800 Shares 1481 views

Jak gotować zarośla w domu

Jednym z najbardziej skutecznych środków do oczyszczania skóry jest peeling. Wraz z nim usuwa martwe komórki naskórka, brudu i kurzu, który gromadzi się na nim stale przez cały dzień. Procedura sama oczyści skórę nazywa złuszczanie. Zarośla składa się z podłoża, w którym cząstki ścierające są dodawane (na przykład, kawa, sól, brzoskwinia ziemia dół). Najskuteczniejszymi – zarośla przygotowane w domu. Po pierwsze, ich główną zaletą – naturalne kompozycji. Będziesz mógł korzystać z tych produktów, które masz w domu. Po drugie, zawsze można eksperymentować z użyciem różnych receptur, które możemy teraz dyskutować.

Jak zrobić peeling ciała w domu

Bez względu na to, w jaki sposób oczyść skórę ciała i umieścić go w porządku z pomocą mydła lub żelu pod prysznic, ty jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Spróbować przynajmniej raz wydać peeling, a poczujesz ogromną różnicę. Oto przepis na domowy peeling do ciała:

  • Trzeba będzie naturalną nierozpuszczalny drobno zmielonej kawy. Podczas brania prysznica, wymieszać kawę z żelu i umieścić na swojej skórze. Masaż, zacznij pocierać mieszaniny nad ciałem, zwracając uwagę na wszystkich stronach. Można zrobić coś innego pozostały fusów po herbacie nie rozporządzania i wymieszać z odrobiną miodu i stosować na skórę. Rozpocząć masaż, pracując przez każdą komórkę delikatnymi ruchami. Następnie podjąć regularną prysznic i przyjrzeć się swojej skórze: stało się gładka, miękka i bardzo miękka.

Jeśli zdecydujesz się oczyścić skórę ciała, to można spróbować gotować i to jest peeling. Bardzo skuteczny, muszę powiedzieć.

  • Weź szklankę soli morskiej. Dodać łyżkę oleju jojoba oraz dwie łyżki oleju migdałowego. Wszystko dobrze wymieszać, a następnie dodać kolejne dwadzieścia kropli olejku pomarańczowego lub cytrynowego. Ostateczny skład odnoszą się do tych części ciała, które zdecydowały się poświęcić swoją uwagę.

Scrub do twarzy w domu

Osoba narażona na środowisko otoczenia najbardziej. Występuje wtedy sporo kosmetyków. Scrub właściwie gotowane, pomoże pozbyć się brudu, otwartych porów, które pokrywają łuski, usunąć martwe komórki. Pamiętaj, że peelingi twarzy można zrobić dla skóry tłustej nie więcej niż trzy razy w tygodniu na sucho – jedna lub dwie normalne – raz. Tutaj takie tu zarośla w domu na twarzy, można dokonać już teraz.

  • Zmielić w młynek do kawy płatki owsiane, ale nie w proszku. Dodaj do nich taką samą ilość kremu, można użyć mleka. Masa dobrze wymieszać, odstawić na pół godziny. zarośla gotowe stosować na twarz, masaż przez piętnaście minut i spłukać ciepłą wodą.
  • Ze skorupki tak samo jak z płatków owsianych w poprzednim przepisie. Następnie dodać do niej łyżeczkę mąki i kwaśną śmietaną i jednym żółtkiem. Wszystko wymieszać, stosuje się do twarzy i masaż.

Należy pamiętać, że peeling jest stosowany na twarz, omijając okolice oczu. Skóra jest bardzo wrażliwa, więc można go drażnić złuszczanie.

  • Weź łyżkę cukru, dodać do niego taką samą ilość miodu. Konfekcja, dobrze wymieszanej masy stosować na twarz i dokładne ruchy zaczynają wystartować.

Oczywiście, można kupić gotowe zarośla w sklepie. Wybór jest bardzo duży, to nie jest trudne, aby kupić coś, co będzie odpowiadał swój typ skóry. Ale nadal jestem bardziej skłonny myśleć, że zarośla domowymi – najlepszą opcję. Przez wiele lat, ja oczyścić skórę ciała z kawą i twarz z wykorzystaniem płatków owsianych. W pełni zadowolony z faktu, jaki wynik mogę po peelingu. Oczywiście, wybór należy do Ciebie. Mimo to, polecam, aby nauczyć się gotować w domu zarośla. To warto.