795 Shares 4510 views

Jak zainstalować uchwyt do telewizora z rękami?

Do tej pory, prawie wszystkie apartamenty zainstalować osobny mały telewizor. Ta „moda” dotarła nawet do prywatnych domów, gdzie również bardzo rozpowszechnione Montaż telewizora LCD plazma. Ale cokolwiek to było – płaskie lub szerokie, na jego zasady instalacji pracy nie ulega zmianie. W obu przypadkach jest to niezbędne otwory i zainstalować specjalne uchwyty, które zostaną dołączone obudowę. W dzisiejszym artykule będziemy wyjaśniać, jak zainstalować uchwyt do telewizora na ścianie i jaki rodzaj wyboru.


gatunek

Nawet na etapie zakupu pamiętać, jaki typ urządzenia, które chcesz kupić. Odróżnić wsporniki typu hook (TV montowane na specjalnych hakach) i stoi w mechanizm obrotowy / tilt. Jak pokazuje praktyka, najbardziej łatwy w użyciu to najnowszy styl. Więc jeśli Twój budżet jest bardzo ograniczony (a takie urządzenia są o rząd wielkości powyżej haka), zakup ten mechanizm.

instrumenty

Przed zainstalowaniem uchwyt do telewizora własnymi rękami, musimy przygotować konkretny zestaw narzędzi. Potrzebne będą:

  • ołówek lub znacznik, wskazują, że linie na powierzchni ściany;
  • poziom budynku ;
  • maskującej (jeśli jest wykonana z płytki ściany kuchni);
  • wiertarka z wiertłem;
  • Śrubokręt śrubokręta;
  • młot.

Jak zainstalować uchwyt do telewizora z rękami?

Z wszystkich tych narzędzi, można bezpiecznie przystąpić do instalacji. Przed zainstalowaniem uchwyt do telewizora z rąk, trzeba wybrać miejsce, w którym zostanie on umieszczony. Ponieważ przestrzeń w kuchni w wielu mieszkaniach jest niewiele, a następnie zamontować uchwyt w jednym z wolnych rogach pokoju. Następnie trzeba wykonać układ do mocowania elementu blokującego. Aby to zrobić, należy użyć poziomu budynku , wybierz pozycję i oznaczyć poziom markera pionową linię. Ma to zapewnić, że w przyszłości telewizja stała dokładnie na urządzeniu. Jeśli mechanizm montażowy zostanie wykonane prawidłowo (czyli krzywy) może wkrótce telewizor po prostu upaść. Nawiasem mówiąc, jeśli masz zamiar zrobić, a mechanizm ich własne ręce, zastanawiając się, jak zrobić uchwyt do telewizora, należy zwrócić uwagę na poziom nachylenia otworów wywierconych przez Ciebie. Powinny one być umieszczone na tym samym poziomie jak najwięcej dla siebie.

Po ustawieniu mierników map wspornik dokładnie na linii środkowej i zaznaczyć 2 otwory dla późniejszego wiercenia pilotowego. Następnie się w wiertarki ręcznej, zestawu wiertniczego (jej średnica powinna odpowiadać szerokości prac w otworach mechanizmu mocującego), uzupełnić niewielkie otwory do wkręcania śrub w ścianie. Nawiasem mówiąc, jeśli bit zaczyna „chodzić” po powierzchni (zwykle to bywa z płytek), trzymać się go buduje taśmy lub taśmą izolacyjną. Następnie zainstalować kołek, młotkiem je młotkiem i napęd śruby. Jednocześnie do powieszenia uchwyt do telewizora z rąk trzeba opierać się na „rowek w rowku.” Przekonany o wiarygodności złącznych urządzeń bezpiecznie instalować telewizora i oglądać filmy, programy telewizyjne i programy!