725 Shares 908 views

Jak wybrać dobry środek do garbowania

Brąz opalona skóra – marzenie każdej dziewczyny. Ale w trakcie opalania, wiele przyznać dużo błędów, które mogą wystąpić oparzenia, a nawet przekształcić się chorób skóry. Ponadto, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV może prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry. Większa rola, aby uniknąć konsekwencji gra jest dobrym narzędziem dla dobra opaleniznę.


Aby zapewnić odbiór opalania dermatolodzy zalecają stosowanie produktów opalania z funkcjami bezpieczeństwa. Poprzez takie oznacza, że skóra może bezpiecznie dostrzec światło ultrafioletowe, który przyniesie tylko korzyści dla organizmu. Po tym wszystkim, promienie słoneczne mogą nasycić organizmowi witaminy D, która jest bardzo ważna dla budowy komórek i ich pełnego funkcjonowania. Dlatego też środki do dobra opalenizna – to gwarancja zdrowia.

Na rynku kosmetycznym szeroka gama wyposażenia ochronnego do opalania. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie zgubić, patrz na jasną etykiecie i dokładnie czytać skład i wybrać odpowiedni dla ciebie znaczy. Ważne jest, aby znać podstawy, jak wybrać środek na oparzenia słoneczne.

Rodzaje opalania kosmetycznych

  1. Krem. To narzędzie może korzystać każdy. Formy krem folii na skórę, a tym samym zapobiega nadmiernej ilości światła UV do organizmu.
  2. Olej jest przeznaczony do towarzyszy równomierną opaleniznę, a skóra jest aktywnie zwilżone. Jednak ten poziom ochrony w postaci środków nieco poniżej.
  3. Tanner twarze. Narzędzie to jest szczególnie ważne, ponieważ obszar ten jest najbardziej wrażliwe i wymagają większej ochrony. Poza takimi środkami dodać kompleks witamin, które umożliwia Ci nawilżają i odżywiają skórę. Krem – dobry środek na oparzenia słoneczne, opinie o nim potwierdzić tę wiarę.
  4. Mleczko do opalania. Zaletą tego typu sprzętu ochronnego jest dobre nawilżanie i wysoki poziom ochrony przed słońcem. Jedyną wadą jest to, że mleko jest szybko zmywane.
  5. Przeciwsłoneczne spraye są wykorzystywane jako pomoc, ponieważ są one przeznaczone do nawilżają skórę i utrwalić opaleniznę.
  6. Dziecko krem specjalnie opracowane, które nie zawierają substancji żrących, ponieważ mają wysoki poziom ochrony.

W celu doboru środków do dobrego tan, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na poziom ochrony (SPF). Numer, który pojawia się po skrót SPF, odzwierciedla liczbę godzin, w czasie których można bezpiecznie przebywać na słońcu. To jest ta zwiększa aktywne opalanie bez negatywnych konsekwencji. Oznacza to czynnik 50 maksymalny współczynnik ochrony przeciwsłonecznej z 2 zapewnia najsłabszą ochronę.

Oznacza dobrego opalania powinny być wybierane, biorąc pod uwagę rodzaj skóry. Gdy światło skóry lub skłonność do suchych kosmetykach słońce ochrony powinien być wybrany z wysokim poziomem ochrony i nawilżających składników. Wrażliwa skóra potrzebuje być przetwarzane bez pomocą różnych dodatków, to po prostu musi być chronione przed działaniem promieni słonecznych.

W uzupełnieniu do wszystkich zaleceń, należy pamiętać, że lepiej jest wziąć morza 2 filtry przeciwsłoneczne z różnych poziomów ochrony. Reszta jest konieczne, aby rozpocząć z wysokiego poziomu ochrony, a następnie można go obniżyć. Bardzo ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu zwrócić uwagę na trwałości kosmetyków do opalania.