447 Shares 6647 views

Kosmetyki "Bourgeois": SS-krem. Recenzje i przegląd

Wysokiej jakości kosmetyki dla prawdziwej kobiety jest ważniejsza niż ktokolwiek może sobie wyobrazić. Ta niewidzialna broń, która pomaga codziennie każdy z nas – maskowania drobnych wad, wyraźnie podkreślając wszelkie zalety. A jeśli chcesz się „załatwić” w torebce tylko jakości kosmetyków, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do znanych marek, którzy otrzymali miłość wielu milionów kobiet naszej planety, takich jak „burżuazyjnej”. SS-krem, prawdziwe kupujący fakt ten zostanie potwierdzony, – godne waszej uwagi do nowego produktu, który może spowodować, że skóra świecić. I tak mówi nie tylko producenta, ale również same kobiety, które mają już w swoim arsenale piękna jest środkiem.


„Mieszczanin” – marka, która kocha swoje kupujących

Aby zrozumieć, dlaczego wiele kobiet z całego świata wolą tej konkretnej marki kosmetyków, raz wystarczy „test” od każdego ze swoich produktów, aby upewnić się, że jest to jakość przyciąga płeć piękną.

Producent nie tylko regularnie podoba pięknych pań interesujące i istotne nowości, ale także aktywnie wprowadzenie nowych technologii w procesie produkcji wyrobów kosmetycznych od ideologii marki jest to, że idealny nie może być jeden, ale zawsze warto się starać, by stać się lepszym niż wczoraj.

Może dlatego ze zwrotem „jakości kosmetyki”, wiele produktów jest stowarzyszonych „burżuazyjny”.

Opinie SS śmietankowe i pochwała naprawdę zasłużyli

Fundacja można znaleźć w torebce każdej kobiety, ponieważ jest to naprawdę konieczne dla wszystkich, nie tylko dziewczęta z problematycznych rodzajów skóry. Good „tonalnik” nie tylko maskuje drobne niedoskonałości, takie jak pryszcze, wypryski, fiolek krwi, a nawet ciemne kręgi pod oczami, ale także chroni skórę przed szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników środowiskowych.

Ale czas nie stoi w miejscu, a nie tak dawno temu, wiodących marek, w tym „Bourgeois”, zaczęła oferować swoim klientom nową generację „fundamentu” – BB Cream CC-krem. SS-cream „Bourgeois” opinii podziwiali zaczęły się już w pierwszych dniach po pojawieniu się na rynku kosmetycznym. I wiele kobiet klienci podkreślają, że to SS-cream – to fundament, który trzeba nowoczesnej kobiety, bo to nie tylko maskować braki, ale także dbać o skórę, to znaczy, by go karmić, chronić przed takim szkodliwym ultrafiolecie ,

Jakie są korzyści z tonalnych kremy z „burżuazyjnej”?

Analizując opinie klientów, którzy preferują produkty „Bourgeois”, SS-cream (komentarze o niej potwierdzenia skuteczności środków), można wybrać wiele pozytywnych cech, które często przypominają piękną damę:

– Ten produkt można kupić każdą kobietę, niezależnie od rodzaju skóry, jak praktyka pokazuje, że jest odpowiednie dla każdego.

– Jeżeli aktualna fundament tworzy efektu maski na twarzy – zastąpienie go „Bourgeois”. Opinie SS-cream otrzymał jako najbardziej udanych wersji „Tonalka” gorących pór roku.

– Faktura wszystkich tonalnych zasobów marki naprawdę nieważkości, z takim cienkowarstwowej barwienia wystarczy ukryć drobne niedoskonałości.

– Można zapomnieć o codziennym nawilżający, jeśli używasz fundację „Bourgeois” (SS) pozytywnych opinii, często staje się to, ponieważ skóra nie wysycha.

– Osoby opiekujące składników kosmetycznych takie produkty wypełnić każdą energię komórkową. Dlatego po jego zastosowaniu skóra wydaje się, że tylko świeci od wewnątrz.

SS-krem stoi wśród nich?

Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko SS-cream „Bourgeois 123” opinie o nim i w zdecydowanej większości pozytywne, a nawet podziwiany. Ładne kobiety podkreślają takie zalety to znaczy:

– jest to najprostszy fundament, który jest nie tylko niewidzialny, ale również niepostrzeżenie na skórze twarzy;

– ładne tekstury Oznacza to pozwala na zastosowanie najbardziej równomiernie na powierzchni skóry, a tym samym nie będzie podkreślają rozszerzone pory;

– ochrona przed promieniowaniem UV (indeks 15) – duże i przyjemne do plus opieki dla naskórka;

– zaczerwienienie Krem nie tylko maskuje, ale także podjąć leczenie, jak w swoim składzie zawiera ekstrakt z zielonej herbaty;

– w kremie są tylko trzy z pigmentu, z których każdy prowadzi własną odrębną misję.

Więcej szczegółów na temat funkcji korekcyjnej za pomocą głównych pigmentów

Mieszanina trzech pigmentów – zielony, fioletowy i beżowy – to, co składa się na „Bourgeois SS-123 Cream doskonały”. Opinii i informacji od producenta potwierdza, że każdy z nich radzi sobie ze swoim zadaniem: beżowy pigmentowy sprawia, że odcień skóry bardziej zdrowe i świecące, zielone – wielkie walki zaczerwienienie i fioletowy ma misję do walki ciemne kręgi pod oczami.

Idealny wzór tłuszczowych i suchą skórę

Każdy wie, że w zależności od rodzaju skóry (normalna, sucha lub tłusta), konieczne jest, aby wybrać i opieki, i kosmetyki. Ale ton SS-krem jest idealny dla wszystkich typów skóry, przynajmniej tak głośno deklaruje zaznaczyć „Bourgeois”. Opinie SS-cream otrzymane i od kobiet z suchą skórą, a przez właścicieli tłustej lub kombinacji i, o dziwo, większość z nich uderzył fakt, że oznacza to, że naprawdę przyszedł.

Jak to jest możliwe? Byle skóra wymaga dodatkowej wilgoci (nawet tłuszczu), a SS-krem zapewnia. Ponieważ praktycznie nieważkości kremu tekstury, nie tłuste i nie jest zbyt gruba, to nie będzie podkreślać suchą twarz, lub ich części. Każda dziewczyna po zastosowaniu takiego środka kosmetycznego widzi ten sam wynik w lustrze: piękna, promienna, jak aksamit skóry nie daje tłustego połysku i przypomina najcieńszy aksamit.

Nawet pojawienie się rury i poręcznym dozowniku proszę

Dla wielu współczesnych kobiet ważne jest, że rurka lub butelka, który jest pakowany w zasobach tonalne były lekkie dotyku i łatwe do przenoszenia w małej torebce. Więc producentem zadowolić wszystkich, zapakowany odpowiednio, „Bourgeois” SS-krem. Opinie, z których ocena mamy zrobić, i są wypełnione pozytywnych opinii na temat dozownika. Ponieważ konsystencja jest wystarczające środki płynne, cienka wylewka pozwala SS-krem stosowany jako ekonomicznie.

Bardzo odporny kosmetyczny

Według deklaracji producenta, że to innowacyjne narzędzie jest w stanie utrzymać się na powierzchni skóry bez modyfikacji do 16 godzin, wiele pań zareagowali sceptycznie, postanowił przetestować i obalić to stwierdzenie. Ale ich zaskoczenie, krem nadal zadowolony z jego stabilność. Niewiele można znaleźć odpowiedzi od dziewczyn, które 16 godziny nie myć się makijaż, bo to nie jest zdrowe dla naskórka. Ale za brak pozytywnych wyników badań oraz fakt, że w ciągu dnia nie zaczną zarabiać „Go” lub smugi na niektórych stronach. Więc jeśli trzeba zrobić make-up w rano i przez cały dzień zapomnieć o konieczności skorygowania go – wybierz „Bourgeois” SS-krem pielęgnacyjny. Opinie o nim i będzie dodatni.

Czy to możliwe, aby zapomnieć o rozwodzie na skórze?

W celu uniknięcia efektu maski na twarzy i wyraźną korektę odcienia skóry granic i środki muszą być wybrane tylko lekką konsystencję, dzięki czemu jest SS-cream „Bourgeois”. Opinie od kupujących, którzy wcześniej trudno znaleźć idealny do odcienia skóry „tonalnik” potwierdza fakt, że SS-krem, nawet dostosowuje się do ich odcień skóry, co najważniejsze, wybrać z palety jak najbliżej do nieodłącznym ty.

Aplikacja i dystrybucja powierzchni naskórka oznacza nikt nie ma żadnych problemów. I można to zrobić za pomocą palca, i specjalnymi gąbkami.

