540 Shares 8466 views

Jak zrobić własną grę

Gry dla współczesnego człowieka – jest to istotna część życia codziennego. Obecnie istnieje ogromna ilość – najbardziej wymagający smak. Widmo takiej rozrywki jest bardzo szeroki: od najmniejszej do widzów dorosłych. Są one również podzielone według gatunku i wielkości. Ale czasami jest to dość trudne do znalezienia wśród niezliczonej ilości najróżniejszych i różnorodnych gier. Ale zawsze jest łatwo znaleźć poradnik jak zrobić własną grę. Więc jeśli istnieje potrzeba, nie tak trudno. Najważniejsze – aby znaleźć dobrą melodię i instrukcje krok po kroku.

Trochę historii gier

W obu postaci, zostali towarzyszy człowiekowi od powstania naszego świata. Gry służyli do rozrywki i rozwoju. Dzieci rozproszony domowe zabawki do angażowania się w licznych pracach domowych. Dorośli stosować je ustawić nastrój. Odkryli wiele sposobów, aby gra swoje ręce. I każdy miał w tym samym czasie swój własny charakter i urok. Do dzisiaj zachowały się również kilka elementów, które zostały użyte do hazardu już w 3500 rpne Ale najbardziej starożytnych uważane za normalne sześciokątne kości. Zostały one wykonane z różnych materiałów: kości, ceramiki, drewna.

Przez wiele wieków, kilka osób grać w gry. I tylko w XXI wieku poprzez automatyzację okazję zrobić to sam. Wszelkie ruletkę i „jeden uzbrojonych bandytów”. Z biegiem czasu, gra, zamiast zjednoczyć, zaczął zrażać ludzi. Teraz prawie wszystkie ludzkie dziedzictwo zdigitalizowane i przystosowany do komputerów.

Jak zrobić grę dla najmłodszych

Rozwój dzieci w wieku do jednego roku jest bardzo ważne. I w jaki sposób można nauczyć dziecko do opieki, logicznego myślenia i dowcip? Oczywiście, za pomocą gier. Tylko w ten sposób można łatwo, bez moralności i siły, by rozwijać w dziecku wiele talentów wrodzonej natury.

Wiele sklepów dziecięcych oferują ogromny wybór gier, ale czasami lepiej jest rozwijać swoje własne. Jest to przydatne, i bardzo interesujące. Wszystko, co potrzebne można znaleźć w specjalistycznych publikacjach, że powie wszystkim, jak zrobić grę.

Popularne rozrywki dla dzieci, nawet w „niedoświadczonych” wieku są rzeźbienia i rysowania. Na tej interesującej lekcji mama może zrobić własną gliny i farby. Glina – zwykle słodkie ciasto. Na to trzeba mąkę, sól, sok z cytryny, wody i wielu kolorowych barwników spożywczych. Na rysunku można również bezpieczne, a co najważniejsze, pyszne kolory marchewki lub soku z buraków. Trzeba tylko mąkę, sól i trochę oleju roślinnego.

Interesujący dziecko będzie dobrze i zbierając specjalne zagadki. Tutaj, przed podjęciem swoją grę, wybierz swoje ulubione postacie i trzymać je na planszy. Cięcie może być w dwóch lub więcej części.

Tworzyć gry dla firmy zabawy

Wraz z przyjaciółmi, co może być lepsze i bardziej zabawne? Ale oprócz znajomości Chit-rozmowy przy filiżance herbaty, pomoże stworzyć dobry nastrój odpowiednio dobrane rozrywki. Dla tych celów, można wybrać zarówno pulpitu i gier mobilnych. Jeśli ręka nie jest odpowiednie instancje, można łatwo zrobić je samodzielnie.

Przed dokonaniem swoją grę dla dużej firmy, musisz zdecydować, z niektórych momentach: na miejsce posiedzenia, liczbę osób oraz ich preferencji oraz dostępność elementów gry. Wtedy można zacząć szukać odpowiednich opcji.

Jeśli wśród znajomych popularnych gier stołowych, można zrobić samemu, takich jak „Battleship”, „Monopoly” lub „wspólnego ducha”. Aby je utworzyć, będzie musiał kolorowy papier, markery, karton i trochę wyobraźni.

Każda firma musi spróbować gry zabawy „Twister”. W tym przypadku, jest interesujący nie tylko do uczestnictwa, ale także do oglądania. Ułatwiają wystarczy. Musimy dwa papierowe, taśmy, folii, samoprzylepnych czterech kolorach i kilka narzędzi pomocniczych. Whatman sklejają się ze sobą i są sklejone kolorowe koła (4 pionowo, poziomo, 6). Następnie skonstruowano pokrętło.

