776 Shares 8414 views

Lifting twarzy i szyi

Wszyscy wiemy, że po 30 latach skóry w różnym stopniu pogarsza. Występuje napięcie powierzchniowe warstwy, co prowadzi do pojawienia się nieestetycznych zmarszczek na twarzy i szyi. Dzięki nowoczesnej chirurgii plastycznej stało się możliwe, aby oszukać czas.


Kto może podnieść twarz i szyję

Lifting twarzy i szyi – jeden z najskuteczniejszych sposobów walki zmarszczki i fałdy, które są nieuniknione dla każdego człowieka. Podnosząc nie tylko zmienia wygląd człowieka, poprawiając go i wraca poczucie minionej młodości, pewność siebie, miłości do życia.

Modernizacja i szyi, aby pokazać ludziom, którzy są przyzwyczajeni do dbać o swój wygląd, osób publicznych. Należy zauważyć, że bardzo rzadko tylko zniesienie szyi, bez wpływu na twarz. Zazwyczaj pacjenci potrzebują kompleksowej opieki.

A więc, co jest winda?

Podnosząc rozumie się usuwanie fałd skóry i zmarszczki przez zaostrzenie skóry. Należy zauważyć, że ta operacja jest poważny zabieg chirurgiczny, po rozległym złuszczania skóry, która jest niezbędna, by podciągnąć. Oznacza to, że decydując o zniesieniu skóry, powinien być poważnie do wszystkich zaleceń lekarza.

Operacja trwa mniej niż 1,5-2 godzin w podnoszenia tylko twarzy lub szyi, i aż do 4 godzin, – gdy na skórę twarzy i szyi w kompleksie. Po operacji, należy pozostać w szpitalu przez 2-10 dni, w zależności od okoliczności.

Częściowe i pełne wyciąg

Rozróżniać częściowej i pełnej windą.

Kiedy w pełni podnieść skóra jest usuwany z obu stron twarzy. Nacięcia są wykonane wzdłuż krawędzi wzrostu włosów na głowie od czoła do tyłu ucha. Pinna z koperty, tak aby nie było widoczne szwy. Następnie skóra jest obrane poza policzki, podbródek i przedniej części szyi, to był podciągany i usuwa nadmiar. Tak więc możliwe jest, aby wygładzić zmarszczki w kącikach oczu, bruzdy na policzkach, fałdy skóry na brodzie i szyi.

Oczywiście, w trakcie pracy obserwuje symetrii: to samo nacięcie, skóra jest odrywana i zatrzymał się, zszywa – symetrycznie po obu stronach powierzchni.

Częściowego zniesienia lub częściowego zniesienia skóra jest rozciągnięta w pewnych obszarach – szyi, czoła, policzków i górną powiekę. Nacięcia na skórze, podobnie jak w przypadku PEŁNOSKOKOWE zrobić na granicy wzrostu włosów, ale w małych obszarach – tylko w świątyniach, tylko na czole, tuż za uchem. We wszystkich innych przypadkach operacja jest podobna do pracy w pełnym podnoszenia.

odnosi się również do podnoszącego nie tylko dokręcania skóry, ale w razie potrzeby, a złożone operacje obejmujące liftingu tkanki mięśniowej. Chociaż w tym przypadku operacja jest droższy, efekt utrzymuje się przez dłuższy czas.

A co z wyniku?

Dokonywanie podnoszenia (twarz i szyja), średnio, możesz stać się młodszy niż 5 – 10 lat. Jeśli mówimy o tym, jak wynik będzie przechowywany przez dłuższy czas działania, to zależy od tego samego pacjenta, jego jedzenie, styl życia.

Lifting twarzy i szyi: przeciwwskazania

Lifting twarzy i szyi nie jest zalecane u pacjentów w wieku poniżej 40 lat i starszych niż 65 lat. W pierwszym przypadku jest to możliwe, aby rozwiązać metody niechirurgicznego problemu. U ludzi starszych operacja może również prowadzić do negatywnych konsekwencji, t. Aby. Na regenerację skóry w tym wieku jest znacznie zmniejszona.

Lifting twarzy i szyi, a także każdy inny zabieg chirurgiczny niesie ze sobą ryzyko. Aby przejść operację, ulegają procedury diagnostyczne, w celu wykluczenia obecności przeciwwskazań do podnoszenia. Maszt jest przeciwwskazany u osób cierpiących na cukrzycę, zaburzenia krzepnięcia, ciężkich chorób wewnętrznych.