Jakie są wady były widoczne?

Jak każdy inny produkt kosmetyczny, w SS-krem od „burżuazyjnych” piękne panie znaleźliśmy kilka niedociągnięć:

mała objętość. Dla niektórych przedstawicieli płci pięknej, czynnik ten wydaje się być ogromną wadą. Ale jeśli wziąć pod uwagę fakt, że fundament jest wykorzystywany bardzo oszczędnie, a nawet ta niewielka ilość wystarcza na długi okres użytkowania, opinia, że producent oferuje swoje produkty do bardzo małe rurki wydają czysto subiektywna.

Cena powyżej średniej. Tak, produkty kosmetyczne, masowy rynek nieco tańsze niż markowe przez „burżuazyjnych”. CC opinii surowicy Cream, wypełnione z negatywności z powodu zawyżonych cenach, odbieranie niezwykle rzadkie, jak kobiety sobie sprawę, że za te pieniądze to uzyskać wysoką jakość produktów, których zakup nie będzie żałować.

– wady Niekompletne maskujące. Niektóre kobiety klienci skarżyli się w odpowiedzi, że SS-krem nie jest w stanie całkowicie zamaskować silny zaczerwienienie lub inne wyraźne wady. Taka krytyka nie może być uznane za konstruktywne, jako a priori nie jest w stanie ukryć bardzo wyraźne problemy skórne lub SS-krem z innego producenta lub fundamentu „Bourgeois SS 123”. Opinii i informacji od producenta, aby podkreślić, że oznacza to dla wyrównania pitch osobę, a ona radzi sobie z tym zadaniem.

Nadaje się do tego obiektu?

Tak więc, po przeanalizowaniu wiele opinii, możemy stwierdzić z marką „Mieszczanin” SS-krem zmieści się prawie każda kobieta lub dziewczyna, niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Najważniejsze jest, aby pamiętać, że jego głównym zadaniem – aby wyrównać powierzchnię tonu, więc dziewczyny z problemami skórnymi powinien rozważyć dodatkowy środek maskujący, zamiast próbować ukryć niedoskonałości grubszą warstwą SS-krem. Jeśli szukasz fundamencie światła, które nie jest zbyt kosztowne, a więc jego jakość będzie wysoka – wybrać CC-cream „Bourgeois”.

Nie używaj tego kremu, a także, w zasadzie każdy inny produkt kosmetyczny, dziewczęta i kobiety, którzy mają poważne choroby skóry. Makijaż nie pomoże ukryć podrażnienia i erozji, ale pogorszyć stan skóry jest zdolny.

Małe sekrety prawidłowego stosowania SS-krem

W celu uzyskania najbardziej nawet stosowanie tonem, trzeba przestrzegać kilku prostych zasad:

– ułatwia tonizującym twarzy niewielkiej ilości resztkowej SS śmietany;

– dla aplikacji, można użyć specjalnej gąbki (które zdecydowanie powinny być regularnie myte), lub po prostu stosować środki z ręki;

– od SS-krem ma właściwości nawilżające, nie jest konieczne stosowanie przed nałożeniem kremu zwykłe; Tylko jeśli jesteś właścicielem bardzo suchej skóry, nie zapomnij o regularnym dodatkowej wilgoci;

– niewielka liczba „Tonalka” Zastosuj lekko na pięciu głównych punktów: policzki, podbródek, nos i czoło;

– lekkie, ale szybkie ruchy (jak SS-krem szybko się wchłania i wysycha) rozdziela środki na powierzchni naskórka;

– ruch powinien być gładki i w kierunku od środka do krawędzi powierzchni; Należy nałożyć krem na porost włosów na twarzy (prawie każdy z nas ma fuzz światła na skórę);

– Jeśli jesteś właścicielem lub tłustej skóry łączonej, można naprawić makijaż niewielką ilość światła luźnego proszku.

I wreszcie chcę powiedzieć …

Cokolwiek dostał od pięknej pani „Mieszczanin” Recenzje SS-kremowe, doskonałe skóry masz jest tylko wtedy, gdy nie zapomnij, aby ją oczyścić poprawnie. Czy mogę kupić tego narzędzia – to zależy od Ciebie, ale fakt, że jest to pozytywne opinie i zalecenia do nabycia naprawdę zasłużył, nie powoduje spadek wątpliwości. Po tym wszystkim, jest to makijaż, który nie będzie zbierać kurz na półce, a niekoniecznie zużyte.