Wszystkie te gry można zrobić z rękami. Po prostu trzeba celować i znaleźć lub wymyślić odpowiedź na pytanie „Jak zrobić grę.” Na komputerze można narysować wszystko w specjalnym programie, aby gładka i piękna. Dzięki czemu można zaoszczędzić czas i własne siły.

Jak zrobić grać na komputerze

Nowoczesne technologie pozwalają nam stale rozwijać i za pomocą komputera, można zrobić sobie czegokolwiek. W związku z tym pytanie, jak zrobić grę na komputerze, można rozwiązać poprzez znalezienie instrukcje krok po kroku.

Należy zauważyć, że ta sprawa wymaga dobrych umiejętności i zdolności do informatyki. Ale prosta zabawka może zrobić, jeśli spróbujesz, nawet „imbryk”. Potrzebny jest specjalny program w celu uproszczenia procesu, takie jak „scirra konstrukt”, „FPS Creator”. Można wybrać inne opcje. Dodając do programu z własnych zdjęć, dźwięków, historię i możliwych działań budowlanych, można stworzyć dobrą zabawkę. Do posiadania i bez tych narzędzi do bardziej lub mniej przyzwoicie trzeba być bardzo zaawansowanych programistów. Dlatego konieczne jest, aby ćwiczyć i zacząć od najprostszych.

gry flash. Jak wymyślać i tworzyć?

Najciekawszym i jednocześnie jest prosta – to różne bajki. Teraz robią więcej, nawet dla dorosłych niż dla dzieci. A co może być bardziej interesujące i ekscytujące niż kreskówki, pomyślany i stworzonego przez siebie. Gra Flash – to samo kreskówki z ich postacie, fabuły i przeszkód. Dlatego też są one dziś tak popularne. Ale jak zrobić grać na komputerze w tym gatunku na własną rękę?

Do jego powstania, jak również dla każdego programu tego poziomu, nieświadomy początkujący będą potrzebne są specjalne narzędzia. Znaleźć je dość łatwo. Zazwyczaj przy użyciu takich projektantów online, jak "GameBrix", "Stencyl". Wszystkie takie aplety tworzone poprzez „ActionScript” języka. Głównymi narzędziami w projektowaniu wszystkich gier flash są interface „Flash”, tworzenia tekstu i przycisków, elementów multimedialnych przywozowe w „Flash”, organizacji i przygotowania filmu do publikacji. W tym przypadku trzeba mieć dobrą wyobraźnię ciekawej fabuły i bohaterów. Jeśli robisz wszystko zgodnie z instrukcją, w końcu uzyskać całkiem przyzwoitą zabawkę.

Gra online. Dowiedz się, jak tworzyć programy

Jest to również najprostszy w obsłudze i gotowy do obsługi kilka razy, aby uprościć zadanie. Wszystkie gry online są tworzone w przeglądarce. Dlatego, aby rozwiązać kwestię jak zrobić grę online, można wybrać kilka opcji. Jednak najbardziej skuteczny – zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej i korzystać z proponowaną konstruktora. Istnieje wiele darmowych i płatnych miejsc, takich jak „Konstruktor” MMO „Kvester”, „Clic.ru”, „Ternox”. Istnieją krok po kroku, w prosty i przystępny sposób tworzy żadnej gry w Internecie. Wystarczy znaleźć zdjęcia i być jasne, o historii i głównych bohaterów.

Jak zrobić grę w „Classmates”?

Serwisy społecznościowe – to jest miejsce, gdzie spędził lwią czasu wolnego prawie każdy ma swobodny dostęp do internetu. „Koledzy” – jeden z najbardziej popularnych miejsc w tym gatunku. Tam są przepisywane, przesyłać filmy i zdjęcia, dyskutować wydarzenia i grać. Nawiasem mówiąc, przy czym te ostatnie można również zarobić. Ale jak zrobić grę w „Classmates” na własną rękę?

Przede wszystkim, jest to konieczne do skonstruowania każdej grze flesz pewien gatunek: Arcade „strzelanie” wyścigu. Następnie trzeba przejść do strony w „Classmates”. W „grze” należy kliknąć na przycisk „Dodaj grę”. Potem, po instrukcje krok po kroku, aby pobrać i dystrybuować swój własny program.

Tworzenie gier dla „Android”

Telefon – urządzenie, które używamy niemal stale do rozrywki lub pracy. Obecnie istnieje wiele płatnych i niektóre darmowe aplikacje dla każdego smaku. Ale czasami chcesz, aby program z własną rękę, dla siebie. Pytanie brzmi, jak zrobić grę na „Android”.

Popularny silnik do tworzenia własnych aplikacji na tej platformie są „Unity3D”, „Shiva3D”, „AndEngine” i „zamiast”. Mogą być używane bez znajomości języków programowania zaprojektować grę na dowolnym poziomie. Każdy program jest pomoc w tworzeniu projektu.