319 Shares 8509 views

Budowa strefie podmiejskiej z rękami

Jak interesująca ta aktywność – wyposażanie strefie podmiejskiej – każdy wie Chłop czy właściciel domu na wsi. To właśnie w tym obszarze mogą być otwarte do jego pełnego potencjału. Grasz i projektant, i do pewnego stopnia przez architekta i inżyniera, a mistrz i artysta, i … W ogóle – twórcy! Zwłaszcza jeśli rada rodzina zdecydowała się układ strefie podmiejskiej własnymi rękami.

Pierwszym krokiem w tej trudnej materii jest, oczywiście, układ całej strony. Oczywiście, najpierw należy zrobić na kartce papieru, tak aby później nie mieć nic do niszczenia. Oczywiście, zanim nawet niż projektant domu rozpocząć opracowywanie, trzeba zdecydować, co właściciele chcą mieć w stoczni: Budy dla psów i placem zabaw dla dzieci, altanka lub sztucznej części wód, Kwiat łóżko lub kwiat krata, letnim prysznicem lub wanną, letniej kuchni lub mini domu -koptilnyu. Ogólnie rzecz biorąc, wiele rzeczy można zbudować na swojej stronie, istnieje wola, energia, wyobraźnia i trochę pieniędzy. Nie śmiej się: pieniądze naprawdę na układzie własności mogą spędzić sporo!

Oczywiście, jeśli trzeba poważny garaż lub pokój VIP z sauny i basenu – nie może być niski koszt nie może zrobić. I często prace te są związane z zatrudnianiem pracowników specjalistycznych. Ale złamać kwiat łóżko lub zorganizować sztuczny mały staw dość siły niezależnie praktycznie bez żadnych kosztów.

Aby rozpocząć wyposażanie strefie podmiejskiej ze sztuczną mini-staw. Najlepiej jest kopać w pobliżu studni lub zaopatrzenia w wodę: będzie łatwiej, aby jego zawartość. Aby dokładnie zaplanować podmiejskie obszary są najbardziej odpowiednie zbiorniki w kształcie rombu, prostokątny lub okrągły. Mniej czasochłonne stawy są wykonane nad ziemią, z płyt ceglanych. Są one mniej niebezpieczne i łatwy do opieki nad nimi. Zderzaki mogą być wykorzystane do instalacji fotelika lub rozpadu klombu. A w stawie, można nawet urządzić fontannę.

Zbiorniki źle, „naturalne” postacie wyglądają świetnie na letnich rezydencji, gdzie jest prostota i bliskość natury. Mogą być wykonane dość prosty: dzisiaj w sklepach sprzedają specjalne lekkie formy z tworzyw sztucznych, które są dość tanie. Wykopali zbiornik w ziemi, może tylko obsadit rośliny brzeg stawu. Zejście ze stopniami już przewidzianych w tych formach.

Można po prostu wykopać dół, pokryte dno specjalną folią, wypełniony wodą i voila – staw jest już gotowy! Mimo użycia cementu lub posadzek jest dość powszechne.

Wymiana wody może być wytwarzane za pomocą pompy wodnej lub ręcznie. Ale niektórzy mają więcej zaufania do chemii. Po tym wszystkim, obecnie istnieje specjalna ciecz, która musi być okresowo napełniane w zbiorniku, w celu oczyszczenia wody. Wszystkie bakterie i szkodliwe dla organizmu ludzkiego są przekształcane w cząstki stałe, które opadają na dno. Stosując specjalne odkurzacze do czyszczenia zbiorników wodnych łatwo usunąć wszystkie odpady z wody. W tym przypadku, wymiana wody nie jest wymagane, czasem tylko trzeba dodać tę część, która odparowuje lub usunięty razem z odpadkami.

Ponadto erekcją różne budynki gospodarcze, budowa obszar podmiejski obejmuje również dekoracji. Na przykład, obecność w kraju, starych pniach, które są bardzo trudne do wykorzenienia. I czy warto? Po tym wszystkim, to jest całkiem możliwe, aby włączyć Pniak w tabeli noga ulicy.

Jeśli w tym momencie tabela nie pasuje, to może po prostu ozdobić starą umywalkę, „zacięty” na jego pniu. Barwienie miska w czerwone i białe malowane na to kółko, dostaniesz jasny, „rzeźbę”, imitującego muchomor – olbrzym. Dzieci naprawdę cieszyć się takie twórcze znaleziska projektowych.

Niezwykle ważnym punktem podczas układ podmiejski obszar związany z problemem niewielkiej powierzchni jest oszczędność miejsca. W tym celu można użyć łóżko pionową. Doskonałym sposobem na oszczędność miejsca i oryginalny projekt będzie sadzenie truskawek i truskawki w beczkach. Do tego z boku beczki lub inne pojemniki są wywierconymi otworami o średnicy około 6 cm. Pojemność jest wypełnione ziemią. Krzewy sadzonki sadzi się bezpośrednio do otworów. Stwarza to bardzo piękny, pleciony wąsy truskawkowym i zieleń pionowo ułożonych kwietniki.

Czasami stosując naprzemienne łóżka, tak jak to odbywa się w górach. Jest to także plus dla rośliny w celu poprawy ich Illuminability. Ale najważniejszą rzeczą w tych wszystkich procesów – jest fakt, że właściciele witryn mogą w pełni wywierać swoją kreatywność, tworzyć swoje marzenia.