777 Shares 7120 views

Elena Zvezdnaya: wszystkie książki w serii (lista), nazwisko, recenzje

Wśród czytelników ostatnio jest bardzo popularny gatunek fantasy. Ten styl pisania przez wielu autorów, zapewniając wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z książki jako wysokiej jakości, a nie tak. Pierwszy typ może zawierać znany rosyjski pisarz Elena Star. Jej książki są zabawne, mogą znaleźć takich pozytywnych cech jak godność, honor, miłość, siła, przyjaźni i wielu innych.

W tym artykule przyjrzymy się, kim jest ta Elena Zvezdnaya, wszystkie książki w serii (których lista jest imponująca), a także czytelnicy temat jej pracy.

Biografia i początek twórczego pisarza

Natychmiast należy zauważyć, że w życiu osobistym czytelników Helena Gwiezdne niewiele wiedzą. Ona nie reklamować. Wiadomym jest, że nazwy przez którą podpisuje jej książki to pseudonim. Jest żonaty i ma dwoje dzieci (i urodziła sekundy od niedawna). Ale pierwsze dzieła pisarza zostały opublikowane na stronie internetowej „drugim obiegu”, gdzie czytelnicy mogą je poznać i docenić.

Pierwszą powieścią była "Dancing in the Night", której autor Opublikowane w Internecie w 2009 roku. Pierwsza powieść, która ukazała się w prasie, jest „Tylko jeden pocałunek”. W druku wyjechał w 2011 roku. Następnie po książkę „Ranmarn Academy” seria książek, „piekło” i inni. Elena Zvezdnaya zdobył serca czytelników na raz. Jej książki – nie jest pustym opis wydarzeń. W każdym istnieje silna osobowość, silne uczucia i pasji.

Prace czytanie naprawdę martwi się wszystkie zdarzenia, które występują, wczuć bohaterów. Jakby tam jesteś. Oczywiście, jest to, dlaczego pisarz ma tak wielu fanów, jak również bardziej pozytywne opinie na temat ich książek niż negatywne.

Publiczność, która czyta książkę Star, zupełnie innego. Oczywiście, większość z nich – młodzież i młodzi ludzie, ale wielu czytelników i starszych. Czerpie je w książce, która jest dostępna linia miłość opisana bez rozpusty, choć dość namiętnie. Jeszcze większy nacisk na uczucia. Tak więc, chcę znowu i znowu do ponownego odczytania dzieła napisał, że Elena Zvezdnaya. Wszystkie książki autorstwa Series (lista), a także poszczególne powieści zostaną omówione poniżej.

Seria wydawnicza „piekło”

Jedną z pierwszych książek pisarza stała się seria „Przygody najemników Hell”. Obecnie składa się ona z trzech książek:

 1. "Mercenary Edukacja".
 2. „Przygoda najemnik”.
 3. „Piekło. Ušem lyubofff obiecał ".

Pierwsza książka ukazała się drukiem w 2001 roku, drugi – w 2012 roku. Trzecia część – fanfic ze szczęśliwym zakończeniem, na prośbę czytelników, ale zaplanowane i oficjalna wersja książki. Praca opisuje historię zwykłej dziewczyny ziemskiej, który przez przypadek przyszedł do najemników planecie. Tam właśnie ona pokazała specjalny prezent, który przez diabła (jak nazywano go dokładnie, że nazwa) rozpoczął studia w Akademii dla najemników. Potem dowiaduje się wszelkiej mądrości, staje się niezbędną wiedzę, ale również wydostać się z różnymi sytuacjami.

Druga część cyklu jest napisany w formie małych historie, które nie są ze sobą powiązane. Okazuje się, jakby to opowieść o różnych sprawach najemników piekła i jej przyjaciół. Ostatnia część – to, według najbardziej pisarza, alternatywnej historii, stworzonej przez liczne prośby czytelników. Ale w ogóle, planowane jest także oficjalna kontynuacja cyklu, a nie książka.

Seria książek „Akademia przeklina”

Bardzo ciekawy i dość duże (aż osiem książek) seria powieści, „Akademia przekleństw”. Należy zauważyć, że ta seria, a niektóre mogą być przypisane do dużego cyklu „Worlds Chaos”, ponieważ są one ze sobą powiązane znaki różnych prac, tylko główny zmian fabuły. Więc, zobaczmy, jakie książki są zawarte w serii „Akademia przeklina”:

 1. „Lekcja pierwsza: Nie przeklinam swoje reżysera.”
 2. „Lekcja druga: nie angażować się w wątpliwe dochodzenia.”
 3. „Lekcja trzecia: Tajemnice są śmiertelne.”
 4. „Lekcja czwarta: Jak hodować zła jakość.”
 5. „Lekcja piąta: Jak nie zgubić się w dawnych ślubów”.
 6. „Książka sześć”.
 7. „Księga siedmiu.”
 8. „Książka jest osiem (końcowy)”.

