764 Shares 3234 views

Koreański pielęgnacji skóry: schody, opinie, kosmetyki

Liczba fanów koreańskiej tradycji stale rośnie. Coraz więcej ludzi są przymocowane do mistrzostwa kimpaba zostanie dodany do wiadomości odtwarzania muzyki w stylu K-pop, oglądanie koreańskich telenowele i marzenie, aby znaleźć skórę, tak jak główny bohater – bez zarzutu, idealnie płaskie, ze zdrowego blasku. Zasady koreańskiej pielęgnacji skóry różni się od europejskiego i niech dziewczyna wygląda oszałamiająco, nawet bez makijażu.

Przeglądając kanałów kablowych, każdy z nas zamarł na kilka sekund patrząc na czystej gładkiej skóry gwiazd azjatyckich. Czasami wiek aktorka lub piosenkarka jest po prostu niemożliwe do ustalenia! W Korei, wygląd i stan skóry jest przedmiotem szczególnej uwagi. To nie jest akceptowany „zatuszować” lub stonowanych wady, płeć piękna nie starają się unikać ich wystąpieniu. Koreański system stopnia pielęgnacji skóry, oparty na ścisłej zgodności z sekwencją zdarzeń i wykorzystania zasobów naturalnych kosmetycznych.

zasady ogólne

Kosmetyki powinny być stosowane w ściśle określonej kolejności – od najlżejszych do wodnisty tłuszczu gęstsze. Odstęp między poszczególnymi produktu musi być 3-5 minut dla aktywnych składników ich mieć czas zanurzenia i rozpoczęcie działania.

Zgodnie z tą pracą opartą zasadzie większość lokalnych przemyśle kosmetycznym. W rezultacie, badania wykazały, że 6 etapów koreańskiej pielęgnacji skóry zapewniają kompleksową opiekę i zachowanie młodej skóry przez długi czas. Technika ta polega na dokładne oczyszczenie skóry, usuwanie resztkowych zanieczyszczeń i produktów czyszczących, preparat naskórka do maksymalnego poziomu wchłaniania witamin i minerałów energiczne hydratacji i odżywiania, o ulepszonych właściwościach barierowych, metabolicznym i procesów naprawczych.

W celu zrozumienia zawiłości koreańskiego systemu pielęgnacji skóry, konieczne jest, aby badać szczegółowo każdego z jej etapów.

oczyszczenie

Zaraz po przebudzeniu skóra łatwo i delikatne oczyszczanie za pomocą piany. Wieczorem trzeba bardziej intensywne czyszczenie – od kosmetyków pozostałości, sebum, itp zaleca się użycie jednego z dostępnych zasobów: ..

 • Olej hydrofilową;
 • Krem oczyszczający złuszczania;
 • Tlen Cleaner BB-cream.

Składniki aktywne środki skutecznie zwalczać zanieczyszczenia, dokładnie oczyścić pory, pozostawiając uczucie świeżości i tonu przez długi czas.

Przed pójściem do łóżka zaleca się eksfolatsiyu. Urządzenia kosmetyczne opisane zostaną odmłodzenia skóry przez ostrożne usunięcie martwych cząstek skóry z warstwą powierzchniową. Uruchamia regenerację tkanek, możliwe jest, aby pozbyć się plamy starcze, blizny, blizny po trądziku i innych niedoskonałości skóry. Według opinii, koreański pielęgnacji skóry osób na tym etapie nie jest możliwe bez:

 • zarośla;
 • obierania krem z kwasami ściernych;
 • Peeling posłanie.

Mając choć niewielki, ale uszkodzenia skóry, stosować takie środki nie częściej niż raz na 5-6 dni, zalecana.

toner

Celem tej fazy – nawilżające. Koreańskie produkty do pielęgnacji skóry z efektem nasycenia wilgocią i normalizacji bilansu wodnego można nazwać toner lub rozrusznika.

Aby dowiedzieć się, jak korzystać z toneru, na tyle, aby przestrzegać zasady „trzech sekund.” Uważa się, że uzdrowiciele azjatyckich po umyciu skóra traci wilgoć z ogromną prędkością. zajmie 3 sekund, zawartość wilgoci zmniejszyła się do naskórka 4,5% pół rysunku minut podnosi się do 50%. Po zakończeniu procedury płukania, trzeba będzie tylko trzy sekundy, aby dostarczyć narzędzia, które zapobiega utracie nawilżenia skóry. Tworzy tak zwaną „blokadę wody” – warstwa cząsteczek zatrzymywania wody, co zapobiega odwodnieniu.

