470 Shares 5286 views

Mycie gliniane: Oceny i wyniki ze zdjęciami

Leczenie trądziku, oczyszczenie i odmłodzenie skóry – to jest to, co daje regularne mycie gliny (białe i innych odmian kosmetycznych). naturalna substancja wchłania toksyny, oczyszcza pory zrogowaciałe łuski złuszczają, poprawia. Zapoznanie się z różnych rodzajów gliny i metod wykorzystania do mycia. Zabiegi kosmetyczne z materiału naturalnego powinno być codziennym rytuałem, wtedy wynik będzie cieszyć się przez długi czas.

Skład glina w przyrodzie

Naturalne kaolinit i bentonit stosowany od czasów starożytnych w medycynie ludowej i naukowej są stosowane dla zdrowia i urody. Producenci dodać minerały w maści, proszku, maseczek; dziewczyny, kobiety praktykowane mycia gliny i innych procedur z substancji naturalnych. Z biegiem lat, zainteresowanie wykorzystaniem minerałów osadowych w medycynie i kosmetologii nie spadła, lecz wzrosła.

Podstawowe składniki nieorganiczne gliny – kaolinit, montmorylonit i inne warstwowe glinokrzemiany. Skały są klasyfikowane według wieku, lokalizacji i koloru. Barwiących zależy od obecności i stosunek jonów żelaza, potasu, miedzi i kobaltu. Należy wyjaśnić, że termin „kaolin” odpowiada odmian białych, różowych i czerwonych. Bentonit lub montmorylonit, zwany niebieski, żółty i zielony gliny. Wszystkie te gatunki są tradycyjnie wykorzystywane w recepturach kosmetycznych i zdrowotnych, przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Mycie gliniane: wskazania i przeciwwskazania

Wybrane zanieczyszczenia w naturalne minerały wpływają na ich właściwości i zastosowań. Najbardziej znanym glina kosmetyczne: biały, niebieski, zielony, różowy, żółty, czerwony i czarny. Mają doskonałe właściwości oczyszczające, są naturalne środki antyseptyczne i adsorbentów.

Badania i obserwacje mają kosmetologów, aby dowiedzieć się, jak korzystać z gliny pranie codziennie, inne procedury w zależności od rodzaju skóry i składu substancji. Naturalny środek radzi sobie z toksyn i bakterii, pasożytów w przewodach gruczołów łojowych i mieszków włosowych kanałów. Wskazania do mycia gliny:

 • nadmierna produkcja łoju;
 • zaskórniki otwarte i zamknięte;
 • Połączenie typu skóry;
 • suchej warstwy naskórka;
 • trądzik (acne);
 • matowa skóra;
 • zmarszczki.

Odmiany plastycznej gliny – materiał naturalny, więc ich stosowanie praktycznie nie ma przeciwwskazań medycznych. Ostrzegają głównie do indywidualnych nietolerancji niektórych składników mineralnych produktu.

Zalety mycia gliny

Naturalny środek jest dobre dla zapobiegania trądziku, szczególnie dla skóry tłustej i skóry łączonej, istnieją inne problemy z jej stanu. Efektem będzie świadom, że gdy procedura sanitarnego przeprowadza się zgodnie ze szczególnymi właściwościami minerałów. Można zrobić listę najważniejszych zmian, które wynikają z mycia błoto. Opinie pomogą zidentyfikować szereg problemów rozwiązanych przez konsumentów stosując prostą procedurę. glina więc kosmetyk stosowany do celów higienicznych:

 • Ma działanie przeciwzapalne;
 • leczy mikro-pęknięcia, zarysowania, otarcia;
 • łagodzi podrażnienia naskórka;
 • To usuwa nadmiar sebum;
 • zmniejszenie przebarwień;
 • odświeża i odmładza twarz.

Mycie białej gliny

Kaolin ma obojętne pH, odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Kolor biały glina nie musi ściśle odpowiadać na swoją nazwę, ale nie ma jasne kolory, ponieważ skład materii więcej aluminium, nie ma żelaza. Glinki – bogaty w sole mineralne i pierwiastki śladowe – użyteczne dla wszystkich typów skóry. Niemal od pierwszego wniosku odświeża cerę, zmniejsza obrzęki. Długotrwałe stosowanie kaolinu do codziennego mycia i tygodniowym masce daje blask i odmładza skórę.

Łagodne oczyszczanie bez traumatyczne suchej i nadwrażliwości skóry – wynik ten prowadzi do mycia glinki. Recenzje procedury wahają się od zachwytu do odmowy. Niektórzy twierdzą: pralka glinka trądzik nie działa nawet po trzech tygodniach stosowania. Mogłyby mieć wpływ na zalecenia zaniedbania kosmetyczki. Maski przeprowadza się 1-2 razy na tydzień, codziennie piorące i ich znaczenie jest jednoczesne działanie gliny proszku i wody, która rozpuszcza substancje lecznicze kilka z nich. Procedury muszą robić stale, a nie od czasu do czasu. Ponadto, biała glinka jest najłatwiej podrobić przez pozbawionych skrupułów producentów nie są doskonałe.

glinki Zastosowanie receptury do mycia

Przygotowanie:

 1. Wlać do szklanych lub ceramicznych miękkiej supernatantu 100 ml wody i dodanie 4-5 łyżeczki gliny.
 2. Wymieszać proszek niemetalicznych łyżką lub łopatką, odstawić na kilka minut.
 3. Jeśli masz suchą skórę do rozpuszczenia gliny lepsze wykorzystanie mleka.
 4. Może być stosowany zamiast zwykle wzrosła wody i dodać kilka kropli olejku z lawendy, bergamotki.
 5. Mycie gliny i owsiane zawiera dodatkowe manipulacje – mieszanie proszku i zmielone płatki, wykonane w równych proporcjach.
 6. Gdy w suchej skóry dodać łyżeczka oliwy z oliwek, tłustej i połączenie – ilość octu jabłkowego.