Jest to dość duża historia dochodzenia i namiętna miłość adeptki Akademii curses Dake Riata i Pana Dyrektora tej samej Akademii Ryan Thiers. Na swojej drodze do szczęścia napotykają różne trudności, ale jednocześnie są wielkimi przyjaciółmi (nawet wśród władców przerażających mieszkańców), wystawiając intrygi wrogów i wreszcie dochodzimy do logicznego wniosku ślubu. Seria jest napisany z humorem, to widać wyraźnie kryminału, w którym głównymi bohaterami zaangażowana.

Seria wydawnicza „Mroczny Imperium”

Jest to kolejna seria książek, które można przypisać do dużego cyklu „Worlds chaos.” Jest to kontynuacja „Academy of the Damned”, bo „Dark Empire” zdarzeń występujących po tych, które wydarzyło się w Akademii. Składa się z trzech książek:

 1. „Mroczny Imperium. Pierwsza „książka.
 2. „Mroczny Imperium. Book Two ".
 3. „Mroczny Imperium. Book Three ".

Ta historia jest wyraźnie podobna do fabuły z poprzedniej serii, tylko główna linia miłość jest zbudowany wokół bliskiego przyjaciela Pana Thiers – Darrena Ellohara, dziedzica piekła i uroczej Nayriny. Także w powieści istnieją inne, znane już postacie – adeptka Riata, jej partner Yurao i inni.

Powieść „Akademia Ranmarn”

Ta praca jest planowane przez autora jako pierwszy w serii o tej samej nazwie. Druga książka, która nazywa się „Ranmarna dług”, ukazać się wkrótce. A w przyszłości będzie napisane i wydane dwie książki.

Powieść rozpoczyna się w idealnego i doskonałego świata, który jest zbudowany na jasnej hierarchii i systemu. Tutaj jest to niemożliwe, aby pokazać uczucia, a potem następuje długa i „jak się lepiej.” Bohaterką Lirel został nauczycielem w Akademii, a następnie jest organizacja ślubu na długu, ale miłość jest podany do drugiego. Koniec powieści nie jest zadowolony, ale w świetle tego, co zaplanował książki z tej serii, jest to możliwe, na całym szczęśliwego końca.

Powieść "The Bride of następcy"

Ta książka jest częścią wielkiego cyklu, który jest nazywany „Legendy Trimiana”. Oprócz swojej serii przyszedł już napisał serię „Catriona” i planuje jeszcze kilka takich serii. Powieść „The Bride of spadkobiercy” – to pierwsza książka w przyszłości powinno być napisane nawet na sekundę.

Bohaterami książki – to dar od spadkobiercy ciemności TaSherr i księżnej Selenia. Jednak na drodze do szczęścia będą one spełniać wiele zdrady, przygoda, nagłych zakrętów losu. Niektóre proroctwo określona ścieżka selen, o prawo do poślubienia jej i imię jej kurczowo w konfrontacji silny świata Trimiana.

Inne ciekawe książki pisarz

Między innymi, nie mniej ciekawe, książki Elena gwiazdkowe są:

 1. serii "Terra".
 2. Seria "The Secret Duke przeklęty".
 3. Seria „Mistrzyni Jego Królewskiej Mości”.
 4. Seria „Kieran. Iristana”.
 5. Seria „swatka”.

Więc teraz, że wiesz, że prace, które zostały napisane przez Elena Zvezdnaya. Wszystkie książki w serii, których lista podana jest powyżej, a także seria powieści jest opisany w tym artykule. Oczywiście, to nie jest koniec jej twórczości, ale raczej tymczasowy odpoczynek po urodzeniu dziecka.

wniosek

Podsumowując. twórczy pisarza jest bardzo ekscytujące, pomimo faktu, że wielu nie zakończyć serię, a kto wie, kiedy to nastąpi. Jednakże, istnieje chęć do ponownego odczytania wykonanych robót, które zostały napisane przez Elena Zvezdnaya wszystkie książki na temat tej serii, których lista jest imponująca. Wskazuje to na wysoki poziom prac autora.