Istnieją dwa sposoby osadzania z tonerem lub rozrusznika:

 1. W dłoni wlać niewielką ilość produktu stosowanego do twarzy, równomiernie rozłożone na całej powierzchni palców.
 2. Zwilżyć wacikiem i środki do wycierania twarzy.

Nawiasem mówiąc, Koreańczycy wybiorą pierwszą metodę. W kosmetologii wschodzie kraju to nie jest akceptowana w użyciu wacików, laski, gąbki i inne narzędzia pomocnicze. Uważa się, że efekt stosowania kosmetyków jest zwiększona, jeśli jest on stosowany przez strony.

esencja

Złoty środek, centralnym ogniwem systemu koreańskiego pielęgnacji skóry. Zadanie środek kosmetyczny – wzmocnić działanie stosowanych produktów i przygotować skórę skóry do dalszych działań. Naukowcy udowodnili, że korzystanie z esencji poprawia skuteczność kremów, maseczek, i tak dalej. G. Do 45%. To jak masło, bez których to skarbnica witamin soku z marchwi jest praktycznie nie wchłania.

Ze względu nieważkości tekstury, produkt przenika do głębszych warstw skóry, otwierając przejście dla emulsji i kremów. Podczas interakcji z innymi na skórę Istotą wywiera korzystny wpływ nie tylko na górze, ale również na wewnętrznej warstwie naskórka.

emulsja

Na tym etapie pielęgnacji skóry kosmetyki koreańskie odżywia, dźwięki, daje elastyczność i zdrowy blask. To pozwala nie tylko uzyskać pożądany wynik, ale też go naprawić przez długi czas. Lepka oleista struktura jest czasem nazywany Lotion. Właściciele kombinacja, skłonnej do skóry tłustej może zakończyć kompleks kosmetyczny. Na sucho, z widocznymi objawami zmian związanych ze starzeniem się naskórka, należy dodatkowo wykorzystywać śmietanę.

maskować

Zgodnie z zasadami koreańskiej pielęgnacji skóry, stosowanie masek wymagane. Opisano szereg produktów kosmetycznych może być dzień lub noc, zmywalny i nieusuwalne i ma na celu rozwiązanie konkretnego problemu:

 • Eliminacja kurczenia się łuszczeniem się skóry;
 • Odzyskiwanie stymulacja procesów regeneracyjnych;
 • nawilżające i fortyfikacji;
 • rozjaśnianie, ton wyrównanie;
 • zapobieganie zmarszczek.

Aby wzmocnić efekt maski zaleca się naprzemiennie. Dla aktywnych składników pochodzenia naturalnego namoczone w głębszych warstwach skóry, powoduje, że jest sprasowany.

krem

Ostatnim etapem codziennej pielęgnacji. Gęstą teksturą sposób tworzy ochronną warstwę na skórze, kontrolowanie równowagi w wodzie lipidów i normalizuje gruczołów łojowych. Z całą linią produktów kosmetycznych kremy najbogatszych. Kiedy oszałamiający efekt podnoszenia są one również doskonałym obrońcą przed słońcem.

W przeciwieństwie do europejskich i amerykańskich odpowiedników, koreańscy producenci oferują bardziej porowate i nie tworzy oleistą lepkiej warstwy. Szczególną uwagę zwraca się na produktach do pielęgnacji okolic oczu. Kremy pod oczy nie tolerują tarcie, muszą jeździć palców Pat.

Gdy spodziewany efekt?

Sądząc po opiniach, koreański system pielęgnacji skóry zapewnia pierwsze wyniki są już w piątym dniu. Substancje czynne mają tendencję do gromadzenia się w warstwach podskórnych, wytwarzając długotrwały efekt. Po 28 dniach – tyle komórek skóry do pełnej aktualizacji – Jakość robót wynikowych zauważone przez innych.

Po 3-4 miesiącach, wielu środki maskujące mogą być wyrzucane do śmieci. Skóra staje się zauważalnie bardziej stonowanych, nawilżona, ze zdrowego blasku.

