliny jednoroczne, które sądzisz pójdzie dobrze z roślinami.

Myślisz, że na próżno, że rzemiosło ogrodnicze, z rękami wykonane z naturalnych materiałów i złomu, to jest niemożliwe, aby pomieścić. Klasy pracy, dzieci często różne drobiazgi. Na przykład, dane z jodły czopków. Można je znaleźć doskonałą aplikację na trawniku, szczególnie jeśli robią kilka kolegów. A co z grzybów starych pniach lub jeż z butelek plastikowych odpadów? Nawiasem mówiąc, bo masz wielkie łóżko, jeśli wielu z nich trzymać w glinianym kopcem, nadając kształt jeża. Na dnie butelki i wyciąć zakład do różnych kwiatów nisko rośnie. Oczy i czubek nosa do cięcia drewna. Takie zwierzę po prostu nie może pozostać niezauważone!

Rzemiosła ogrodowe z rękami można zrobić z drzewa. Od okazuje się ciąć zabawnych figurek. To może być strzał w wiersz Agnii Bartho Valley z tym samym lub kreskówki. A jeśli lubisz rosyjską opowieść ludowa, można tworzyć i Bun z firmą lub z chaty królika.

Powrót w rzemiośle ogród z ich rąk, aby dobrze wykonać z kamienia. Takie dane mogą budować i dzieci. Najprostszym rozwiązaniem – aby znaleźć gładkich kamieni i malować je, na przykład dokonując motyl, biedronka lub Smeshariki. Wszystko, czego potrzebujesz – jest wyobraźnia, farby, pędzle i powlekania natryskowego.

W rzeczywistości nie wszystkie pomysły okażą się za pierwszym razem, ale nie istnieją żadne granice perfekcji, a nawet niezdarny bug będzie wyglądać całkiem ładnie na trawniku. Co najważniejsze, badania takie uspokajający wpływ na Ciebie, a będziesz cieszyć się z czułością te rzemiosła.