695 Shares 6877 views

Motyl kostium dla dziewcząt z ich rąk do zrobienia nie jest trudne!

Po zbliża się święto jasnej i kochany sylwestrową w przedszkolu rozpoczyna się w pełnego przygotowania do poranku. W związku z tym, że dziecko będzie musiało przygotować strój. Oczywiście, dzisiaj może być łatwo kupić w każdym sklepie z towarami dla dzieci. Chociaż można spróbować na własną rękę. Jak zrobić motyla kostium dla dziewcząt z rękami? Co jest potrzebne? Trochę materiału, czasu i chęci. W rezultacie, można uzyskać jasny i elegancki strój motyla dla dziewczyn, z ich ręce związane. Dobra robota, włączyć dziecko w prawdziwą królową balu, fascynujący dla jego piękna.

Motyl kostium dla dziewcząt z ich ręce – dosłownie „z niczego”

Tak więc, nie spiesz się, aby biegać w poszukiwaniu stroju handlowej. Dokonywanie motyla kostium dla dziewcząt z ich rąk, można dostać prawdziwego wyrazistą i oryginalną arcydzieło! Otworzyć spiżarni gospodarczego i szafy z ubraniami, sprawdzić ich zawartość. Można korzystać ze wszystkich nieużywanych ubrania, kapelusze, korale, łat, skórzane i futrzane wykończenia, karton, papier i inne materiały.

Czy Butterfly kostium dla dziewcząt z ich rąk jest bardzo zabawne i interesujące. Na tej lekcji można wyciągnąć i wszyscy członkowie jego rodziny. Wspólny rozwój Nowego Roku obrazu może być wielki, aby połączyć ze sobą rodzimych ludzi.

Jedna opcja

Rozważmy kilka sposobów wytwarzania stroju karnawałowego. Nowe zaspokoić różne motyle najjaśniejszy głównym składnikiem jego wizerunku – skrzydeł. Do ich produkcji potrzebne są dwa kawałki jedwabiu monochromatycznego światła (różowy, żółty lub niebieski). Ciężki drut dodatkowo są bardzo dobre ramy, na której i rozciągniętej tkaniny. Obie klapy symetryczny wzór nanosi wody kolorów lub aniliny barwników.

Dziewczęta powinny nosić bluzki eleganckie, piękne rajstopy i czarną spódnicę. Skrzydła są połączone z jednej strony na nadgarstkach, a drugi – w bluzce w szyi.

Na głowie kładzie się na obręcz pokryta czarną tkaniną i dołączonym do niego z anten drutu. Na końcach, są ozdobione dużymi koralikami.

opcja druga

I może uprościć małego noworoczne motyla kostium. Weźmy na podstawie dmuchanej spódnicy z bluzką jednym kolorze lub jasnym pstrokacizna sukience. Takie rzeczy mają w szafie każdej dziewczyny. Uzupełnienie stroju golfiki białe, sznurowane pończochy lub skarpetki. Sygnał z kostiumem jeszcze wybrany i piękne łuki. A teraz główny bar: skrzydła, przymocowane do tylnej części podstawy. Mogą być wykonane z kolorowego kartonu lub kupić w sklepie. Uzupełniają strój może być również wąsy na obręczy, a nawet magiczna różdżka.

opcja trzy

Można zrobić dziecko motyl strój więcej i czuł maskę karnawałową. Szablon jest narysowany na kartonie, jest przenoszona do materiału i wyciąć. Ta maska jest przymocowany za pomocą elastycznej taśmy. Skomplikowane o tym nie ma nic.

Po tym konieczne jest, aby producenci peleryna-skrzydeł. Jest wiązany na szyi i na rękach w postaci bransoletki. Między skrzydełka nie są podłączone. Kiedy dziecko rozkłada ręce w bok, prostować skrzydła. Jest to możliwe, jak w pierwszym przykładzie wykonania, do wytwarzania ramy skrzydła z tiulu albo pokryta przezroczystą tkaniny i dekoracji.

Uzupełnieniem garnitur, jak zwykle, z obręczy z drutu anteny, tapicerowane taśmie satynowej. Pięknie będzie wyglądać na okruchy na twarzy zgrabny rysunek motyla.

opcja czwarta

Zasadniczo, to zależy w dużej mierze od ilości wolnego czasu. Na przykład, można uszyć sukienkę z puszystymi plisami i jasne rajstopy aplikacji z motyli. Można ozdobić ubranie, a nawet sztuczne kwiaty.

szkielet może być różny wygięty. To może nie być proste podwójne skrzydła. Można nadać im kształt czterech części. Kombinezon Butterfly wzór nie musi. Chociaż w celu uniknięcia błędów nie należy pomijać. Wysokość i szerokość skrzydeł jest obliczana tylko biorąc pod uwagę osobiste preferencje i życzenia.

Jeśli obtyanete odcinek rama tkanina straci wszystkie problemy. Ustanawia ona bardzo sprawnie i przyjemnie. Końce są szyte w środku (w „brzuchu” motyla). Szwy ukryte przez deszcz lub łabędzia dół. Ozdobione błyszczącymi skrzydłami wykończeniowych nici do haftowania. Na odwrotnej stronie taśmy szyte. To będzie w stanie zabezpieczyć skrzydła do ciała dziecka.

Następnie przygotować koronę. Kartonu dwa motyle uwagę wartość około pięć centymetrów. Muszą być cięte wzdłuż konturu. Na dole każdej postaci są wykonane otwory, przez które drut jest popychany długości piętnastu centymetrów. Ona i będzie „siedzieć” motyla. Na kartonowym szablonie tkaniny wycina cztery kawałki. Przyklejony materiał na nich z obu stron. Wolne końce primatyvayutsya przewody na bokach obręczy, kierując się w górę. Węzeł jest również ukryte za pomocą łabędziego puchu.

A ostateczny szlif – magiczna różdżka. Owinąć ołówek jedwabną wstążkę, trzymając się kończy. Kilka kawałków są przyszyte do końca różdżki tak, że wisiał. Przechylić klejone kartonowe motyla. To jest to! Twoje dziecko może bezpiecznie iść na imprezę Bożego Narodzenia w inteligentnej, wspaniałych kostiumów!