Zalety systemu pielęgnacji skóry w koreańskim

Główną różnicą między azjatyckiej techniki codziennego odstąpienia od Europejskiej, zgodnie z kobietami, jest zapobieganie niedoskonałości skóry, zamiast intensywnego retuszu.

Koreański pielęgnacji skóry – kompleks złożony wielopoziomowe, trwającego kilka miesięcy lub nawet lat. Rano i wieczorem zabiegi pomagają oczyścić i aktywna odbudowa naskórka po nałożeniu makijażu.

Zaniedbanie opiekunów evropeek porannego rytuału – przyczyna większości problemów dermatologicznych. Podczas snu, pot i gruczoły łojowe kontynuować pracę, co oznacza, że skóra musi być oczyszczony nie mniej niż wieczorem. mydło do prania, który ma silne właściwości osuszający niewystarczające.

Ochrona skóry przed promieniowaniem UV – gwarantem przedłużenia jego młodości. W ramach większości produktów koreańskich kosmetycznych, naturalne filtry przeciwsłoneczne, które są tarczą, która chroni przed agresywnym światłem.

Wady azjatyckiej podejście do pielęgnacji twarzy

To zajmuje dużo czasu. Europejski kobieta rzadko mogą sobie pozwolić na spędzenie pół godziny czasu, siedząc przed lustrem w łazience z tuzin słoików kremów i emulsji. Proces ten wydaje się być nowoczesny biznes kobieta bezcelowe i nużące. kobiety Wschodu myśleć inaczej, dodatkowe 20-30 minut w lustrze – inwestycja w zdrowie i zachowania młodzieży.

Szeroka gama. Pielęgnacja skóry koreańskich kosmetyki – nie tania przyjemność. Aby wykonać wytyczne wymienione powyżej będą musieli kupić wiele produktów, a sobie pozwolić na taką rozrzutność nie może każda kobieta.

Niepisane przeciwwskazania. Struktura skóry kobiety europejskie i azjatyckie kobiety jest inna. Przykryć trwać mniej skłonny do zawartości tłuszczu. Panie z problemami zwiększonego edukacji łojowych zdecydowanie zaleca się stosowanie produktów kosmetycznych koreańskiej produkcji.

Dodatkowe zalecenia

Jeżeli braki koreański pielęgnacji skóry zostały przezwyciężone, należy skorzystać z porad, które pomogą lepiej zrozumieć filozofię wschodnią kosmetologii.

Nie zrozumcie odłożył słuchawkę. Jeśli Europejczycy lubiłem makijażu konkretnej marki, używa go przez dziesięciolecia. Asian inna opinia – ended rurka z kremem, następnym kupić od innego producenta. Takie podejście nie pozwoli skórze przyzwyczaić się do jednego leku, podatność do istniejących elementów nie zostaną utracone.

Kosmetyczka. Najlepszy amerykański przyjaciel – psycholog z Koreańczyków to stanowisko zajmuje kosmetyczki. Niezależnie od pracy dziewczyny z charakterystycznym kształcie oka podano czas na wizytę u specjalisty. Bez porady specjalistów nie można zrobić, będzie trzymał środki terapeutyczne, jeśli to konieczne, dostosować system opieki.

Odżywczo nawilżający. Namaścić twarzy i ciała z olejkami i olejków aromatycznych – prawdziwa przyjemność dla Koreańczyków. W związku z etnicznych właściwości skóry ma skłonność do sucha, więc olej warstwy skóry w kilku warstwach dla nich jest możliwość normalną. Ta intensywna moc robi okładka jest wyjątkowo miękka i aksamitna.

Maski. Azjatyckich kobiet doświadczyć niepohamowaną pasję do różnego rodzaju maski. Jeśli Europejczycy uciekają się do takiej procedury kosmetycznych raz w tygodniu, koreańskiego codziennej pielęgnacji twarzy. kobiety Wschodu rację w swoim wyborze. Maski wykonane w ich kraju są fundamentem bawełna, składa się z naturalnych witamin i ekstraktów roślinnych, który zapewnia łagodne pielęgnacji delikatnej skóry twarzy.

Skóra wokół oczu. Kompleksowa opieka nad wrażliwej skóry zapewnia plastry, plastry, w kształcie półksiężyca, impregnowane witamin, aminokwasów, ekstraktów i olejów. Są intensywnie nawilża, łagodzi obrzęki, zmarszczki, oznaki niewyspania i zmęczenia.