239 Shares 8592 views

Jak zrobić makijaż Angeliny Jolie

Andzhelina Dzholi – niezaprzeczalnie jasne, wspaniała aktorka, o chwytliwej i charyzmatyczną, niezapomniany występ. Jej obraz jest dość surowe i trudne, o czym świadczy ciemne, prawie czarne włosy, obecność tatuaży na ciele i przewagą ciemnych kolorów w ubraniach. Angelina Jolie makijaż dyskretny, jak ona już ma bardzo wyraziste rysy twarzy. Jej wizytówka – jest, oczywiście, pełne usta, które są przedmiotem zazdrości wielu kobiet i mężczyzn obiektem pożądania.


Aby zrobić makijaż jak Angelina Jolie, trzeba się poważnie o wyborze produktów kosmetycznych, decydując się na stabilności, a także narzędzi, które są doskonale ukryć niedoskonałości skóry.

1. Idealny odcień skóry. Dobieramy odpowiedni krem lub proszek. Angelina nie jest fanem słońcu, więc wybrać jaśniejsze odcienie zasobów tonalnych. Jeśli skóra jest podatna na zawartość tłuszczu, zaleca się używać proszku do usunięcia nadmiaru połysk.

2. brwi. Kształt brwi aktorkę – szczupły, classic. Jeśli to konieczne, w celu dostosowania ich użyciu pęsety przed nałożeniem makijażu. Następnie Draw brwi ciemnobrązowy ołówek.

3. Oczy. Aby powtórzyć makijaż Angeliny Jolie, z cienką wodoodporną eyeliner, rysować strzałki na górnej powiece. Ułatwienia tego zadania pomogą przyspieszyć wykorzystanie proszku i początkowego rysunku z czarnym ołówkiem – linia będzie bardziej wyrafinowane, precyzyjne i poprawne. Aktorka preferuje długich strzałek, wychodząc na zewnątrz wewnętrznych rogach oka (w pobliżu nosa) kończących się w kierunku skroni. Aby wzmocnić efekt, użyj perłowe odcienie w wewnętrznych kącikach oczu i na czole.

Angelina Jolie makijaż może być również wykonywana w stylu „Smokey AES”, co można zrobić z ołówkiem i czarne cienie. W pierwszym przypadku, wewnętrzne kąciki oczu są wprowadzane cień bieli i następnie wciąga się w ciemnych strzałkami na zewnętrznych rogach i niuansów. Druga możliwość polega na stosowaniu do zewnętrznej części oka czarnych lub ciemno-szary odcieni. Końcowa dotykowego – długie, czarne, barwione korzeni do końców rzęs (zarówno górne, jak i niższa). Aby to zrobić, należy użyć tuszu do rzęs z efektem wydłużenia lub objętości.

4. Makeup Angelina Jolie nie można sobie wyobrazić bez puszystych, pyszne warg. Usta aktorki nie potrzebują dodatkowej objętości, ale jeśli nie masz charakter nadał podobną przewagę, jest to niezbędne do korzystania z brokatu, gwarantujących podobny efekt. Należy pamiętać, że gwiazda filmowa preferuje matowe kolory skóry z szminka bez nadmiernego migotania.

5. Blush – dać ich spokój wybór, jasnoróżowe odcień. Unikać brązowe i brązowe kolory.

Angelina – częstym laureatem wielu światowych rankingach piękności. jest to również Ambasador Dobrej Woli ONZ. Pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających aktorek przez Forbes Magazine Covers jest Andzhelina Dzholi. Makijaż gwiazda jest zawsze dość dyskretny, ona sama została wielokrotnie uznana w wywiadzie, że nie lubi zbyt jasnych kolorach, w tym odzieży. Jej styl – jest umiar, rygor i nieugięty zaufanie.