Stosowanie gliny do przemywania:

 1. Zlać supernatant do innego kubka, pasty stosowane do twarzy z lekkimi ruchami masażu.
 2. Drobnoziarnisty proszek aktów glina jako delikatny peeling: złuszczają martwe komórki skóry na twarzy.
 3. Pozostałości oznacza wcześniej osuszone roztworu płuczącego.
 4. Procedura może zostać zakończona przez traktowanie twarz z tonerem, ściąga pory i kremów leczniczych (zmarszczki, trądzik, podrażnienia skóry).

Można wstępnie wymieszać glinę z octem lub mleka w torbie i przechowywać w lodówce przez 3-4 dni, codziennie używać 1-2 łyżki. Łyżka pasty z worka.

Glina pranie nie powinien być stosowany do usuwania makijażu, wręcz przeciwnie, osoba musi być oczyszczone z makijażu przed zabiegiem. Optymalny czas dla niego – rano po śnie. Teraz nie tylko dziewczęta i kobiety, ale także silniejsza płeć praktykowane regularnie mycie glinę. Recenzje mężczyzn procedury nie są tak liczne, ale w zależności od płci, twarz staje się gładka, napięta i świeża.

Wybór gliny proszku od rodzaju skóry. kaolin

Białe, różowe i czerwone odmiany – miękkie substancje naturalne. Są to związki, dominują w obojętnym pH. Kaolin delikatnie oczyszcza i łagodzi twarz, daje żywy blask. Różowy glina nadaje się do pielęgnacji i nadwrażliwych normalnych typów skóry. Czerwone – suchej, wrażliwej i starsze warstwy naskórka. Różowy, czerwony glinka – kaolin wzbogacony innych minerałów. mikroelementy skład bogatsze spektrum działania tak kosmetyk na skórze przyjemne uczucie szersza. Różowy, białe i czerwone gliny zawiera składniki zmiękczające i naskórek animowanie, zmniejsza się podrażnienie skóry z uwagi na pH normalizacji i bilansu wodnego.

Bentonit, montmorylonit, illit

Prawie wszystkie odmiany gliny geologów dał nazwę nazwą obszaru, w którym surowiec został znaleziony. Na przykład, illit pierwotnie wydobywano w stanie Illinois, a bentonit – w pobliżu małego miasteczka Benton w stanie Arkansas (USA). Niebieskim, zielonym i żółtym glina przemywania są bardzo podobne pod względem składu chemicznego. Skały te zawierają minerały z grupy smektytu – montmorylonitu (ma swoją nazwę z pola francuskiej Montmorillon). W opinii tych, którym udało się odwiedzić kamieniołomy, warstwy tego rodzaju gliny w formacjach ziemnych przypominać masło zielonkawo-szary kolor. Montmorylonit jest przydatny dla wszystkich typów skóry, ale suchej warstwy naskórka gliny zaleca przemyciu mleka.

Do oleistej, kombinacji i normalnej skóry, niebieskim, zielonym i żółtym gatunki gliny proszku jest po prostu miesza się z wrzącej wody. Przy regularnym stosowaniu środków pochłania nadmiar sebum delikatnie oczyścić i odświeżyć twarz, aby stymulować naturalne procesy regeneracji tkanek. Wytwarzanie i stosowanie gliny montmorylonitowej mycia jest podobne do kaolinu. Czarna odmiany minerału jest interesujący, ponieważ zawiera on węgiel, oczyszcza przez skórę i mogą być używane mydła.

Zwalczanie trądziku i zmarszczek

Dzienna zabieg kosmetyczny gliny proszku prowadzi do detoksykacji przez neutralizację wolnych rodników. Stanowią środki, które niszczą komórki, tkanki i warstwy naskórka, co prowadzi do powstania zmarszczek, zwiotczenie skóry oraz plam pigmentowych. Naturalny minerał drobna struktura zapewnia łagodne złuszczanie, który aktywuje regenerację tkanek. Na zdjęciu przed i po regularnym stosowaniu gliny do mycia zauważalną poprawę w skórze: trądzik zniknął, po trądzik plamy nie mają nowe elementy wysypka.

Podsumowując:

 1. Gdy tłusta glina przemywanie przeprowadza się przy użyciu jednej z odmian naturalnego proszku kosmetycznej.
 2. W przyćmionym, blaknięcie naskórek jest najlepszym wyborem – różowe i niebieskie odmian.
 3. Na suchej skórze typu zamiast wody do rozcieńczania gliny mleka wykorzystane.
 4. Jeśli warstwa naskórka jest wrażliwy, to najlepiej używać różowy, czerwony i biały proszek gliny.

Naturalne minerały delikatnie reguluje pracę gruczołów łojowych. Biodostępną minerały kosmetycznych gliny oczyścić skórę trądzikową wyjaśnić objawy trądziku. Stopniowo, naturalne połączenie nie tylko wyeliminować trądzik, zmarszczki, przebarwienia, ale także przyczyny pojawienia się wad.