463 Shares 1038 views

Jak leczy tatuaż? Co decyduje o uzdrowienie?

Taka dekoracja, jak tatuaż trwa całe życie na organizm. Ale są wyjątki. Jednak proces zaczyna swój tatuaż dzisiejsi młodzi ludzie nie pasują zbyt odpowiedzialnie. I nie bez powodu. Chociaż około 60% tych, którzy po raz pierwszy wypełnia tatuaż, zadawać pytania o ile leczy tatuaż, jak dbać o nią, jak bolesny proces. Należy dokładnie zrozumieć.


Przeciwwskazania

Przed być zainteresowany jak wielu leczy tatuaż, warto wiedzieć, czy można to zrobić w ogóle. W procesie tym istnieje kilka przeciwwskazań. Po pierwsze, cukrzyca. Diabetycy nie powinno być dużo, a także tatuaże. Po drugie, obecność złożonych chorób krwi. Na przykład, słaba krzepliwość. Po trzecie, ciąża, karmienie i miesiączki są również przeciwwskazania do tworzenia tatuaży. Hormony podczas tych okresów jest bardzo niestabilna, więc nie mogą być problemy z uzdrowienie wzór na skórze. I, oczywiście, nie jest możliwe, aby wypełnić tatuaż, a wpływem alkoholu (lub jakimkolwiek innym) zatrucia.

Jak dbać o obrazie

Który, jak wielu uzdrowił tatuaż jest bezpośrednio zależne od opieki nad nią w pierwszych dniach po ubijanie. Dlatego ważne jest, aby zapoznać się z regulaminem. Po pierwsze, jest to niemożliwe, aby usunąć bandaż tak samo jak pan powiedział. Tak więc, na przykład, mała tatuaż (rozmiar zapałek) nie wymaga dodatkowej złożoności opatrunek ochronny do czterech godzin, a następnie do dużej objętości – dwunastu godzin. Mistrz, który służył jako rysunku, ma obowiązek wyraźnie poinstruować cię w tej sprawie. Po drugie, jest to niemożliwe do mycia tatuażu, po usunięciu lub alkohol obciągające e agentów. dostatecznie czysty i ciepłej wody bez mydła. Po trzecie, nie można pocierać tatuaż umyte, powinno być suche naturalnie w powietrzu. Po czwarte, ponieważ tatuaż – piercing skóry i dlatego, naruszenie jego integralności, jest to niezbędne do korzystania z leczniczych maści i żele. Gdy rysunku przemywa się i suszy, jest pokryta warstwą o grubości specjalnych środków, które nie zalecane zazwyczaj matrycy. Maść do działał szybko, portem czysty bandaż luźno. Powtórz te procedury są niezbędne do trzech dni. Dopiero wtedy możemy rozmawiać o ile leczy tatuaż. Jeżeli którykolwiek czyraki, ropnie i zapalenie nie jest obecny, proces gojenia będzie bardzo szybko.

brązowy

Są one zawsze powstaje. W procesie gojenia ran (tatuaż – jest nawinięta) utworzone keratynowych cząstek. Oni nie muszą zdzierać! Będą one nadal odpadać się przez mycie, ale jeśli tak się nie stanie, to nic schesyvat i rozdarcie nie może być zmuszony. Po pierwsze, istnieje ryzyko uszkodzenia obrazu. Po drugie, można wnieść zakażenia w otwartej ranie. Jeżeli skorupa została przypadkowo zjechać, trzeba będzie powtórzyć procedurę z mycia i smarowania maść uzdrawiania dopóki część tear off nie jest uzdrowiony. Nawiasem mówiąc, rysunek w tym miejscu mogą zostać uszkodzone: blade i rozmazany lub częściowego uszkodzenia. Prawidłowa pozycja może opanować, który robił się ten tatuaż.

o zaczerwienienie

Skóra wokół tatuażu będzie czerwony i zapalny jak długo organizm przyzwyczaja się do podmiotu zagranicznego dla niego – do malowania. Średnio w tygodniu i pół zaczerwienienie do niczego. Jeśli mówimy o uzdrowienie i ile tatuaż, warto zauważyć, dodaje się punkt: wszyscy ludzie mają różne organizmy. Ktoś w tygodniu rysunku nie swędzi, nie rumienić, brązowy i odpadać. Możemy założyć, że proces gojenia jest skończona. A ktoś w ciągu dwóch tygodni pozostanie zapalenie płaty skóry wokół obrazu, ponieważ organizm jest źle tolerowany wszczepianie ciał obcych.

Gdzie leczy najdłużej

Oczywiście, sposób organizm zaakceptuje farby tatuaż, nikt nie może przewidzieć. Dlatego też, jeśli i dowiedzieć się, ile leczy tatuaż, należy dowiedzieć się o lokalizacji i projektu. Tak więc, na przykład, na przedramieniu, brzucha, klatki piersiowej, szybko akceptowane przez organizm. Ale na kostce, łopatka i tył szyi procesu jest znacznie wolniejszy. Wynika to z faktu, że w tych miejscach, mniej tłuszczu, a skóra jest bardzo blisko do kości. Wykonanie tatuażu, nawiasem mówiąc, jest także bolesne czasami tam.

Skomplikowane rysunki w kilku etapach: Po pierwsze, te elementy, które łatwiej, a następnie, po ich zastosowania do leczenia bardziej złożonych części. W związku z tym, ile czasu goi tatuaż zależy od tego faktu. Im bardziej złożony obraz niż to ma więcej elementów i kolorów, tym dłużej potrwa ciało. Średnio pełna gojenia może trwać do jednego miesiąca. W prostym obrazie, okres ten ulega skróceniu do dwóch tygodni. Punkty te powinny również brać pod uwagę przy wyborze tatuaż. Nie należy też zapominać, że powinien on mieć przynajmniej jakiś sens, ponieważ będzie musiał nosić przez całe życie, dobrze, albo do momentu, gdy chce się zachować.